نوشیدن آب قلیایی به بدن خود را سم زدایی و افزایش سیستم ایمنی بدن قدرت — در اینجا چگونه!

[ad_1]

اضافه کردن alkalizing مواد معدنی (Maifan سنگ) و بیو سرامیک توپ انرژی خود را به آب مخزن و یا کوزه را افزایش pH آب خود را به میزان 100% (pH اندازه گیری شده در یک مقیاس لگاریتمی بنابراین برای مثال pH از 7 افزایش به 8 100% افزایش).

چگونه می توان آب قلیایی?

محل alkalizing مواد معدنی موجود در آب کوزه یا شیشه آب سردکن. این به طور طبیعی اتفاق می افتد Maifan سنگ دم بسیار مفید و قابل جذب کلسیم و آهن و منیزیم و پتاسیم و روی به آب است. سنگ به طور مستمر به انتشار این آسانی جذب می شود یونیزه مواد معدنی به آب خود را. کهربای اصل در سنگ باعث افزایش pH آب را قلیایی. بیو سرامیک توپ انرژی شکستن مولکول آب خوشه به ساختارهای کوچک تر بیشتر زیستی در دسترس و منتشر می کنند مفید دور از نور مادون قرمز انرژی آب. اجازه دهید که…

قلیایی آب: pH قلیایی آب برای نوشیدن حدود 8-10 در مقیاس pH, 7 خنثی است.

بیو سرامیک: تولید شده از ترکیب انواع مواد معدنی و گرم کردن آنها در درجه حرارت بسیار بالا (1600 درجه سانتیگراد) در این مورد اصلی ترین ماده معدنی تورمالین که باعث افزایش pH آب را قلیایی.

توپ انرژی: ایجاد یک واکنش فیزیکی و نه یک واکنش شیمیایی. پتانسیل یون های منفی تولید شده توسط ضعیف یونیزاسیون از ارتباط بین پتاسیم و آب.

زیستی-در دسترس بودن: میزان که یک ماده مغذی می تواند توسط بدن استفاده می شود.

دور از نور مادون قرمز: مفید ترین مادون قرمز بخشی از خورشید را نامرئی طیف الکترومغناطیسی است که به دور: 5.6-1000 میلیمتر (میکرون). باریک طیف بین 4 تا 14 میکرون نشان داده شده است به خصوص اثرات مفیدی بر روی بدن به ویژه در تحریک بدن بهبود فرآیندهای. ناسا کشف کردند که مواد معدنی نیز می تواند تولید به مراتب امواج.

بیشتر ثابت مزایای استفاده از آب معدنی قلیایی و کهربای اصل بیو سرامیک توپ:

  • تولید یون های منفی که می تواند کمک به تنظیم بدن انسان یون تعادل کمک کند با آرامش جسمی و روانی و بهبود درمان طبیعی است. یون های منفی نیز شناخته شده برای کنترل اکسیداسیون در بدن و در نتیجه پیری است. در محیط مدرن ما بسیاری از عوامل تولید یون های مثبت و در نتیجه بدن استرس و تنش… یونهای منفی هستند ضروری به این تعادل.
  • پزشکان طب جایگزین ادعا می کنند آب قلیایی باعث بهبود سلامت کلی با خنثی کردن اسید و پاکسازی بدن از سموم خطرناک
  • کمک به سلامت استخوان و جلوگیری از پوکی استخوان کمک می کند
  • تقویت سیستم ایمنی بدن
  • حذف ذخیره چربی اسیدی
  • کاهش خطر ابتلا به سرطان
  • به طور مداوم تولید ضعیف فعلی 0.06 mA است که بسیار شبیه به زمان اعصاب و روان گردش خون است.
  • بهبود طعم و مزه و می تواند در افزایش جذب H2O در بدن است.

تابش 4-14 میکرون طول موج مادون قرمز دور انرژی است که می تواند نفوذ عمیق تر به بدن گرم شدن سلول های ترویج گردش خون و در نتیجه شفا.

این alkalizing مواد معدنی و انرژی توپ تست شده و تایید شده توسط BCIT (British Columbia Institute of Technology), NSF (بنیاد ملی علوم) و ANSI (American National Standards Institute). سنگ باید در آب جوشانده به مدت 5 دقیقه هر 3 ماه. این را استریل کردن آنها و دوباره آنها را فعال کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *