مسحور سفید کوی

[ad_1]

زمانی که ژاپنی ها برای اولین بار پرورش ماهی کوی از کپور جهش آنها تنها در یک یا دو رنگ. به عنوان آنها بیشتر و بیشتر محبوب شد, افزایش پرورش منجر به بزرگتر طیف وسیعی از رنگ ها و الگوهای. ماهی کوی در حال حاضر می توان در انواع رنگ ها که رایج ترین آنها قرمز و سیاه و سفید و سبز و زرد و سفید.

اگر شما می خواهید می شود قادر به تشخیص انواع مختلف ماهی کوی, شما نیاز به درک چگونه آنها را گروه بندی می شوند به طبقه بندی. هر یک از انواع را کمی متفاوت استانداردهای اما بیشترین رقم شامل طیف متنوعی از الگوهای. برخی از محبوب ترین انواع koi Hikarimono (یا Ogon) و Kahaku که سفید با رنگ قرمز نشانه گذاری.

Hikari معنی فلزی در حالی که تک به معنی تک رنگ. این به معنی این کوی همه یک رنگ و بدون هر گونه نشانه گذاری. آنها همچنین بسیار فلزی در ظاهر و معمولا به رنگ زرد (شناخته شده به عنوان Yamabuki Ogon) و سفید/نقره ای (شناخته شده به عنوان پلاتین Ogon).

مهم نیست که چه رنگ آنها همه باید یک رنگ از سر به دم خود را به عنوان به خوبی به عنوان باله های خود. بزرگ باله های محبوب در Ogon, از آنجایی که آنها ارائه ساده بدن.

سفید یا پلاتین Ogon منحصر به فرد هستند و از انواع محبوب koi پس بدن خود را درخشش شبیه به فلزات گرانبها. این ماهی اولین بار ظاهر شد در سال 1963 و احتمالا ایجاد شده از عبور Kigoi با مایل به خاکستری-نقره ای Nezu Ogon. آنها بسیار دشوار ماهی و محبوب در ضعیف فیلتر برکه چرا که آنها ایستادگی کردن در آب تیره.

پلاتین Ogon اغلب پرورش با Ginrin مقیاس به عنوان این باعث می شود آنها به نظر می رسد درخشانتر. این مقیاس متفاوت از کسانی که در فلزی koi پس به جای بازتاب رنگدانه آنها به طور کلی شین در مقیاس ایجاد یک الماس درخشان-مانند اثر.

برای واجد شرایط به عنوان Ginrin این koi fish باید بیشتر فلس مانند این است که ممکن است به دفعات مشاهده شده به عنوان ماهی شنا گذشته; حداقل حدود 20 فلس است.

رایج دیگر Ogon کوی شامل Orenji و Nezu کوی. Orenji کوی شبیه ماهی قرمز اما می تواند رشد به حدود 36 اینچ به طول. Nezu koi یک تنوع از Ogon و محبت به نام کلاه سر به دلیل یک منطقه تاریک در مرکز سر خود را.

اگر شما در حال خرید یک Nezu کوی مطمئن شوید که منطقه تاریک نیست یک نقطه به عنوان این که جلوگیری از کیفیت ماهی! اگر شما یک برکه نیست که فیلتر به خوبی در نظر گرفتن Yamabuki Ogon کوی به عنوان آنها به رنگ زرد روشن و آسان است برای دیدن در آب سبز.

برکه صاحبان عشق پر خود حوضچه با koi چون از طیف وسیعی از رنگ آنها در می آیند. شما ممکن است متوجه شده است که koi fish اغلب نمایش داده شده در دور استخر و از بالا در طول حوادث در آسیا دلیل این است که اکثر ماهی رنگدانه است که در بالای بدن خود را و آنها خود را نشان می دهد بهترین رنگ در این زاویه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *