ملی و فرهنگی سبک مذاکره

[ad_1]

فرهنگی و ملی سبک های مذاکره منعکس رفتارهای ارتباطی و متاثر از آن فرهنگ است. اولویت های مانند اعتماد به کار تیمی و عدم مقابله و شرایط و باز بودن همه در امتداد یک مقیاس کشویی با هر فرهنگ است. ارتباط رفتارهای هر یک از فرهنگ های منعکس کننده این اهداف و می توانید دیکته چگونه یک فرهنگ خواهد شد درگیر در مذاکرات است. اغلب ژاپنی و آسیایی دیگر مذاکره کنندگان را برنامه ریزی یک رویداد اجتماعی و شام قبل از هر گونه واقعی در مذاکرات رخ می دهد. به همین ترتیب آمریکایی ها جای تاکید بر در نظر گرفتن مشتریان را به شام و دور از گلف. درگیر شدن در این نوع فعالیت ایجاد اعتماد و باز کردن خط ارتباطی بین دو طرف است. با استفاده از تکنیک های قانع کننده به “اتصال” با فرد دیگری می تواند منجر به اعتماد و حس یک رابطه ساخته شده است. از سبک های مذاکره از این دو فرهنگ مش خوب نتیجه اجازه می دهد آنها را به درک مشخص از یکدیگر's culture.

هنگامی که یک رابطه ساخته شده بر روی اعتماد و مذاکره کنندگان می توانید شروع به اشتراک گذاری اطلاعات. این سطح از شفافیت بسیار وابسته به سطح باز بودن برای آن کشور است. این مرحله در مذاکرات نیاز به هر یک از طرفین خود را به انجام برسانند پایان از دانشجویان – که گاهی اوقات می تواند یک حزب احساس می کنید مثل آنها مواجه شده – اما اگر به درستی انجام شود می تواند به توسعه سریع “اعتماد” (برت 207). سریع توسعه اعتماد هنگامی که دو گروه به اشتراک گذاری اطلاعات و اجازه می دهد از طرف دیگر به دیدن خود و ضعف طرف. بدیهی است که توسعه اعتماد مهم است اما برخی از فرهنگ ها به سادگی ممکن است راحت با افشای اطلاعات به سرعت.

گرفتن پایین به کسب و کار: با استفاده از فرهنگ برای متقاعد کردن
مسلما یکی از مهم ترین عوامل در مذاکره این است که یک درک از فرهنگ است که در آن شما درگیر شدن در مذاکرات است. فرهنگهای متفاوت را در خود بودن و در این زمان است که کسب و کار در حال انجام است. شرایط و ضوابط موافقت نامه باید در نظر گرفته شود; برای مثال ایتالیا به 90 روز چرخه صدور صورت حساب در مقابل “عادی” ایالات متحده آمریکا 30-چرخه صدور صورت حساب. این هنجارهای فرهنگی بسیار مهم برای درک چگونه به موفقیت در مذاکره در مقیاس جهانی است. ساختمان روابط کلیدی برای اعتماد سازی میان شرکای تجاری یا مشتریان بالقوه است. اعتماد می تواند تبدیل به یک همه جانبه عامل وقتی که می آید زمان برای تصمیم نهایی به درک درستی از آنچه که انتظار می رود و پس از اجازه خواهد داد که مذاکرات به جریان هموار.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *