می دانم مختلف کوی نوع را انتخاب کنید

[ad_1]

کسی که به سرگرمی koi fish keeping همچنین باید قادر به دانستن در مورد مختلف koi انواع. دانستن مختلف koi انواع کمک خواهد کرد که شما تصمیم می گیرید در چه ماهی کوی را نگه دارید و آنچه koi انواع نژاد یا صلیب نژاد است. اکثر پرورش دهندگان همچنان به تکمیل مجموعه خود را از مختلف koi انواع و سعی کنید به عبور از نژاد آنها را به منظور به آمده تا با انواع جدید. دیگران هم نژاد های مختلف کوی رقم به منظور به آمده تا با یک زیبا تر و ظریف ماهی کوی.

وجود دارد بسیاری از انواع کوی امروز. حتی برخی که در حال حاضر نتیجه رگه های مختلف koi انواع. نیز وجود دارد برخی از کوی نوع که ایجاد شد از رگه های مختلف کوی و انواع دیگر شایع کپور. یک مثال از این پروانه کوی. پروانه کوی طولانی باله مانند که از یک ستاره دنباله دار و ماهی قرمز. یک نابالغ ستاره دنباله دار و ماهی قرمز و یک نابالغ پروانه کوی ممکن است شباهت در ظاهر. اما شما می توانید تعیین که است که هنگامی که آنها بزرگ شده اند. پروانه کوی در اندازه بزرگتر و همچنان به رشد به عنوان در مقایسه با ستاره دنباله دار و ماهی قرمز. وجود دارد همچنین کوی پرورش دهندگان این روزها که سعی کنید به رگه های فلزی کوی و دیگر انواع کوی به منظور به آمده تا با انواع مختلفی که از رنگ های زیبا با اثر فلزی مقیاس.

متفاوت کوی نوع خود را بر اساس رنگ, رنگ جزئیات و یا الگوها و پوسته پوسته شدن. شایع ترین کوی, انواع Kohaku. این kohaku متعلق به Gosanke انواع. این بسیار معمول است در ژاپن همراه با دیگر Gosanke ارقام مانند Sanke و Showa. این Gosanke انواع مختلفی تعیین می شود از طریق سفید و قرمز رنگ که در بدن ماهی است. تنها تفاوت این است که Kohaku تنها دو رنگ است که رنگ سفید و قرمز و یا سفید و نارنجی. این Sanke و Showa دارای سه رنگ است که رنگ سفید و قرمز یا نارنجی و سیاه و سفید. تنها تفاوت بین هر دوی آنها این است که رنگ سیاه در Sanke بسیار کوچک هستند در حالی که Showa انواع غالب سفید و قرمز یا نارنجی و سیاه رنگ است.

دیگر koi انواع Asagi که دارای رنگ آبی یا خاکستری رنگ در پشت آن و به رنگ قرمز یا نارنجی رنگ در زیر آن بدن Ogon است که یک رنگ با یک اثر فلزی مقیاس Chagoi که تعیین می شود به دلیل آن مشخص خالص الگوی Bekko که ممکن است قرمز و زرد و سفید رنگ با سیاه و سفید نشانه گذاری بیش از آن بدن Tancho که توسط آن علامت قرمز بر روی سر خود را و بسیاری دیگر مانند Utsorimono, Kawarimono, Koromo و Goshiki. هنوز هم وجود دارد انواع دیگر از کوی به عنوان پرورش دهندگان نگه داشتن در پرورش و رگه های مختلف این کوی رقم. اما کسانی که در بالا ذکر شد تنها برخی از رایج ترین و محبوب ترین کوی نوع در جهان است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *