ویژگی های منحصر به فرد از لوچ دلقک

[ad_1]

لوچ دلقک دارای بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد شروع با مورفولوژی. آنها ستون فقرات در زیر هر چشم می شود که راست زمانی که آنها تاکید کرد در برخی از راه. آنها می تواند استفاده از آن برای دفاع از خود یا حمله به دیگر ماهی است که اتفاق می افتد تنها در یک مورد تا آنجا که من می دانم چون دلقک loaches بسیار صلح آمیز هستند و به طور معمول. هنگامی که شما چند دلقک loaches که به اضافه یک آکواریوم آنها ممکن است داد و بیداد به منظور کشف کردن که در حال رفتن به آلفا سگ بالا آن را به عنوان بودند. در این دعوا زیر چشمی برآمدگی های در حال احداث و برخی از ماهی ها ممکن است حفظ دائمی زخم و یا دیگر آسیب های جزئی. هنگامی که یک دلقک لوچ است برای حمل و نقل آنها را به طور کلی راست خود را زیر چشمی ستون فقرات. در این مرحله شما باید مراقب باشید که شما نمی چاقو با ستون فقرات در هنگام دست زدن به ماهی. همچنین اگر شما با استفاده از یک شبکه ستون فقرات می تواند به راحتی گرفتار و احتمالا علت اصلی آسیب به لوچ دلقک. یکی دیگر از توجه ستون فقرات است که اگر شما با قرار دادن دلقک در یک کیف برای حمل و نقل آنها ممکن است پارگی کیسه با ستون فقرات خود را. بنابراین شما بهتر است دو یا سه برابر کیسه آنها و یا حتی هنوز هم بهتر خواهد بود برای حمل و نقل آنها در یک جامد ظرف. شما ممکن است همچنین ستون فقرات راست زمانی که دلقک های یک مخزن با تهاجمی تر گونه های ماهی.

این مطیع دلقک loaches ترساندن به راحتی پس از آن توصیه می شود که شما باید صلح آمیز دیگر گونه آنها را برای به اشتراک گذاشتن یک آکواریوم با. گاهی اوقات ستون فقرات می تواند باقی می ماند راست برای بیش از 12 ساعت پس از برخورد در نهایت آن را به استراحت. چیزی است که شما ممکن است متوجه که گرفتن یک نگاه دقیق به یک لوچ دلقک است که آنها به نظر نمی رسد به هر گونه مقیاس. باور نمی کنم همه چیز شما را هر چند. آنها بسیار کوچک و کم نور مقیاس خود را بر روی بدن اما هیچ کدام بر روی سر خود را. آنها همچنین لازم نیست که هر گونه پوست پوشش چشم خود را.

یکی دیگر از چیز کنجکاو است که شما متوجه خواهد شد که با کلیک کردن صدا دلقک loaches را هنگامی که آنها در حال غذا خوردن یا squabbling. می توانید آن را کاملا با صدای بلند طوری که با صدای بلند در واقعیت است که شما ممکن است به فکر فریب خورده که آکواریوم و ترک خورده است. آنها را با کلیک کردن صدا توسط سنگ زنی خود را حلق دندان. تصور کنید اگر شما نشسته در کنار بستر رودخانه در جزیره بورنئو (که در آن دلقک loaches زندگی می کنند) و شما شروع به شنیدن آنها را با کلیک کردن; هزاران نفر از آنها را با کلیک کردن. من فکر می کنم آن را باید فقط به عنوان با صدای بلند به عنوان بسیاری از قورباغه ها در برکه اما من پرت شدن.

در اواخر بهار شما ممکن است متوجه برخی از رفتار عجیب و غریب از خود loaches در زمان شام. شما همیشه می توانید انتظار رفتار عجیب و غریب از آنها, اما این رفتار اتفاق می افتد تنها یک بار در سال برای یک دوره کوتاه از زمان و یا آن را نمی ممکن است اتفاق می افتد در همه. برخی از آکواریوم پیدا کنید که خود را دلقک loaches اند ‘تغذیه frenzies’ در اواخر بهار. همه آنها حمله به غذا به عنوان اگر آنها نبوده است, تغذیه در هفته. من گمان می کنم که آنها این کار را به دلیل چیزی است که در زیستگاه طبیعی خود. این می تواند زمانی که غذا کمیاب است را برای آنها در طبیعت و یا شاید آنها نیاز به دریافت مواد غذایی به همان اندازه به عنوان آنها می تواند برای فصل پرورش است.

به خاطر نگه داشتن این مقاله کوتاه من را محدود کرده اند ویژگی های منحصر به فرد به تنها چند اما اگر شما یک دلقک لوچ شما می دانید وجود دارد بسیاری از بیشتر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *