می توانید یک نرم کننده آب حفظ وسایل خود را?

[ad_1]

در حالی که بسیاری از عناصر طبیعی موجود در آب آن است که به عنوان سخت که دارای میزان بالایی از کلسیم, منیزیم و دیگر فلزات سنگین است. سطح سختی اندازه گیری شده در دانه در هر گالن (GPG). آب نرم است و کمتر از یک GPG از این مواد معدنی در حالی که سخت بیش از 10.5 GPG. بیشتر منابع آب در ایالات متحده آمریکا اندازه گیری بالا در سختی.

اثرات منفی مقیاس سپرده

آب است که تحت یک مقدار قابل توجهی از فشار آن را به عنوان جریان از طریق یک خانه لوله کشی. به عنوان فشار اعمال شده به تامین مواد معدنی جداگانه و پشت پوشش خطوط لوله کشی و عملکرد داخلی لوازم خانگی. علائم اولیه مقیاس تجمع جزئی ممکن است – فقط یک افزایش کوچک در مصرف انرژی. اما به شدت پوسته پوسته شدن صاحب خانه ممکن است متوجه لباس های شسته شده است سفت تفاله صابون است که در پشت سمت چپ بر روی سینک ظرفشویی و ظروف و سفید ذخایر معدنی شروع به نشان دادن تا در لوازم آشپزی پس از شستشو.

صاحب خانه نیز ممکن است متوجه اثرات فیزیکی بر روی پوست خود. پوست سر خود را ممکن است خارش و آنها ممکن است شروع به توجه به تکه های خشک در سایر نقاط بدن خود را. در نهایت رسوبات ممکن است بلوک لوله ها و یا لوازم خانگی به سادگی ممکن است به تابع بس به دلیل پوسته پوسته شدن ناشی از مسدود کردن و یا شکستگی. نصب یک نرم کننده می تواند از بین بردن خرابی لوازم خانگی و کاهش دیگر اثرات منفی آب سخت به عنوان به خوبی.

نرم کننده بهبود بهره وری لوازم خانگی

با توجه به یک گزارش از کیفیت آب انجمن نه تنها آب نرم را کاهش می دهد مراقبت و نگهداری مورد نیاز برای نگه داشتن وسایل در شکل بالا در حالی که کاهش بروز ضعف آن را نیز بهبود می بخشد دستگاه بهره وری و اثربخشی. رختشویی و ماشین آلات مورد آزمایش قرار گرفتند با استفاده از مقادیر مختلف مواد شوینده مختلف دما و نوسان سطح نرم و یا سخت آب. عامل غالب است که تحت تاثیر دستگاه را حذف لکه های اثر بود سختی است. نرم تر از آب پاک کننده لباس. کاهش سختی بود 100 درصد موثر تر از تغییر هر عامل دیگر در مطالعه است. در واقع سخت ترین لکه ها برداشته شد با استفاده از حداقل مقدار از مواد شوینده درجه حرارت پایین و آب نرم.

ماشین ظرفشویی نیز تست شده برای اثربخشی با استفاده از آب نرم و مقادیر مختلف مواد شوینده. در حالی که سطح خاکی غذاهای متنوع, نرم آب 12 برابر بیشتر موثر در ظرف تمیز کردن از افزایش حجم مواد شوینده. همچنین شش بار بهتر است در از بین بردن لکه بینی و دو بار بهتر است در از بین بردن فیلم از لوازم آشپزی.

خرید نرم کننده

صاحب خانه را می خرید یا یک سیستم تبادل یونی یا نمک-رایگان سیستم. تبادل یونی شامل جایگزین کردن مشکل ساز کلسیم و منیزیم یا سدیم نمک یا هیدروژن است. نمک-سیستم رایگان نیست و نیاز به مواد شیمیایی است. آنها را کاهش می دهد پوسته پوسته شدن با تغییر ساختار عناصر با استفاده از فناوری نانو. صاحب خانه می تواند همچنین انتخاب یک نرم کننده بر اساس اندازه – چند-مخزن سیستم های بهتر برای آب بیش از حد مصرف است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه نرم کننده آب می تواند کمک به وسایل خود را تماس بگیرید تعمیر لوازم خانگی حرفه ای برای مشاوره.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *