مناطق ارزان برای خرید ویلا در کرج

 

برای سرمایه گذاران این مطلب خیلی مهم است که در منطقه ای زمین خریداری کنند که روبه رشد باشد و همچنین دارای خاک حاصلخیز و سرسبزی منحصری باشد.

سهیلیه از مناطق برتر کرج برای خرید زمین است. زمین های این منطقه دارای همه ی ویژگی های مطلوب و مفید برای سرمایه گذاری است و با توجه به افزایش قیمت ملک پیشنهاد ما سرمایه گذاری در این منطقه است.

سهیلیه در استان البرز

سهیلیه در استان البرز از مناطق بکر برای سرمایه گذاری و خرید ویلا است.

در حد فاصل 22 کیلومتری جاده کرج به هشتگرد، جاده سهیلیه قرار دارد. جاده سهیلیه از جاده قدیم کرج قزوین شروع می‌شود و به عنوان یکی از مسیرهای اصلی دسترسی به تعدادی از روستاهای شهرستان ساوجبلاغ و طالقان کرج است.

هنگامی که از منطقه سهیلیه حرف می‌زنیم، به واقع تمام روستاهای و شهرک‌های پیرامون جاده سهیلیه را مد نظر داریم.

مرکز منطقه ییلاقی سهیلیه روستای آغچه حصار است. کردان، از معروف‌ترین منطقه‌های کرج در بخش شمالی اتوبان کرج قزوین قرار دارد که در فاصله 15 دقیقه‌ای از سهیلیه قرار دارد.

بهترین مناطق سهیلیه برای خرید زمین

  • زعفرانیه
  • لشگرآباد
  • شهرک کوروش
  • سنقرآباد
  • رامجین
  • زکی آباد
  • آغچه حصار
  • شهرک اقبالیه
  • شهرک کامرانیه
  • عباس آباد

خرید زمین در زعفرانیه

شهرک زعفرانیه از شهرک های لوکس جاده سهیلیه به شمار می رود که به خاطر باغ های سرسبز و درختان تنومند جلوه زیبایی دارد و مورد توجه افراد است.

شهرک زعفرانیه با داشتن زمینهای لوکس، مورد توجه خریداران است و زمین های این منطقه به صورت مدرن و کلاسیک ساخته شده اند.

این زمین‌ها دارای سند هستند و از نظر ساخت و ساز مشکلی نخواهند داشت. یک پاسگاه نیروی انتظامی‌ در این روستا وجود دارد که امنیت منطقه را تامین می‌نماید.

لشگرآباد سهیلیه

لشگرآباد در جاده سهیلیه از مناطق بکر برای خرید زمین به شمار می رود که هر نوع زمینی در این منطقه وجود دارد و دارای منابع آبی کافی است.

روستای لشگر آباد در بین روستاهای سیف آباد، عباس آباد، آغچه حصار، اغلان تپه قرار گرفته است و نزدیکترین روستا به جاده اصلی محسوب می‌شود.

خیابان درختی با درختان سر به فلک کشیده، باغات میوه، مزارع کشاورزی و صیفی‌ جات از جمله زیبایی‌های لشگرآباد سهیلیه در تابستان است.

شهرک کوروش

شهرک کوروش از منطقه های باغی جاده سهیلیه است که باغ های زیبای آن زمینی حاصلخیز برای رشد و پرورش گل و گیاهان است و زیبایی منحصر به فردی را به زمین ها می بخشد.

شهرک کوروش در جاده سهیلیه، قبل از انقلاب یکی از شهرک‌های محبوب زمینیی به شمار می‌رفته است. شهرک کوروش سهیلیه با نام نصرت آباد بعد از روستای زعفرانیه قرار دارد.

ویژگی برتر شهرک کوروش ساخت اصولی و رعایت نکات مهندسی در ساخت ویلا های این شهرک است. ویلا های هایی با ظاهری زیبا که با نظم در کنار هم قرار گرفته‌اند.

علاوه بر این امر وجود آب کافی در این منطقه باعث رشد زمین‌های زراعی و ایجاد باغچه‌هایی شده است.

سنقرآباد منطقه ای در سهیلیه

سنقرآباد در 20 الی 22 کیلومتری غرب استان البرز است که در چندسال اخیر رشد زیادی داشته و منطقه قابل اعتماد برای خرید زمین و خرید زمین به حساب می آید.

مهم ترین مزیت این منطقه سند دار بودن زمین های این منطقه است و و تمامی زمین های آن دارای امکاناتی نظیر آب و برق است.

این روستا که آب و هوایی مطبوع دارد، زمانی پر از باغ و زمین کشاورزی بود که اکنون جای بیشتر آن زمین‌ها را زمینهای شیک و مجلل گرفته است. ا

رامجین در جاده سهیلیه

رامجین منطقه ای سرسبز با باغ ویلا های سرسبز و دلنشین است. رامجین یک منطقه ی شهرکی میباشد که علاوه بر زمینهای کشاورزی و زراعی دارای نعمت های فراوانی از سبزیجات و سیفی جات گرفته تا میوه های متنوع میباشد.

روستای رامجین به دلیل دارا بودن آب و هوای معتدل و امکانات رفاهی، مورد توجه گردشگران و تهرانی ها برای تعطیلات آخر هفته و یا اغلب برای خرید زمین و زمین قرار گرفته است.

رامجین در سالهای اخیر با پیشرفت چشمگیری مواجه شده است که یکی از دلایل اصلی جذب ساکنین جدید است.

روستای رامجین دارای آب و هوای بسیار عالی و مطبوعی است و دارای باغ ها و زمین‌های بسیار مرغوب کشاورزی است و از مهمترین و بهترین محصولات کشاورزی این روستا انگور شاهانی، سیب گلاب و میوه‌های سردسیر مثل شلیل، هلو شبرنگ و … است.

زکی آباد در سهیلیه

زکی آباد از توابع ساوجبلاغ در استان البرز است که بیشتر باغ زمین های این منطقه مورد توجه است و افراد برای سرمایه گذاری این منطقه را برای خرید زمین ترجیح می دهند.

روستای زکی آباد (در مسیر جاده سهیلیه)،در استان البرز،شهرستان ساوجبلاغ، بخش چهارباغ و از مناطق روستای رامجین محسوب میشود.در بخش انتهایی جاده سهیلیه میباشد. مسیر فرعی پس از گذشتن از زعفرانیه است.

زکی آباد دارای آب وهوایی مشابه با شهر کرج می باشد، با این تفاوت که وزش باد و خشکی هوا در این منطقه بیشتر از شهر کرج است. به طور کلی زکی آباد کرج دارای هوایی مطبوع در تابستان و هوایی با سرمای ملایم و معتدل در فصل زمستان می باشد.

خرید زمین در آغچه حصار

آغچه حصار در سهیلیه از محبوب ترین مناطق برای خرید زمین است که متقاضی خرید زمین برای این منطقه به نسبت سال های قبل افزایش پیدا کرده است.

آغچه حصار سهیلیه، به آغچه حصار کردان نیز معروف است.این روستا واقع در استان البرز واقع در شهرستان ساوجبلاغ و از توابع بخش چهارباغ میباشد.

در طول جاده زیبای سهیلیه پس از رسیدن به روستای لشگرآباد و طی کردن مسیر یک دقیقه ای به روستای آغچه حصار میرسید.

براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال 1386جمعیت آن 1050نفر (268خانوار) بوده‌ است.

خرید زمین در شهرک اقبالیه

سند دار بودن زمین ها و همچنین خرید مفید برای همه ی افراد قابل توجه است. شهرک اقبالیه دارای همه ی ویژگی های خوب برای خرید زمین است.

یکی از مهم ترین دلایل خرید زمین و در هر صورت خرید ملک در هر منطقه و ناحیه ای بهره بردن از سود کافی می باشد. خرید ملک نیاز به سرمایه دارد و شما ممکن است با این عمل ریسک کرده و در منطقه ای نامناسب سرمایه گذاری را انجام دهید. این برای شما مشکل ساز خواهد بود.

شهرک اقبالیه را می توان یکی از بهترین مناطق برای سرمایه گذاری در استان البرز تلقی کرد و معمولا شهرک های زمینی این ناحیه مناسب برای بالا بردن سود از خرید و فروش ملک می باشد.

این ناحیه لوله کشی شده و می توان آب مناسب شهری را از آن دریافت کرد. در هر صورت شما می توانید ویژگی های مناسب را در این منطقه بدست بیاورید.

شهرک کامرانیه

کامرانیه به دلیل لاکچری بودن و ساخت و ساز های مدرن بسیار معروف است و زمین های شهرک کامرانیه به دلیل سرسبزی بسیار طرفدار دارد.

شهرک کامرانیه نقطه ای خوش آب و هوا است که در مجاورت شهرک زعفرانیه کرج واقع شده است. شهرک کامرانیه به دلیل آب وهوای ایده آلی که دارد به مقصدی جذاب برای گردشگران و مسافرین در تعطیلات آخر هفته و ایام عید تبدیل شده است.

شهرک کامرانیه کرج به منطقه ای با آب و هوای چهار فصل معروف است، به این صورت که آب و هوای منطقه کامرانیه کاملا معتدل می باشد و این منطقه دارای تابستان هایی مطبوع و زمستان هایی معتدل است.

آب و هوای مناسب شهرک کامرانیه سبب شده تا این منطقه به لحاظ منابع آبی در وضعیت ایده آلی قرار بگیرد و از خاکی حاصلخیز بهره مند باشد، از این رو کشاورزی و باغداری نیز در آن رونق بالایی دارد.

زمین در عباس آباد

زمین های عباس آباد را همه می شناسند زیرا دارای سند بوده و به نسبت ویژگی هایی که دارد زمین های این منطقه قیمت پایین تری دارند.

براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۸۵، جمعیت آن 1072 نفر (250 خانوار) بوده ‌است.

آب و هوای بسیار دلچسب، خاک مناسب و حاصلخیزی و سرسبز بودن مسیر همواره باعث جلب توجه گردشگران و مسافران زیادی به عباس آباد بزرگ ساوجبلاغ شده است.

یکی از بهترین جاذبه های توریستی و گردشگری روستا نزدیک بودن به رودخانه همیشه خروشان کردان است. این رود با شکوه هم آب لازم برای کشاورزی و باغداری را فراهم می کند؛ هم محل مناسبی برای چادر زدن و انجام تفریحات ورزشی است.

این روستا از سمت شمال: با قاسم آباد آقا و عباس آباد کوچک ، از سمت جنوب: با آغچه حصار، از سمت شرق: با لشگرآباد و از سمت غرب با آران استان البرز همسایه است.

 

منبع: https://emelk.biz/land/karaj-soheilieh/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *