چه استسقاء?

[ad_1]

استسقاء یک بیماری وحشتناک در مراقبت از ماهی قرمز است که تقریبا همیشه کشنده به هر ماهی که قرارداد آن است. در حالی که اقدامات شما می توانید ارائه خود را به ماهی قرمز بهترین امکان گرفتن شفا از این بیماری. همه چیز در نظر گرفته, ارائه عالی کیفیت آب در آکواریوم شما است یک راه عالی برای اطمینان حاصل شود که شما ماهی های قرمز را آلوده خواهد کرد با استسقاء.

دقیقا همان چیزی است استسقاء?

اولا استسقاء است نه یک بیماری. به عنوان اعلام شده توسط ویکیپدیا آن است که غلظت مایع در بافت های بدن و حفره ها است که منجر به ماهی شکم تبدیل شدن متورم و پف کرده نگاه کنید. به همین دلیل استسقاء است که تنها قابل رویت نشانه ای از بیماری یا عفونت است. این بیماری به طور معمول قابل مشاهده نتیجه یک عفونت باکتریایی است که اغلب حملات کلیه ها و دیگر ارگان های ماهی قرمز ایجاد نارسایی کلیوی. عدم کلیه فعالیت های تولید ناتوانی از ماهی قرمز به طور مناسب تنظیم مقدار مایعات داخل بدن خود را. معادل شرایط بهداشتی از احتباس مایعات را می توان مشاهده شده در مردان و زنانی که با مشکلات و نارسایی کلیه.

علائم

در این شرایط که معمولا مربوط به استسقاء هستند و در حقیقت آخرین مرحله از پیشرفته داخلی عفونت باکتریایی است. در نتیجه استسقاء آن را به عنوان است که معمولا شناخته شده است که تقریبا همیشه مرگبار هنگامی که مشاهده شده در ماهی. به همین دلیل من اصرار ماهی قرمز پاسداران به دنبال علائم و نشانه های داخلی عفونت باکتریایی است که اتفاق می افتد به سخت تر برای تعیین. با اینحال در معرض علائم زود هنگام را به شدت افزایش می دهد شانس خود را برای اجتناب از نهایی قابل رؤیت مرحله استسقاء. چند نشانه از یک انگل های داخلی و یا عفونت باکتریایی است که ممکن است متوجه جلوتر از زمان عبارتند از: نفس نفس زدن ماهی قرمز به طور مداوم در بالای آب هوا روشن یا سفید نخی شکل ضایعات و ماهی قرمز دچار شنا مثانه مسائل پس از تغذیه است که می تواند با اشتباه یبوست در ماهی های قرمز. بیشتر مرحله پیش از خیز ساخته شده است آشکار توسط ‘کاج coning’. در این حالت آب حفظ داخل ماهی قرمز ناشی از ناراحتی زیادی که ترازو شروع به چوب شبیه به یک مخروط کاج. این می تواند بهتر خال خال از نمای بالای این ماهی نسبت به در نظر گرفتن یک نگاه در یک ماهی قرمز وری. یک ماهی قرمز با این بیماری تبدیل خواهد شد بی حال و درخشان خود را رنگ محو ساخت ماهی قرمز نگاه رنگ پریده. این می تواند به دنبال یک سردی در مواد غذایی و کاهش توانایی خود را به شنا کردن در یک شیوه درست.

ماهی قرمز برای درمان استسقاء

یکی از فعالیت های خسته کننده برای من وقتی که من شروع به مراقبت از ماهی قرمز در انتظار بود در درمان به کار می کنند. وجود دارد چند راهنمایی من آموخته اند که از این تجربه گذشته.

1. همان چیزی است که مشغول به کار برای شخص دیگری ممکن است نه لزوما رفع نیازهای خود.

2. دادن ماهی بیش از حد دارو است که قطعا ایده مناسب; بیش دستورالعمل درمان با دقت و با استفاده از تنها به عنوان دستور.

3. مهم ترین چیزی که یاد گرفتم این است که خوب شرایط آب می تواند به حل بسیاری از ماهی های قرمز بیماری های.

برای استسقاء به طور خاص وجود دارد داروهای مختلف است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مبارزه با انگل های داخلی و یا باکتری ها که ممکن است مفید باشد در مبارزه با ریشه علت استسقاء. مختلف نمک درمان نیز پیشنهاد شده و بهبود کلی کیفیت آب آکواریوم خود را کلیدی خواهد بود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *