چرا آن's خیلی سخت به بحث در مورد ما درد مزمن با دیگران – حتی خود ما پزشکان

[ad_1]

درد, طبیعت, یک تجربه ذهنی. ما می دانیم که حتی با همان تشخیص هر دو بیماران ممکن است به تجربه علائم خود را کاملا در راه های مختلف. حتی در درون همان بیمار's تجربه ادراک درد در سطح شدت و کیفیت ممکن است شدید از روز به روز.

اضافه کردن به این ذهنی طبیعت گاهی اوقات-اثرات قابل توجهی که در خارج از عوامل ممکن است در ما درد سطوح – رژیم غذایی, ورزش یا جنبش استرس روانی, مشکل, روابط, خواب با کیفیت / مقدار – و آن's جای تعجب نیست که ما مشکل بیان درد ما.

اما ارتباطی نیاز به دو اقدامات – صحبت کردن و گوش دادن / تفسیر. به عنوان سخت به عنوان آن را برای شما به توضیح درد خود را به شخص دیگری آن را's به همان اندازه سخت برای نفر دوم به تفسیر آنچه به شما می گویند “درست است.” حتی با استفاده از آن خسته استعاره از 1 تا 10 مقیاس سنجش درد (که به دلایل بسیاری باید انجام شود دور با به طور کامل), است't بسیار کمک کند.

مثلا من و شما ممکن است هر دو می گویند ما احساس می کنیم ما درد فیبرومیالژیا در یک سطح از 8. اما کسی که's می گویند که خود را “8? من است” 8 ?, و یا معادل آن ، ما می توانیم't می دانم که. همه من می توانید از بیانیه خود که “درد من این است که در یک سطح 8? این است که برای شما در این لحظه در زمان شما're مورد دو قدم دور از احساس کامل و عذاب و حدود هشت قدم دور از احساس درد در همه – هر چه که به معنی شما.

پزشکان باید متفاوت باشد

هیچ یک از آن است که متخصصان پزشکی باید با توجه به تصویب در نظر گرفتن درد خود را به طور جدی. پزشکان می تواند و باید باشد متفاوت است. با سال خود را از آموزش پزشکی و تجربه عملی با هر دو مرحله حاد و مزمن درد ما پزشکان باید برگزار شود به حد استاندارد بالاتر ارتباطی و همدلی است.

در عین حال بیش از حد اغلب همه ما از شنیدن داستان در مورد چگونه پزشکان – حتی کسانی که به درمان بیماران مبتلا به سال قبل از شروع درد مزمن بیماری – اخراج بیماران' گزارش از درد مزمن به عنوان “همه در سر خود را” یا “مربوط به استرس و یا بدتر. آن's هیچ راز در فیبرومیالژیا جامعه مثلا که بسیاری از پزشکان و پرستاران فکر می کنم که هر fibro بیمار می پرسد که در مورد دارو به سادگی مواد مخدر به دنبال.

شما don't نیاز به یک مایل راه رفتن در یک fibromite's کفش به می دانم که این درست است. نگاه در هر قسمت از فقط در مورد هر پزشکی درام در تلویزیون که در آن گزارش از مرموز درد در بیمار از هفته's تشخیص است. ببینید که چگونه آنها چشم خود را جمع و یا رد این گزارش به طور کامل اگر MRI است “روشن است.” این است که عمیقا ریشه دوانده و آن's موذی.

ترس از پیامدهای قانونی در میان پزشکان برای تجویز دارو درد

سپس دوباره, پزشکان نه به طور کامل-ترس غیر منطقی از تجویز دارو برای درد مزمن است. گزارش از پزشکان از دست دادن مجوز خود را و یا حتی پیگرد قانونی مواجه برای تجویز شیوه های همه بیش از حد معمول است. برخی از این تعقیب هستند, بدون شک موجه. اما اینکه آیا آنها هستند و یا در حال't است که تقریبا در کنار نقطه; تاثیر بر دیگر پزشکان قطعی است اثر سرما در کل مفهوم درمانی در برابر درد است.

اگر جنگ با مواد مخدر باعث می شود پزشکان سخت گیر در مورد درمان درد مزمن پافشاریای و سپس آن را تنها می ایستد به همین دلیل است که آنها'll be کمتر پذیرای درد گرفتن گزارش به طور جدی. برخی از MDs نگرش به نظر می رسد “اگر من می توانم't درمان آن, آن است که't واقعی است.” البته که's مزخرف اما حتی پس از ذهنی ترس می تواند تاثیر می گذارد یک فرد's تمایل به ورود به یک گفت و گو باز در مورد آن موضوع است. ما don't می خواهید به صورت آنچه که ما می't کنترل. شاید این درست تر برای پزشکان که آموزش دیده و مرتب به تقریبا خداگونه کنترل بیماران خود را' فرآیندهای فیزیکی.

حقوق ما به عنوان بیماران

اما صرف نظر از “چرایی” – به عنوان بیماران ما حق دارند از ما انتظار می رود درد گرفته شود به طور جدی و با احترام رفتار شود. اگر با وجود بهترین تلاش های ما در سازش و منطقی بحث این است که اتفاق می افتد و این ممکن است زمان به دنبال یک دکتر که's بهتر مجهز به رسیدگی به موارد ما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *