پاسخ دادن به خشکسالی از طریق KELEA فعال آب

[ad_1]

کالیفرنیا است که نه تنها در مواجهه با کاهش عرضه از آب تازه است. به عنوان یک پیشرو ایالت کالیفرنیا می تواند کمک به رهبری جهان با ارائه پاسخ. به طور خاص دولت می تواند پیشرو در نشان دادن ارزش عملی فعال کردن آب برای افزایش بهره وری خود استفاده کنید.

آب حیاتی در حفظ حیوان و انسان و زندگی و در حفظ محصولات غذایی. کمتر به طور گسترده ای شناخته شده است که صنایع مصرف حتی مقادیر بزرگتر از آب شیرین (1).

عمده صنعتی استفاده از آب به عنوان منبع بخار برای تولید برق در نیروگاه. این فرایند منجر به کاهش از دست دادن آب به عنوان آب گرمایش و سرمایش ساختمان و تجهیزات صنعتی.

کشاورزی همراه با دامداری مکان دوم بیشترین تقاضا در دسترس بودن آب تازه است. حفظ تمیز کردن محیط های شهری, محوطه سازی, بهداشت شخصی و پخت و پز نیز نیاز به تامین آب فراتر از آنچه به طور مستقیم مصرف شده توسط انسان ها و حیوانات است. آب تازه تحویل داده شده است از طریق مجموعه ای از لوله ها و همراه با مواد زائد آب است و سپس جمع آوری شده پس از استفاده و تخلیه از طریق سیستم فاضلاب.

عمده تمرکز بر روی کیفیت تحویل آب شیرین بوده و محرومیت از میکروب های بیماری زا و مواد شیمیایی سمی. توجه می توانید در حال حاضر نیز کارگردانی می شود به بهبود ذاتی بهره وری از آب مورد استفاده در کشاورزی و صنعتی و برنامه های کاربردی.

فیزیکدانان و شیمیدانان را تشریح برخی از بسیاری از خواص برجسته آب (2). از جمله این که آب وجود دارد به عنوان یک مایع به جای گاز در بسیاری از دماهای محیطی. این مایع با کیفیت از آب در بیان آن نسبتا کم فشار بخار. بعلاوه غیر از آمونیاک مایع آب است که کمترین میزان تغییر درجه حرارت در پاسخ به تغییرات در دمای محیط. اندازه گیری مقاومت در برابر تغییر دما به عنوان گرمای ویژه مقدار است. کم فشار بخار بالا و گرمای ویژه مقادیر نسبت داده شده به نسبتا قوی intermolecular پیوند بین مولکول های آب. جدا از اثرات دما و فشار بسیاری از محققان را به عهده گرفت که فشار بخار و گرمای ویژه مقادیر فیزیکی ثابت موضوع را به دیگر متغیر است.

اثبات به خلاف آمده است به تازگی از مطالعات منتشر شده توسط نویسنده در طبیعی محیط زیست نیروی آزمایشی نامیده می شوند KELEA (انرژی جنبشی محدود جاذبه الکترواستاتیک). هدف اساسی این نیرو ممکن است به جلوگیری از فیوژن و نابودی مخالف بارهای الکتریکی. آن است که به ظاهر جذب جدا بارهای الکتریکی به عنوان مثال در dipolar ترکیبات. برخی از این ترکیبات ذکر شده در زیر می توانید انتقال KELEA به نزدیکی آب و احتمالا در یک نوسانی شیوه ای. اثر بر روی آب و دیگر مایعات دیده می شود که افزایش فشار بخار (3) و کاهش گرمای ویژه مقدار است. پشتیبانی سریع تر چرخشی بار در رزونانس مغناطیسی هسته (NMR) مشاهده اثرات سازگار با شل شدن intermolecular وجود آمدن اربتاط. اگر مخالف اتهامات بین مولکول های آب به اندازه کافی جدا از اتهامات عنوان شده می توانید شروع به طور مستقیم جذب KELEA از محیط زیست منجر به بیشتر فعال سازی از آب است. آب اضافه را نیز تبدیل به فعال رخ می دهد و با موثر هومیوپاتی (4).

در حالی که بسیاری از dipolar ترکیبات را می توان نشان داده شده در آزمایش های آزمایشگاهی به آب فعال, فعالیت, گلوله های ریز زمین و گرم سنگ های آتشفشانی در حال حاضر شده است field-تست شده است. کارتریج ~ 50 گلوله های کوچک تولید شده توسط یک شرکت به نام کیکو تکنولوژی قرار داده شد به مزارع (5 کارتریج در هر هکتار) و بهره وری محصول در مقایسه با کنترل مزارع. تکرار مطالعات نشان داد مشخص شده افزایش در تولید محصول همراه با مقاومت بيشتري جوندگان آلودگی و بیماری های عفونی (5). PH خاک بهتر بود نگهداری می شود و در بیشتر مطالعات مقدار کود و سایر مواد شیمیایی مورد نیاز شده است به طور قابل توجهی کاهش می یابد. این نشانه این است که Kiko کارتریج می تواند به طور قابل توجهی بهبود بهره وری از بسیاری از محصولات آن رشد کرده در aquacultures.

اگر چه هنوز در معرض مستقیم مقایسه با عدم درمان و کنترل مزارع و افزایش محصول و بهره وری و کاهش بروز بیماری مشاهده شده است با استفاده از انواع دیگر dipolar ترکیبات از جمله زئولیت, هيوميک / fulvic اسیدهای shungite (یک محصول از روسیه) میکا و اکسید منیزیم. رقیق عصاره برگ moringa oleifera درختان (6) همچنین می تواند در ارتقاء رشد گیاهان دیگر می تواند به عنوان یک درخت sap استخراج به نام HB-101. در حالی که به طور کلی به عنوان منبع مواد معدنی و با گز و HB-101, همچنین یک منبع دیگر ریز مغذی من نشان داده اند که ترکیبات فعال را می توان هنگامی که آب به اندازه کافی فعال می شود.

این کیکو فن آوری نیز تست شده برای توانایی خود را برای کوتاه کردن زمان و مقدار بخار مورد نیاز برای گرم کردن آب در یک ساختمان اداری است. بر اساس بیش از یک سال و تجربه پس انداز به مبلغ 28 درصد از هزینه سوخت (7). به طور مشابه به طور قابل توجهی بهبود بهره وری از گرما خروج از کندانسور های صنعتی چیلر و آن اتلاف در یک برج خنک کننده دیده می شد با استفاده از Kiko کارتریج (7). نیروگاه مزایای اند نیز دیده شده است و با استفاده از فن آوری های دیگر که در حال حاضر می توان به KELEA فعال سازی.

همچنین اضافه کردن به بهبود راندمان تبادل حرارتی کاهش خوردگی و مقیاس شکل گیری در آب حمل لوله ها (7). این بیش از حد است توجیه از نظر کاهش intermolecular پیوند آب با لوله کشی و با دیگر اجزای شیمیایی در آب است. نه تنها در مقیاس تشکیل مانع بلکه موجود مقیاس آغاز خواهد شد به بیرون راندن از لوله ها می توان از سیستم های تصفیه.

داده های اولیه وجود داشته باشد برای ارزش افزوده با استفاده از فعال آب در بسیاری از صنایع مختلف. مثالها عبارتند از: بهبود استحکام کششی در بتن کاهش ویسکوزیته استفاده می شود که در نفت بیشتر موثر در حذف مواد زائد و آب و آب شیرین کن و غیره. در بسیاری از طرح های مختلف کشاورزی و صنعتی برنامه بهبود عملکرد KELEA فعال آب خواهد شد در نتیجه به طور کلی پایین تر استفاده. امیدوارم اطمینان کافی در دسترس بودن آب کافی مصرف انسان و حیوان.

نیز وجود دارد که پتانسیل عظیم مزایای بهداشت و درمان برای انسان و حیوانات مزرعه را از مصرف KELEA فعال آب. این مزایا بحث خواهد شد در آینده ، جالب است که در انجام مطالعات انسانی وجود دارد که لازم است برای گیرنده باقی می ماند غافل از فعال سازی وضعیت آب مصرف می شود. این مربوطه به خصوص از برخی فعالیت الکتریکی مغز ممکن است به عنوان یک عمل طبیعی آنتن KELEA منجر به بهبود سلامت از طریق افزایش خود-فعال سازی بدن's مایعات (8).

منابع

1. Maupin, MA, کنی, JF Hutson, اس اس لاولیس, JK, Barber, NL و Linsey, KS, 2014, تخمین زده می شود استفاده از آب در ایالات متحده در سال 2010: زمین شناسی ایالات متحده دایره 1405, 56 p., http://dx.doi.org/10.3133/cir1405

2. چاپلین M (2015) آب علم است. http://www1.lsbu.ac.uk/water/

3. مارتین WJ (2015) KELEA: طبیعی انرژی است که به ظاهر باعث کاهش intermolecular پیوند هیدروژنی در آب و دیگر مایعات است. باز J Biophy (در مطبوعات).

4. مارتین WJ (2015) بالقوه درمانی KELEA فعال آب. Int J تکمیل Alt Med 1 (1): 00001.

5. مارتین WJ (2015) KELEA فعال آب منجر به بهبود کمیت و کیفیت محصولات کشاورزی. Adv گیاهان م Res 2 (1): 00033.

6. مارتین WJ (2015) انجام مزایای Moringa oleifera درختان گسترش به KELEA فعال سازی از آب ؟ Adv گیاهان م Res 2 (1): 00036.

7. مارتین WJ (2015) بهبود راندمان تبادل حرارت با استفاده از KELEA فعال آب. باز J بهره وری انرژی 4: 36-43.

8. مارتین WJ (2015) توسط مغز فعال جایگزین انرژی سلولی (ACE) مسیر? Int J تکمیل Alt Med 1 (1): 00002

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *