مطالعات پزشکی پرداخت می شود

[ad_1]

به منظور تعیین اگر شما می خواهم به داوطلب برای پزشکی پرداخت می شود مطالعات شما نیاز به درک آنچه که این مطالعات تحقیقاتی هستند و چه مقدار از یک تعهد شخصی درگیر است. معمولا این گروه در حال استخدام افراد سالم بین سنین 18-85 اما این شرایط می تواند متفاوت باشد. غذا و داروی آمریکا (FDA) نظارت بر تحقیق و توسعه فاز داروهای جدید و تجهیزات پزشکی. این سازمان مشاهده پروتکل ها و روش های تست در طول تمام مراحل دارویی توسعه محصول و بالینی مربوط به آزمون انسانی افراد به مرحله نهایی در پژوهش و فرآیند تصویب.

پرداخت مطالعات پزشکی با دقت ساختار یافته بالینی است که در نهایت تعیین اینکه آیا درمان جدید پروتکل های جدید تجهیزات پزشکی و یا داروهای جدید را دریافت خواهد کرد تصویب و شروع به تولید شده برای استفاده توسط عموم مردم. وجود دارد و در مجموع چهار فاز جداگانه در این پرداخت بالینی و میزان جبران خسارت مالی است که بر اساس نوع مطالعه است که شما در شرکت و همچنین توسعه فاز است که درگیر است.

در طول فاز # 1 وجود دارد بیشتر در معرض خطر عوارض جانبی با توجه به این که هنوز عوامل ناشناخته در مورد این دارو است که در حال تحقیق است. در حالی که این دارو یافت شده است به امن استفاده می شود که بر روی حیوانات آزمایش افراد تیم تحقیقاتی هنوز تعیین عوامل ایمنی برای انسان است. شما مورد نیاز خواهد بود به ماندن در یک درمانگاه تا پرداخت آزمایش های بالینی انجام شده است. آزمایشگاه آزمون و روال بررسی یو پی اس انجام خواهد شد در فواصل مکرر به تعیین که در اینجا هیچ عوارض جانبی مضر خود را در قلب و کلیه و کبد و ریه ها و یا سایر سیستم های بدن.

فاز # 2 ادامه از تست. در این مرحله داوطلبان دریافت خواهد کرد داروها که یافت شده اند امن و موثر در قبلی کارآزمایی بالینی مطالعات.

فاز # 3 یک مطالعه گسترده از یک داروی خاص و یا دستگاه های پزشکی. این فاز است که در آن اثر طولانی مدت از مواد مخدر هستند و تحليل قرار گرفت.

چهارمین مرحله از توسعه مواد مخدر رخ می دهد که این دارو را دریافت کرده تایید FDA. در این آخرین مرحله تولید و توسعه تیم هنوز هم می شود نظارت بر استفاده از مواد مخدر جدید به مطمئن شوید که هیچ نامطلوب مشکلات.

پرداخت, پزشکی, پژوهش, مطالعات اجرا شده اند برای اطمینان از غیر مغرضانه پژوهش است. در برخی موارد نه دکتر و نه تیم تحقیقاتی می دانید که داوطلبان داده می شود که دارو در سوال و آنهایی که دارونما دریافت داروها. نیز وجود دارد برخی از مطالعات که در آن دکتر می دانید که بیماران در گروه دارونما اما این اطلاعات به اشتراک گذاشته شده است با هر یک از پژوهشی داوطلبان است. مطالعات کمی هستند و حتی تعریف شده به عنوان 'برچسب باز,' و هر کس خواهد شد آگاه از نوع دارو تست آنها. برچسب باز تست استفاده شده است تنها زمانی که مشخص شده است که این دانش را تحت تاثیر قرار دهد و نتیجه نهایی از محاکمه دارو.

هیچ کس تا به حال خواهد شد در معرض بی دلیل خطرات در طول هر یک از این پرداخت بالینی. شرکت کنندگان حق دارند به ترک گروه آزمون در هر زمان و در صورت وجود تا کنون هر گونه سوال در مورد سلامت یا ایمنی محققان به پایان خواهد رسید تست بلافاصله. هر داوطلب برای پرداخت مطالعات پزشکی خواهد بود, پیش نمایش به مطمئن شوید که آنها با تمام معیارها برای مشارکت. هر کارآزمایی بالینی دریافت تایید از بررسی هیئت مدیره (IRB); و مناسب پزشکی دستورالعمل و ملاحظات اخلاقی را مشاهده خواهد شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *