معایب آن از یک اسید بالا سطح ؟

[ad_1]

pH می تواند تعریف شده به عنوان یک مقیاس از طریق آن شما می توانید اقدامات چگونه قلیایی یا اسیدی یک ماده است. این مقیاس دارای طیف وسیعی از یک تا چهارده با چهارده بسیار قلیایی هفت خنثی بودن و یکی بودن بسیار اسید. سطح pH خون خود را می شود بسیار مهم است.

کامل سطح pH خون انسان در حدود 7.35 و بدن انسان می تواند به عظیم به پایان می رسد به حفظ سطح. هنگامی که سطح pH کمتر از سطح مورد نیاز آن می تواند باعث اثرات نامطلوب. سلول های قرمز خون هستند که حمل و نقل اکسیژن به سلول های بدن خود را.

سلول های قرمز خون خواهد شد در حال حرکت از طریق کوچک مویرگ ها است که می تواند بسیار کوچک است که تنها یکی از سلول های قرمز خون می تواند از طریق عبور آنها را در یک زمان. آنها مجهز به یک مکانیسم است که نگه می دارد و آنها را از یکدیگر جدا کرد. سلول های قرمز خون خواهد شد که یک بار منفی در آنها است که آنها را دور ماندن از هر یک از دیگر. توسط اسید می تواند تداخل با این وجود مکانیزم به عنوان آنها قادر به ویدئویی که بار منفی دور از سلول های قرمز خون. به عنوان یک نتیجه سلول های قرمز خون را انبوه با هم و جریان را به راحتی. این می تواند در نتیجه کاهش سطح اکسیژن که به سلول های خود را.

اسید همچنین می تواند تضعیف سلول های قرمز خون و می تواند باعث مرگ خود را.

بد غذایی عادت های فردی را می توان دلیل اصلی از اسیدی وضعیت بدن خود را. آن را بسیار خوش شانس است که اسیدیته در بدن شما می تواند کاهش سرعت با اتخاذ برخی از تغییرات. شما می توانید این فقط شامل یک بیت از غذاهای قلیایی در رژیم غذایی خود را و از بین بردن برخی از اسید مواد غذایی از رژیم غذایی خود را.

شما باید یک تصویر درست از سطح pH بدن شما را قادر خواهد ساخت که شما را به تصمیم می گیرید که آیا شما باید حذف اسید بیشتر مواد غذایی از رژیم غذایی خود و افزایش بیشتر قلیایی هستند. شما باید آزمون خود یا بزاق یا ادرار خود را به طور منظم برای دریافت صحیح سطح PH وضعیت بدن خود را. شما در واقع می تواند در کنترل اسیدیته بدن خود را با از بین بردن اسید غذاهایی که می خورید و با اضافه کردن مقدار مواد غذایی قلیایی در رژیم غذایی خود را.

علاوه بر این شما می توانید بلافاصله شروع به تغییر سطح pH با نوشیدن “supergreen نوشیدنی”. وجود دارد بسیاری از مکمل های موجود مانند Supergreens پودر است که قدرتمند مخلوط علف که ارگانیک رشد کرده و سبزیجات سبز و برگ ها و دانه های جوانه زده خواهد شد که ارائه بدن با انواع زیادی از راحتی جذب اسیدهای آمینه و ویتامین ها و مواد معدنی است. نخست pH به عنوان یک کاتالیزور اکسیژن در خون است. فرمول این نوشیدنی را alkalizing, oxygenating خنثی کردن و در نتیجه pH متعادل اثر در بدن است. آن است که تجویز می شوند به چهار لیتر یا یک گالن آب در روز. در یک لیتر آب اضافه کردن یک سطح قاشق چای خوری از 'SuperGreens' پودر و ده تا پانزده قطره از LL نخست PH برای دریافت مغذی انرژی زا و alkalizing نوشیدنی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *