پاسخگوی مشکلات و آموزش کانفیگ مودم ایرانسل

مراقب باشید کودکان بدون راهنمایی اقدام به استفاده از مودم ننمایند. به این معنی که حتی در محیط هایی که پوشش 4G در آنها بسیار ضعیف است این مودم بدون مشکل سیگنال ها را دریافت میکند. در حالت فعال بودن WPS در اکثر مودم ها که معمولا از زمان فعالسازی 2 دقیقه طول می کشد هر دستگاه جدید بدون وارد نمودن رمز عبور شبکه می تواند به مودم متصل گردد. امکانات موجود در این مودمهای همراه ایرانسل یکی دیگر از مزیتهای آن است که از جمله آنها میتوان به پنل ارسال و دریافت پیامک، کنترل و مدیریت استفاده از اینترنت و اتصالهای صورت گرفته به دستگاه، امکانات جانبی دیگر در برخی مودمها مانند نمایشگر (مدلهای E5336و E5372) و حتی پاوربانک 5200 میلیآمپرساعتی (مدل E5730) که میتواند نقش شارژر گوشی هوشمند شما در مواقع ضروری را ایفا کند. خرید اینترنتی مودم ایرانسل GP-2101 به این دلیل توصیه میشود که این مودم پایداری بسیار زیاد سیگنال دریافتی داشته و با پوشش گسترده شبکهی ایرانسل نیز سازگار است و از این رو با استفاده از آن میتوانید از اینترنت پرسرعتی بهرهمند شوید. شاید برایتان سوال پیش بیاید که مودم آنلاک lh96 چه تفاوتی با مودم lh96 دارد؟ باید بگوییم که تفاوتی در ظاهر مودم نیست و این تفاوت در نرم افزار (Framework) مودم می باشد.همانطور که در قسمت های قبلی توضیح دادیم، مودم های همراه دارای یک سیم کارت می باشند.در ایران، هر اپراتور مودم های مخصوص خودش را عرضه کرده و این مودم ها قفل شده یا اصطلاحا لاک شده هستند و تنها با سیم کارت های همان اپراتور کار می کنند و نمی توانید از سیم کارت های دیگر اپراتورها برای مودم های همراه خود استفاده کنید.

قسمتی که سیمکارت را در خود جای میدهد، از سمت راستی کنارهی دستگاه قابل دسترس است و بهوسیلهی یک درپوش پلاستیکی پوشانده شده است. الان، درست زمانی است که شما یکی از مودم های ایرانسل را خریداری کرده اید و دوست دارید هرچه سریعتر به اینترنت وصل شوید، اما نمی دانید باید چه تنظیماتی را برای مودم خود انجام دهید. اگر به تازگی مودم ایرانسل خریداری کرده اید، یا نمی دانید چگونه شارژ سیم کارت و بسته اینترنت برای مودم خود تهیه نمایید، این مقاله به شارژ کردن مودم ایرانسل از نظر شارژ مجدد سیم کارت و شارژ بسته اینترنت و دیگر نکات و مسائل مربوط به مودم ایرانسل می پردازد. در اولین شارژ سیم کارت خود، مبلغ شارژ اضطراری به همراه هزینه تراکنش (۵۰ تومان) از شارژ شما کسر میشود. شما می توانید با استفاده از «شناسه پرداخت»، به هر مبلغی که می خواهید مودم ایرانسل خود را شارژ کنید، همان مبلغ را در بانک ملت به شماره حساب ۴۴۴۴۴۰/۹۶ و یا در بانک تجارت به شماره حساب ۲۱۰۴۴۷ واریز نموده ومودم خود را شارژ نمایید. این مودم همراه، از نوعی است که باتری آن داخل مودم می باشد و از نوع لیتیوم-یونی-پلیمری می باشد.

در قسمت پشتی این مودم شرکت ایرانسل درگاههای ارتباطی آن به چشم میخورد. در این بخش تنظیمات مربوط به شبکه ی وای فای مودم همراه شما قرار دارد. شما می توانید با ۳ روش زیر اینترنت وایمکس ایرانسل خود را شارژ کنید. اگر سیم کارت شما از مدل سیم کارت های نسل ۴G و ۴.۵G یا همراه می باشد، در صورتی که سیم کارت را در گوشی هوشمند خود قرار داده اید، می توانید با شارژ کردن اعتبار و اینترنت سیم کارت خود اقدام به استفاده از اینترنت، تماس و پیامک دادن به مخاطبین گوشی خود کنید. در حال حاضر این دسته از مودم ها که به مودم های ۴G معروف هستند، جزو محبوب ترین مودم ها به حساب می آیند. سرعت انتقال داده در این مودم ها برای دانلود ۱۵۰ مگابیت بر ثانیه و برای آپلود ۵۰ مگابیت بر ثانیه می باشد. سرعت انتقال داده در این مودم ها برای دانلود ۱۲۰ مگابیت بر ثانیه و برای آپلود ۳۰ مگابیت بر ثانیه می باشد.

تنظیمات مودم های آنلاک lh96 مانند تنظیمات مودم های lh96 لاک شده است که در قسمت قبل توضیح دادیم. مودم D100 تحت نام ایرانسل و ساخت شرکت Gemtek بوده که تنها با سیم کارت های شرکت ایرانسل سازگاری دارد. شما در تنظیمات مودم lh92 ایرانسل می توانید رمز وای فای خود را تغییر دهید، تنظیمات مربوط به ترافیک و پهنای باند مودم را انجام دهید، از طریق سیم کارت مودم پیامک دریافت و ارسال کنید و تنظیمات دیگر مودم را نیز می توانید انجام دهید. مودم های دانگلی قدیمی تر از مودم ۴G و خانگی هستند. در این حالت مودم همراه 3G یا 4G LTE شما در هنگام راه اندازی مجدد یا روشن شدن، سریع تر بالا آمده و این خصوصیت می تواند در حفظ عمر باتری شما موثر باشد. شما در تنظیمات مودم ایرانسل gp2101 می توانید رمز وای فای خود را تغییر دهید، تنظیمات مربوط به ترافیک و فیلترینگ mac address مودم و تنظیمات دیگر مودم را نیز می {مشاهده|مطالعه بیشتر|می خواهم بخوانم|آموزش شارژ مودم ایرانسل|بررسی کنید|وارد شوید|کلیک کنید|اینجا کلیک کنید|شارژ مودم ایرانسل|بیشتر بخوانید|بخوانید|اینجا} توانید انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *