معکوس اسیدوز و لذت بردن از جوانی و طول عمر

[ad_1]

تاپیک بهداشت مقصر است که sneaks را بر ما هنگامی که ما به دنبال ندارد-که فوران می تواند به یک مشکل مزمن با جدی و اغلب ویرانگر بهداشت عواقب. که مشکل است به نام اسیدوز.

خوشبختانه شما می توانید به راحتی شناسایی اسیدوز و معکوس آن را با اثبات ساده, مراحل قبل از آن خرابه های بهداشتی خود را. اسیدوز بر تمام فعالیت های سلولی و توابع. شما ممکن است به یاد داشته باشید مقیاس pH از محدوده 0 تا 14 است. این مقیاس نشان می دهد که چگونه اسیدی یا alkalizing ماده ای است به عنوان مثال: مواد با pH بیش از 7 alkalizing; مواد با pH زیر 7 اسیدی; مواد با pH برابر 7 خنثی هستند.

به منظور برای ما خون به طور موثر به انتقال اکسیژن و دیگر مواد مغذی حیاتی آن pH نیاز به اقامت در یک محدوده بسیار باریک – 7.36 به 7.44 هر چند نزدیک به 7.4 دقیقا بهتر است. انحراف بیش از حد در هر دو جهت می تواند خطرناک باشد.

اکثر بافت ها در بدن ما به طور طبیعی قلیایی. اما هنگامی که ما از خوردن غذاهای اسیدی و یا زمانی که ما کار عضلات ما زمانی که ما در معرض باران اسیدی از محیط زیست و یا آلاینده ها در هوا و یا آب هنگامی که شما در داروهای تجویزی نوشیدن الکل و یا حتی فقط تنفس ما تولید اسید. که اسید پس از آن باید neutralised به حفظ pH خون ما متعادل است.

10 برابر تفاوت:

یک واقعیت مهم در مورد مقیاس pH دارد که 10 برابر تفاوت بین هر شماره. بنابراین یک مایع با pH 6 تا 10 برابر بیشتر اسیدی از آب خالص (که به طور کلی مورد توافق به یک pH 7) و یک مایع با pH برابر 5 است 100 برابر بیشتر اسیدی از آب!

دفعه بعد که شما برای رسیدن به یک قوطی نوشابه, نگه داشتن در ذهن است که آن را به طور معمول دارای یک pH از 3 به معنی آن است که عظیم 10,000 بار اسیدی بیشتر از آب است.

اسید از بین می برد و شما از داخل به خارج:

بدن خود را حفظ pH مناسب تعادل بین بردن یا خنثی سازی اسیدهای. اما زمانی که بیش از حد اسید تولید می شود بدن خود را غرق می شود. به عنوان اسیدهای ساخت تا خود را تعادل pH کاهش می یابد و بیشتر و بیشتر. در نهایت در تلاش خود را برای بازگرداندن تعادل pH مناسب بدن شما شروع به کشیدن مواد معدنی را از استخوان ها و دندان ها و بافت های حیاتی (باعث شکستگی در لگن و زانو و غیره).

تمام اندام های داخلی ما رنج می برند هنگامی که ما سطح pH خاموش هستند. تحقیقات نشان می دهد اسیدوز ممکن است علت دیگری از سرطان است. مطالعات نشان داده اند که محیط پیش نیازها برای توسعه سلول های سرطانی: کمبود اکسیژن (بی هوازی بدن) و اسیدی pH. اسیدوز ایجاد هر دو از این شرایط است.

حتی اگر شما انباشته سال از اسید آسیب آن را هرگز خیلی دیر شده. خوشبختانه روز طبیعت به شما می دهد فرصت دیگری را به بیش از شروع. مهم نیست که چگونه ناسالم و شیوه زندگی خود شده است و چه مقدار از مواد غذایی آشغال شما مصرف چه مقدار الکل شما مست چگونه بسیاری از مواد مخدر تفریحی گرفته اید یا چقدر آلودگی های شما بوده ام به شما همیشه می توانید دستیابی به یک سالم pH قرار داده و به محل جدید هدف برای رسیدن به یک زندگی طولانی و سالم در آینده است.

آن است که به طور گسترده ای اذعان کرد که برخی از بهترین غذاهای قلیایی تشکیل شامل میوه ها و انواع توت ها (توت acai maca goji توت ها اینکا, camu camu و کاکائو میوه) ، سبزیجات برگ سبز (مانند کلم و اسفناج و چغندر و برگ خود را گز, barleygreen گندم), دریا سبزیجات, جلبک های سبز-آبی و گیاهان شناور. هنگامی که شما مصرف این خارق العاده و superfruits روزانه آن معادل سیل بدن خود را با یک قلیایی تشکیل اکسیر است که پشتیبانی از احیا شفا و سلامت مرمت.

بدن انسان دارای توانایی شگفت انگیز برای بازسازی خود در 12 ماه. با توجه به این ممکن است بهترین مواد مغذی و روغن های آلی و اسیدهای چرب ضروری که بدن نیاز روزانه شما می توانید دوباره ایجاد یک پر جنب و جوش و پر انرژی و بهبود شما!

اما اگر شما هیچ کار و ادامه خوردن اسید مواد غذایی و اضافه وزن دارند یا بیمار شما نمی توانید بدن خود را به سالم و نه شما می توانید انتظار برای یک مدت طولانی بیماری و درد زندگی است.

اما اگر امروز شروع و ایجاد تغییرات یک گام در یک زمان و انجام ورزش منظم شما شروع به احساس تفاوت و بدن شما خواهد شد با تشکر از شما برای آن است. لذت بردن از جدید خود را قلیایی بدن و مزه جدید برای زندگی است. بهترین روز همیشه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *