هوا فلنج ابزار و تعمیر بدنه خودرو

[ad_1]

تکمیل هر کار در کارگاه است که همیشه آسان تر اگر شما از ابزار مناسب در دسترس است. یک منطقه که در آن این امر به ویژه درست است که کار بر روی بدن به خودرو. اگر شما می خواهید می شود قادر به ارائه بهترین خدمات ممکن برای پایان یک مشتری زمانی که برای تعمیر وسیله نقلیه خود را و سپس شما باید یک طیف گسترده ای از بدنه خودرو و ابزار کار از جمله هوا فلنج ابزار.

یک منطقه که در آن بسیاری از کارگاه های آموزشی می تواند واقعا در تلاش است در ارائه مقیاس بزرگ پنل تعمیر یک وسیله نقلیه است. به منظور بازگشت به یک منطقه از بدن پوسته به حالت اصلی خود, آن است که اغلب لازم است به جای کل منطقه از فلز و مگر اینکه شما از این ابزار برای اضافه کردن فلز به یک قاب کار به طور موثر این ممکن نخواهد بود و شما را مجبور به تعویض کل و جزء مانند یک درب یا گلگیر. این خواهد شد در نتیجه هزینه بسیار بالاتر به مشتری. با هوا فلنج, ابزار, شما می توانید با استفاده از آن به سادگی دوباره پوست یک درب با فلز نافی نیاز به تعویض کل درب و یا شرکت در طولانی پنل ضرب و شتم جلسه.

این طراحی شده است برای استفاده از هوای فشرده تامین در کارگاه خود را به ارائه یک نیروی فشاری به یک قطعه فلز به منظور اتصال آن به محل و بدون نیاز به جوشکاری. با استفاده از هوا فلنج ابزار شما یافت نشد یک قطعه از فلز بر روی دیگری و به لطف عظیم نیروی است که این ابزار می تواند در ارائه آن بسیار تنگ جا که خواهد.

همه-پنل جدید نمی خواهد رنج می برند از هر گونه نقص است که شما ممکن است در یکی است که مورد ضرب و شتم دوباره به شکل صحیح و نیز نشستن بهتر است در این خودرو از یک به طور کامل جایگزین درب. اگر پنل قطع شده است به درستی به شکل در پیشبرد پس از آن در واقع با استفاده از هوا فلنج ابزار می تواند یک معامله بزرگ سریعتر از واقع حلق آویز درب ماشین و نصب تمام برق.

البته وجود دارد بسیاری از کاربردهای دیگر یکی از reattaching پانل ها و ابزار می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پانچ شسته و رفته و تمیز سوراخ در ورق های فلزی برای درها به محل و یا اجازه می دهد برای سیم کشی بافندگی برای تصویب به راحتی به محل صحیح. وسعت از مشاغل مختلف که شما می توانید با استفاده از هوا فلنج ابزار برای به زودی تبدیل خواهد شد آشکار است به عنوان آن را می یابد راه خود را به دست خود را هر زمان که شما نیاز به یک ابزار قابل اعتماد.

وجود دارد تعدادی از آنهایی که در بازار و همه آنها را سازگار با استاندارد هوای فشرده عرضه که شما در پیدا کردن در مدرن ترین کارگاه های آموزشی به این معنی که می توان آن را به صورت یکپارچه به محل کار فعلی خود مغازه محیط زیست می شود و بلافاصله استفاده می شود.

قیمت یک هوا فلنج ابزار شروع از $65 برای گرفتن تپانچه سبک Astro پنوماتیک AST600PT مدل است که قوی و قابل اعتماد ابزار است که به اندازه کافی انعطاف پذیر برای انجام اکثر روز به روز شغل. در حالی که آن را نمی خواهد تحمل سنگین ترین وظیفه ورق های فلزی, آن, فرم های صاف ديگر لبه است که قرار است تا آماده برای جوشکاری. با تشکر به خود نسبتا سبک وزن فقط در دو و یک چهارم پوند شما خواهد بود قادر به استفاده از اگر بیش از مدت زمان طولانی بدون نیاز به نگرانی در مورد گرفتن خسته شده اید.

البته با سرمایه گذاری کمی بیشتر در ابزار خود را, شما می توانید چیزی کمی بیشتر قدرتمند مانند کوه ایرانسل 7378 که قیمت در کمتر از 90 دلار در رد هیل عرضه است. این ابزار می تواند رسیدگی به پانچ سوراخ از طریق فلز تا 5/16″ ضخیم و خواهد یافت نشد فلزی به 5/32″ اینچ ساخت آن را ایده آل برای بدن و کار شغل.

در بالا پایان بازار وجود دارد تعدادی از متخصص ابزار که با استفاده از این روش قابل اعتماد و به سرعت دوباره پوست درب. با صرف حدود 280 Astro پنوماتیک ASTDS1000 پنوماتیک درب اسکینر شما می توانید با تکمیل کار از اضافه کردن یک پوست جدید به یک درب به یک استاندارد کارخانه بسیار به سرعت.

اگر شما جدی در مورد گرفتن بهترین پایان برای بدن شما کار تعمیرات سپس هوا فلنج ابزار مورد مناسب برای شما. آن را برش مقدار زمان صرف شده با استفاده از یک دستی طراحی ابزار در نیمه, و شما بسیار برتر پایان با تشکر از فشار بالا به آن اعمال می شود به یک کار.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *