معرفی مقیاس طبقه

[ad_1]

کف ترازو وزن ابزار است که قرار است روی زمین. در موارد مختلف از آنها استفاده کنید به وزن اشیاء سنگین است که نمی تواند پناه توسط نوع دیگری از فلس مانند میز مقیاس یا نیمکت مقیاس.

در حال حاضر شبیه به یک خودرو یک مقیاس طبقه's “موتور” به معنای تمایز بین یک econobox و یک دستگاه با کارایی بالا. که's چرا متلر تولدو's 2158 با آن راس در مقیاس موتور نقطه مرجع برای صنایع امروز. آن's یک دستگاه با کارایی بالا توسط هر یک از استاندارد استفاده برای محاسبه مقیاس: Accurateness, صحت, تکرار, قدرت, ستبری و ثبات است.

یک نوع جدید از مقیاس طبقه به عنوان متلر-تولدو فراگیر از ویژگی های “Uni-body” treads صفحه مقیاس عرشه با لیزر برش و دقت پیچ و جوش در برخی از مناطق. این سه بعدی, جعبه, طراحی بالا ارائه می دهد سطح عرشه که در سایز بزرگ به کف دادن ایمنی اضافه شده به مقیاس's وزن سلول های تاخیر در سیستم و متصل سیم کشی برق. این است نگه دارید تا با orthotropic کانال های فولادی تیرهای بنابراین به عنوان برای کاهش پتانسیل برای عرشه “dishing” مقیاس های قابل حمل به نوبه خود بیش و بدون مشکل شغلی و کاهش ساخت و ساز در منطقه ترافیک خلاص شدن از این نیاز به صورت ثابت در سفر به و از یک مرکزی در مقیاس .

اکثر آن پهن و صاف مناطق و می تواند تحمل وزن تا متعدد تن است. بی شماری مقیاس طبقه در حال تکمیل سختی فولاد ضد زنگ به تحمل ظالم محیط و اشیاء وزن. این هم برای جلوگیری از زوال. بعضی از آنها ایجاد وزن به صورت دستی fine-tune با وزن دهنده indictor. دیگران مکانیکی و دیجیتال وزن شاخص قدرت رانده شده توسط سلول های خشک.

صنایع بزرگ با استفاده از مقیاس برای محاسبه وزن خود در فلزات و سایر سنگین مواد قبل از تولید. اکثر سخت افزار تامین کنندگان فروش سنگین ابزار و استفاده از آنها را قبلا قبل از حمل و نقل محصولات خود را به مشتریان خود.

نیز وجود دارد طبقه کوچک مقیاس مورد استفاده در خانه. مشترک میان این البته حمام مقیاس توزین. مناسب این مقیاس به درستی نظارت وزن اعضای خانواده است که به شدت بررسی سلامت خود و رفاه. های مختلف بیمارستان محل فلزی طبقه تعادل در عبور برای بیماران بدون محدودیت برای تعیین وزن خود را.

این می تواند منحصر به فرد بسته به ویژگی ها و ابعاد. بنابراین هنگام خرید از آن است که ضرورت بررسی برای تضمین در دسترس است. چندین شرکت' کند آنلاین تحویل است که عاری از هزینه برای کوچکتر وزن فلس خرید. غیر از این اگر آنهایی که بزرگتر هستند به دستور ممکن است تحویل با قیمت اضافی نقل برای تحویل آن است.

مراقبت از آنها قرار است به یک دردسر کار. فلزی طبقه مقیاس همیشگی تمیز کردن با تمیز کردن مناسب مدیر باید کار انجام دهد. دیجیتال مقیاس طبقه باید قرار داده نمی شود در هوای مرطوب و مرطوب مکان مطمئن شوید که مدارات داخلی نباید کوتاه مداری.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *