چقدر خوب است که تیلور 5596W چربی بدن وزن مقیاس

[ad_1]

تیلور 5596W چربی بدن وزن مقیاس یک دولت از هنر برنامه ریزی در مقیاس. نه تنها آن را به مانیتور خود را وزن واقعی و محتوای چربی بدن, اما آن را نیز محاسبه مقدار کالری مورد نیاز برای رسیدن به نقطه مورد نظر چربی بدن و وزن را برای شما. این است که با انتقال یک سیگنال الکتریکی از طریق بدن خود را و مقیاس می خواند مقاومت با مقدار زمان آن طول می کشد به سفر از طریق شما.

برنامه نویسی دستورالعمل ارائه شده با هر مقیاس و شما فقط به ورودی پارامترهای یک زمان. مقیاس همه محاسبه را برای شما. هنگامی که سیگنال شروع انتقال بسته به اندازه بدن و نوع نتایج را نشان می دهد تا در لحظه بر روی صفحه نمایش.

هر زمان که شما قدم در مقیاس آن به طور خودکار دوباره محاسبه مقدار چربی در بدن شما و به شما اجازه می دانم چه جدید مراحل مورد نیاز به کاهش و یا افزایش مصرف کالری خود را. این می رود فراتر از سبک قدیمی شمارش کالری روش و دیگر مورخ روش. این تمام اتوماتیک.

یکی از تنها چیزهایی که شما ممکن است متوجه است که اگر شما در اندازه بزرگتر هنگامی که شما شروع به استفاده از این مقیاس است که نتایج ممکن است برخی از زمان در نهایت به عنوان خوانده شده بر روی صفحه نمایش. این کاملا طبیعی به عنوان مقیاس با استفاده از مقاومت برای اندازه گیری همه چیز و بیشتر چربی شما باید در ابتدا دیگر آن را سیگنال به سفر به عقب به ماشین. صبر و شکیبایی کلید در اینجا آنها خواهد آمد.

هنگامی که شما شروع به استفاده از تیلور مقیاس چربی بدن به طور منظم, شما شروع به دیدن نتایج. زیر یک برنامه رژیم غذایی و ورزش بر اساس کالری مقیاس را فراهم می کند بدن مرد شماره باید کاهش با هر بار استفاده. همان زمان هر روز آنها کلیدی برای نتایج دقیق.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *