پنج چیز شما احتمالا't می دانید در مورد آب قلیایی

[ad_1]

مانند بسیاری دیگر, شما ممکن است شنیده ام چیزهای بی شماری در مورد آب قلیایی. طبیعت (اسیدی یا قلیایی) از یک ماده مصمم است در مقیاس pH. هر چیزی با نمره هفت و بالاتر در مقیاس pH شناخته شده است به شدت قلیایی است. پس آب قلیایی اغلب نیز به عنوان آب یونیزه, همه چیز در مورد pH بالا. در این پست ما خواهد شد بحث در مورد هفت حقایق منحصر به فرد است که شما احتمالا don't می دانید در مورد آب قلیایی.

1. وجود دارد می تواند غیر منتظره و منظم ساخت اسید در بدن است که اثرات pH سطح سلول است. این باعث می شود بسیاری از و متنوع از جمله اشتباه در انتخاب شیوه زندگی نامتعادل و رژیم غذایی و سیگار کشیدن و حتی فقدان ورزش. با آب یونیزه, شما می توانید بازگرداندن تعادل pH که می تواند فوق العاده مفید در نگه داشتن بیماری های خاص در خلیج. تحقیقات محدود نیز نکات در یک رابطه بين سطح pH بدن ما انرژی طبیعی خارج قسمت.

2. این آب قلیایی مفهوم می آید از رژیم غذایی با همین نام است. بر خلاف بسیاری دیگر از رژیم های غذایی مد, رژیم غذایی قلیایی هنوز't نادیده گرفته شده است به طور کامل توسط کارشناسان. در واقع وجود دارد هیچ مدرکی از هر گونه عوارض جانبی مرتبط با این مفهوم است. اما تحقیقات بسیار محدودی در این لحظه است که می تواند یک بد شانسی برای برخی از مردم است. با این وجود میلیون ها نفر در سراسر جهان از جمله وبلاگ را تایید مصرف آب قلیایی.

3. وجود دارد بسیاری از مزایای دیگر آب قلیایی به عنوان مدعی و با تجربه بسیاری است. اولا این کمک می کند تا در بازگرداندن تعادل pH در بدن است که می تواند بسیار مفید برای کاهش مکرر اسید رفلکس, همچنین شناخته شده به عنوان سوزش سر دل. همچنین مفید در تنظیم سطح قند خون بدن که ممکن است به عنوان یک نفع برای مردم در برخورد با دیابت است. افراد چاق نیز به احتمال زیاد برای دیدن تفاوت در کلی طبیعی سطح انرژی به عنوان آب قلیایی شناخته شده است به افزایش سوخت و ساز بدن.

4. اگر شما چک کردن آنلاین و یا در بازار محلی خود را به شما پیدا کردن یک طیف گسترده ای از گزینه ها با توجه به علامت های تجاری. با این حال بهتر است برای انتخاب یک نام تجاری است که ارائه می دهد یک پایه pH سطح 9 یا بیشتر. همچنین اگر آب همراه با اضافه شدن ویتامین ها و مواد معدنی مزایای قطعا افزایش می دهد. ویتامین افزایش آب خواهد شد ارائه یک ترکیب مناسب از مواد مغذی ضروری برای بدن به طور منظم.

5. در نهایت آب یونیزه باید به طور منظم انجام شود اگر شما می خواهید برای دیدن نتایج. توجه داشته باشید که این است که هر گونه جادویی آب و یا نوشیدنی است که می تواند تبدیل بدن خود را به مدت یک شب. به جای آن انتخاب شیوه زندگی است که می تواند به اثبات می شود شایسته در دراز مدت است. یکی نیست نیاز به هر نوع تخصص پزشکی برای شروع با آب قلیایی اما اگر شما هر گونه نگرانی نیست خجالتی و دور از صحبت کردن با دکتر خود را. در پایان روز هر کس منحصر به فرد است و این نتایج می تواند متفاوت باشد.

دفعه بعد شما در یک فروشگاه محلی برای چک کردن آب قلیایی مارک و انتخاب یکی که's بسته بندی شده با بهترین ویتامین ها و مواد معدنی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *