مشترک آفات – معرفی فرش سوسک

[ad_1]

فرش سوسک اشاره به dermestids یک خانواده از سوسک مشترک در شمال امریکا است. این آفات هستند که معمولا در بر داشت در خانه موزه ها و انبارها, در میان مناطق دیگر که در آن یک کافی عرضه مواد غذایی وجود دارد و باعث آسیب جدی به فرش و پارچه و پوشاک از پوست خزدار و همچنین حفظ گیاهی و حیوانی نمونه و ذخیره مواد غذایی مانند دانه.

از همه شناسایی سوسک سه گونه علت بیشترین آسیب در سازه های ساخته دست انسان.

– Anthrenus verbasci

بالغ متنوع فرش سوسک اندازه 1/10 اینچ از ظهر با یک جسم سیاه مشخص شده با الگوهای نامنظم تیره و قهوه ای و سفید و زرد تیره فلس بر روی بال هایشان را پوشش می دهد. به عنوان این حشرات تبدیل به مسن بدن خود را به نظر می رسد جامد سیاه و سفید یا قهوه ای به دلیل محو شدن در الگوهای خود را.

خارج از منزل, زنان جستجو برای پرندگان' لانه عنکبوتی شبکه و زنبور لانه برای تخم خود را گفت: لانه و شبکه های که خواهد شد و سپس حاوی مرده حشرات گرده موم پر و دیگر باقی مانده به عنوان غذا برای لارو. در داخل خانه زنان ترجیح می دهند پشم فرش و فرش پوست حیوانات و خز پشمی موارد مو خشک شده طرح توجیهی تولید محصولات چرم و کتاب اتصالات در میان دیگران برای لارو مواد غذایی است.

– مبلمان نوع (Anthrenus flavipes)

مبلمان فرش سوسک باید کمی بزرگتر و طفیلی مشخصات متنوع از سوسک. ظاهر خود را متفاوت است اما به طور کلی این سوسک دارای یک لکه لکه ظاهر ناشی از لکه های سیاه مربوط توسط زرد تیره و نارنجی و سفید فلس بر روی بال هایشان را پوشش می دهد در حالی که undersides سفید هستند. در افراد مسن ظاهر خود را تغییر تقریبا در جامد سیاه و سفید.

رژیم غذایی و تودرتو عادات لاروی مبلمان سوسک شبیه به لارو انواع متنوع.

– سیاه و سفید نوع (Attagenus unicolor)

فرش سیاه سوسک متفاوت و مجزا از دو ذکر شده در بالا نوع به خصوص در ظاهر. بزرگسالان اندازه گیری از 1/8 به 3/16 یک اینچ با اندازه کامل لارو اندازه گیری 5/16 اینچ. بزرگسالان را براق سیاه و سفید و قهوه ای تیره بدن با قهوه, پاها, در حالی که لارو ها صاف و براق و سخت و با کوتاه, سفت, موهای پوشش بدن.

باید تاکید شود که فرش سیاه سوسک در نظر گرفته شده به عنوان یک تهدید جدی از پارچه آفات به دلیل اثرات آنها بر ذخیره شده محصولات.

همه از این حشرات به اشتراک گذاری چند شباهت. برای اولین بار خود را در چرخه زندگی مشابه هستند. دوم بیشترین آسیب رخ می دهد در طول مرحله لاروی زمانی که لارو ذخیره شده محصولات (به عنوان مثال ادویه جات ترشی جات و غلات) حیوان خانگی, مو, موی طبیعی و پر در میان دیگران. خبر خوب: این آفات آیا تغذیه در الیاف مصنوعی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *