نگه داشتن دایناسور مارماهی (Bichirs) در مناطق گرمسیری آب شیرین مخازن ماهی یا آکواریوم

[ad_1]

دایناسور مارماهی

دایناسور مارماهی نام مشترک برای خاکستری Bichir, Polypterus Senegalusهر چند از آن است که یک ماهی و یک مارماهی. وجود دارد بیش از ده گونه از این ماهی اما خاکستری Bichir یا Senegalus Bichir است رایج ترین و محبوب در میان آکواریوم. این Bichir تحت پوشش خاکستری تیره باند افقی که تبدیل به کم رنگ به عنوان ماهی رشد می کند. برخی از Bichirs می تواند رسیدن به بیش از سه متر طول اگر چه بسیاری از گونه ها از جمله Senegalus Bichir رشد به حدود یک پا.

زیستگاه طبیعی

در زیستگاه های بومی آنها را می توان در دریاچه ها و رودخانه ها و دشتهای سیلابی و مرداب ها در آفریقا مخصوصا کنگو و نیل. آنها قادر به زنده ماندن در آبهای کم اکسیژن می تواند حرکت کند و در جستجوی مواد غذایی و یا برای پیدا کردن دیگر مناطق مرطوب در خانه خود خشک در زمان خشکسالی است.

ویژگی های مشخصه

این اسم بی مسمی از دایناسور مارماهی (آخرت به عنوان Bichir) می آید از ماقبل تاریخ ظاهر این دراز ماهی. آن مار به شکل بدن است که تحت پوشش ضخیم استخوان مانند ترازو ساخته شده از مینای دندان مانند ماده ای به نام ganoine که شبیه به در حال حاضر منقرض شده اولین ری-باله ماهی. آن را متمایز از سری تا 18 پشتی finlets هر یک با یک تیز ستون فقرات که در حال ساخته که آن را آشفته است. های جسمانی باله های سینه ای که کنترل آهسته حرکت ماهی متصل هستند و در زیر دهانه گیل. آن را نیز قادر به سفر بیش از زمین با استفاده از آن قوی لگن باله. Bichirs همچنین می توانید نفس کشیدن هوا از طریق ریه مانند اصلاح خود را به شنا کردن مثانه است. ویژگی های دیگر عبارتند از یک جفت از blowholes یک فک پایین و خارجی سوراخهای بینی که بیرون از بینی به فعال کردن Bichir به شکار توسط بوی پس از آن بینایی ضعیف است. زنان تمایل به بزرگتر از مردان, در حالی که مردان بالغ را ضخیم تر برآمدگی پشتی و گسترده تر آنال باله.

رژیم غذایی

Bichirs چپاولگر هستند و اساسا گوشتخوار و حمله خواهد کرد و تغذیه ماهی های کوچک است که بسیار آسان است به عنوان به خوبی به عنوان آهسته در حال حرکت ماهی. آنها همچنین خوردن حشرات سخت پوستان و قورباغه. از آنجایی که آنها شبانه آنها را خوراک به طور عمده در شب.

پرورش

پس از یک سری از انرژی چرخاندن حرکات مرد Bichir بارور تخم مرغ پوشال زن دستگاه تناسلی باز کردن با او و دم باله. او سپس پراکند تخم مرغ با استفاده از خرمن کوبی حرکات دم خود را. آن را دشوار است به Bichirs برای پرورش در اسارت. برخی از آکواریوم باید اشاره کرد که حتی اگر یک نر و ماده, در حال حاضر, این مرد است که اغلب بی توجه و نمی خواهد بارور کردن تخم مرغ زن منتشر شده است.

اندازه آکواریوم

با توجه به طول Bichirs رشد می کنند و نیاز خود را به تنفس هوا مهم است که آنها قرار دارد در مخزن آکواریوم هستند که بیش از حد عمیق, احتمالا حتی یک تانک ماهی جدول. هدف برای یک آکواریوم است که حداقل سه بار اندازه بزرگسالان از این Bichir شما و یا برنامه ریزی برای خرید. انتخاب مخزن ماهی ها آکواریوم است که بیش از هجده اینچ عمیق و نه به طور کامل پر کردن با آب. این مهم است که به عنوان Bichirs نیاز به قادر به تنفس از هوا و در نتیجه قادر به شنا به سرعت به سطح و برگشت به پایین که در آن آنها ساکن.

قادر بودن به استفاده از اکسیژن را از هوا را قادر می سازد Bichirs برای زنده ماندن از آب برای چند ساعت. با توجه به این, و این واقعیت که آنها باید این غریزه را به حرکت از یک مکان در جستجوی غذا در دیگر آن است که توصیه می شود به درب محکم در آکواریوم خود را!

آکواریوم دکور

یک لایه نازک از شن و ماسه نرم یا شن ریز به عنوان بستر. Bichirs نیز مانند مخفیگاه به خصوص که آنها ترجیح می دهند به ماندن در خارج از نور در طول روز. بنابراین آن را بسیار لذت بخش تر برای آنها را به گیاهان مقاوم, سنگ و تونل است که اجازه می دهد آنها را برای نمایش طبیعی تر رفتار. گیاهان متصل به چوب بهترین کار به عنوان Bichirs تمایل به جابجایی گیاهان و ریشه ها در بستر به خاطر اندازه و زمانی که جستجو برای مواد غذایی است.

شرایط آب

به عنوان آنها گرمسیری آب شیرین, ماهی, Bichirs نیاز به دمای 75-85 F. آنها مانند pH از 7 یا کمی زیر و ترجیح می دهند آب است که کمی سخت است. البته این مهم است که به انجام مکرر تغییرات آب برای اطمینان از کیفیت آب خوب است در خود گرمسیری آب شیرین آکواریوم.

روشنایی آکواریوم

Bichirs شبانه هستند به طوری که آنها خواهد شد به طور معمول بی حال در طول روز و در شب فعال. به جای تعویض آکواریوم چراغ خاموش کامل ارائه ظاهر طبیعی nightfall با نصب یک آبی مهتاب لامپ بنابراین شما بیش از حد می تواند تجربه برخی از عمل از خود Bichir!

تغذیه

بودن گوشت خوار Bichirs عشق به تغذیه baitfish صدف و میگو و کرم خونی. آنها نیز به آسانی قبول مواد غذایی منجمد. برخی از آکواریوم تلاش کرده اند تا آنها را تشویق به غذاهای خشک تنها با تهیه آنها را تا زمانی که گرسنگی خود را غلبه بر آنها را پیدا کرده اند و آنها می توانند سازگار باشه. اما, من می خواهم به ذکر است که این خود طبیعی رژیم غذایی.

جفت مخزن

با توجه به اندازه بزرگ از Bichirs و درنده طبیعت بسیار مهم است برای مطابقت آنها را با مناسب مخزن ميباشد. آیا نگه داشتن آنها را با ماهی های کوچکتر از سه اینچ است که می تواند یک وعده غذای آماده! بهتر است برای مطابقت با Bichirs با ماهی های بزرگتر به عنوان آنها را خسته نکنید به همان اندازه با ماهی آنها نمی تواند فرو برد. سیامی Tigerfish, کوسه ماهی بزرگ Barbs Cichlids و Knifefish ممکن است جفت مخزن. مشاهده شده است که suckermouth گربه ماهی تمایل به خورد پوست Bichirs که موجب تحریک آنها و پس از آن است که توصیه به نگه داشتن هر دو نوع پایین-خانه ماهی. همچنین جلوگیری از تطبیق آنها را با بیش از حد تهاجمی گونه است. در یک بسیار بزرگ ماهی مخزن آن ممکن خواهد بود برای نگه داشتن چند Bichirs هم ارائه آنها در حدود همان اندازه. آنها باید به طور کلی تحمل هر یک از دیگر به غیر از جنگ بر سر غذا!

برای حفظ و یا به نگه داشتن ؟

Bichirs جالب نمونه ماهی اما فراموش آگاه از همه مسائل درگیر در نگه داشتن آنها را به خصوص به اندازه تانک و دیگر گرمسیری آب شیرین ماهی های شما و یا برنامه را به. Bichirs همچنین هزینه بیشتر برای نگه داشتن نسبت به ماهی های دیگر هر چند آنها بسیار مقاوم نژاد است. نگه داشتن Bichirs در یک محیط مناسب نیاز به برنامه ریزی دقیق!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *