چه pH?

[ad_1]

شما ممکن است شنیده و یا خوانده شده در مورد تست pH بدن خود را و آن را بهتر است برای سلامت بدن شما مایعات به کمی قلیایی است. اما آیا می دانید چه pH واقعا به معنی?

pH که مخفف “قدرت از غلظت یون هیدروژن” در حال حاضر در یک راه حل. آن را به عنوان بیان یک شماره در یک مقیاس درجه pH از 0 تا 14 است.

مقیاس pH نشان می دهد اسیدیته یا قلیایی یک راه حل است که شاخص تعداد اتم هیدروژن در حال حاضر. PH برابر 7 خنثی, pH کمتر از 7 را نشان می دهد اسیدی محلول و pH بیشتر از 7 نشان دهنده یک محلول قلیایی.

این یک چیز بسیار مهم به دانستن در مورد بدن ما به دلیل pH از ما مایعات بدن تاثیر می گذارد چگونه سالم ما و چگونه ما زندگی می کنند.

به منظور عملکرد بدن ما نیاز به حفظ مناسب غلظت یون هیدروژن در مایعات بدن. حتی اگر یون های هیدروژن در حال حاضر تنها در ردیابی مقادیر آنها بسیار مهم است چرا که آنها خیلی راکتیو. یک یون هیدروژن است یک بار مثبت است که می تواند به راحتی متصل به مولکول های مختلف در حال تغییر خود را شارژ کنید و چگونه با آنها ارتباط برقرار. این امر به ویژه مهم برای متابولیسم پروتئین است.

طبیعی میزان pH برای انسان سالم خون است و pH 7.4 کمی قلیایی است. حفظ این pH بسیار مهم برای بدن است که این مکانیسم های پیچیده برای تنظیم غلظت یون هیدروژن در مایعات بدن.

اگر خون بیشتر می شود اسید یا قلیایی از حد نرمال سلامت ما را تحت تاثیر قرار است. PH بالاتر از 7.7 یا زیر 7.0 ناسازگار است با زندگی. پس از آن's بسیار مهم است که به نگه داشتن pH طیف وسیعی از مایعات بدن در محدوده 7.0 – 7.7 و به عنوان نزدیک به 7.4 به عنوان امکان پذیر است.

اسیدی / قلیایی تعادل می تواند متاثر از عوامل بسیاری از جمله مواد غذایی که می خوریم آب می نوشید و مواد شیمیایی که به بدن خود را از طریق انواع مختلفی از قرار گرفتن در معرض مقدار نور خورشید شما را در معرض ابتلا به, چگونه به خوبی شما خواب میزان استرس در زندگی خود را و چگونه اغلب شما ورزش. اکثر مردم امروز باید سبک زندگی است که منجر به اسیدی بدن مناسب محیط زیست است که در آن سلول های سرطانی و بیماری زا و باکتری ها و قارچ ها و ویروس ها و انگل رشد.

در امروز's world, اکثر مردم بدن بیش از حد اسید ناشی از خوردن غذاهای تصفیه شده و گوشت و آشامیدنی آلوده به شیر آب. اما بدن نیز می تواند بیش از حد قلیایی. از جمله طبیعی نمک را در رژیم غذایی خود را با آن طیف کاملی از مواد معدنی می تواند pH بدن را به تعادل.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *