نصب انواع ردیاب خودرو و کاربرد آن – خبرگزاری مهر

از معایب این نوع ردیابهای خودرو میتوان به بحث ارتباط با اینترنت برای افرادی که خواهان ارتباط آنلاین با دستگاهشان هستند اشاره کرد. از دیگر انواع ردیاب خودرو میتوان به ردیاب اتوبوس اشاره کرد. روی نقشه میتوان به کمک این ردیاب موقعیت دقیق اتوبوس و مسیرهای پیموده شده را جستجو کرد. یکی از سوالات مهمی که ممکن است برای بسیاری از افراد پیش آید این است که آیا ردیاب، فقط روی خودرو قابلیت نصب را دارد؟ ردیاب خودرو جایگزین پیشرفته ترین دزدگیرها شد، چرا که یک دزدگیر محدودیت هایی دارد که به راحتی قابل دور زدن است، کافی است برق خودرو قطع شود دیگر دزدگیر کارایی ندارد یا اگر خودرو سرقت شد هیچ دزدگیری قابلیت ارسال موقعیت خودرو را برای مالک ندارد اما ردیاب ها به تمام محدودیت های دزدگیرها پایان میدهد و نگرانی و دغدغه ای در این زمینه به جا نمیگذارد. این ردیاب دارای میزان دقت تا اندازهای میباشد که ماشین مورد نظر در کوچه و پس کوچهها را به راحتی تشخیص دهد.

بعضی از ردیابهای پیشرفتهتر و گرانقیمتتر میتوانند همزمان با حرکت خودرو مکان جغرافیایی دقیق آن را به شما نشان دهند. از دور میتوان به وسیله آن زمان حرکت و توقف ماشینها را شاهد بود. نحوه کارکرد جی پی اس خودرو بدین صورت است که با استفاده از سیستم های آفلاین و یا آنلاین اقدام به ارسال موقعیتهای خودرو و یا نمایش محل خودرو و مسیر حرکت بر روی نقشه می نمایند. از مهم ترین ویژگی های این محصول می توان به قابلیت کارکرد ردیاب IR230 بدون برق تا 72 ساعت، سیستم شنود و از همه مهم تر قابلیت خاموش کردن ماشین از راه دور اشاره کرد. امکان شنود داخل خودرو را ندارد اما خاموش کردن خودرو با پیامک از هر جای جهان، موقعیت یابی دقیق خودرو بر روی نرم افزار های شرکت ایمن ردیاب و نقشه گوگل، تعیین سرعت دقیق خودرو ومکان طی شده، اعلام هشدار ضربه به خودرو و روشن شدن خودرو توسط پیام بهکاربر، اعلام هشدار سرقت شدن خودرو و برداشتن سر باطری به کاربر از دیگر کارایی های آن می باشد.

در صورتی که این رانندگان دارای سرعت بیش از حد مجاز باشند، یک پیام برای شما مبنی بر اینکه رانندگان دارای سرعت غیر مجاز هستند ارسال خواهد گردید و شما میتوانید در همان زمان این موارد را به رانندگان گوشزد نمائید. در موارد زیادی دیده شده است که فردی ماشین گران قیمتی خریده اما برای تهیه ی بهترین شرکت ردیاب خودرو تعلل کرده و بعد از مدت زمانی خودروی ایشان به سرقت می رود ولی متاسفانه هر پشیمانی، نوش داریست پس از مرگ سهراب؛ توجه داشته باشید که این ردیاب بر روی هر وسیله ی نقلیه ای اعم از ماشین های سنگین، ماشین های سبک و همچنین موتورسیکلت قابل نصب می باشد. به طور معمول امکان اولیه تمامی مدل ها، ردیابی خودرو و نشان دادن مکان فعلی خودرو بر روی نقشه است. توجه داشته باشید که هر چه مدل ردیاب شما بالاتر باشد، نصب آن نیز پیچیده تر می شود و طبیعتا قیمت آن نیز گران تر است.

این مدل دستگاه که دارای آنتن های داخلی می باشد یکی از بهترین ردیاب های وارداتی(ردیاب ماشین ردیاب خودرو ) موجود در بازار ایران می باشد که از کیفیت مرغوبی برخوردار می باشد. دزدگیر تصویری سیم کارت خور ماشین یکی از به روز ترین دزدگیرهای اتومبیل هستند. ماشین یکی از مهمترین وسایل و جزیی از سرمایههای هر فردی به حساب میآید و محافظت از آن بسیار مهم است. ۲. باز و بستن درب خودرو، با این ویژگی راننده از هر فاصله می تواند با یک پیامک درب خودرو را باز و بسته کند. در پاسخ به این سوال باید گفت که ردیاب را میتوان روی هر نوع وسیله نقلیه ای مانند دوچرخه یا موتورسیکلت نصب کرد و برای استفاده از آن هیچ نوع محدودیتی وجود ندارد. ردیاب خودرو دستگاهی است که به منظور ردیابی و نظارت بر روی انواع خودروها استفاده میشود. تاثیر ردیاب شخص در نظارت و کنترل نظارت و کنترل عملکرد کارکنان به صورت درست و مستمر که زمینه بهبود و تقویت فرآیند پاداشدهی و قدردانی از عملکردهای مثبت و اصلاح عملکردهای ضعیف را تسهیل میکند و در نهایت افراد…

یعنی شما دیگر نمی توانید خودرو خود را هر زمان که اراده کنید زیر نظر داشته باشید. به طور مثال این ناحیه را می توانید : خانه ، اداره ، محله و… آیا تا هنگام پیدا کردن سارقین، آنها ماشین شما را سالم نگه داشتهاند یا او را اوراق کردهاند؟ در هنگام خرید ردیاب و جی پی اس خودرو باید به قیمت آن بسیار توجه کنید و به هیچ وجه گول قیمت های نجومی آن را نخورید . و در رنج ذکر شده می توانید یک ردیاب و جی پی اس عالی خریداری نمایید. با این حال این دستگاه مجهز به نقشه های گوگل می باشد که با استفاده از اینترنت می توانید در هر زمان و مکانی که به اینترنت دسترسی دارید، اتومبیل را ردیابی کنید. ردیاب ها دارای انواع مختلفی هستند و هر یک از آنها شیوه نصب متفاوتی خواهد داشت. تنها کافی است آن را به پورت OBD II خودرو وصل کنید تا بتواند دادههای مورد نیاز شما را جمع آوری کند و آنها را نمایش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *