می تواند Sibelius فشار از طریق مراقبت های بهداشتی به عنوان رئیس HHS?

[ad_1]

وزوز از واشنگتن این روزها همه در مورد اینکه آیا فرماندار کاتلین Sibelius کانزاس را می شنود گذاشته برای سمت بهداشت و خدمات انسانی ، او در حال تبلیغ به عنوان یک رهبر به صورت نقطه ای.

Sibelius که اخیرا در دسامبر 2008 اعلام کرد که او علاقه مند بود و در هر موقعیت در دولت اوباما اما این't به نظر می رسد توقف رسانه ها به عنوان نامگذاری او به احتمال زیاد انتخاب برای پست. او می تواند بسیار عالی نامزد برای کمک به رئیس جمهور's مراقبت های بهداشتی در دستور کار است.

پس او انداخت و او را حمایت از سوی اوباما در سال 2008 ریاست جمهوری اولیه بیش از هیلاری کلینتون او شده است به نفع با رئیس جمهور اوباما. او همچنین عمل به عنوان ایالت کانزاس کمیسر بیمه به مدت هشت سال از سال 1994 تا 2002 که در طی آن زمان او به دست آورده شهرت بسیار عالی برای ایستادگی در برابر شرکت های بیمه. به عنوان یک جریان مردمی فرماندار دموکرات در دولت جمهوری او ثابت کرده است که توانایی خود را برای جلب پشتیبانی از هر دو طرف راهرو.

وال استریت ژورنال گزارش کرده که پس از یک مکالمه با یک رهبر از خانواده های ایالات متحده آمریکا آن را درک بود که او را HHS وزیر کار است. دفتر او هنوز صادر نشده هر نظر رسمی در مورد وضعیت, اما همه چیز به نظر می رسد تکیه راه خود را.

او مدعی بالا برای باز و آمریکا با صندلی در سمت دموکراتیک و به عنوان یک دوست خوبی فرماندار با به رسمیت شناختن نام او به احتمال زیاد می تواند برنده صندلی. این HHS موقعیت خواهد مانع او از در حال اجرا در این مسابقه است. و به همین دلیل او در ابتدا کاهش یافته و به یک موقعیت در دولت اوباما در ماه دسامبر به دلیل کانزاس تا به حال برخی از مسائل بودجه او نیاز به حل و فصل. بنابراین او خواهد بود ، ما'll صبر کنید و ببینید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *