چگونه برای جلوگیری از نوعی کوسه ماهی راه راه از پژمرده شدن

[ad_1]

نوعی کوسه ماهی یکی از جهانی نگهداری آکواریوم آب شیرین, ماهی نیز به طور کلی نگه داشته cichlid. زیبایی نهفته در خود دیدنی باله و تحت تاثیر قرار بسیاری با خود نوار است که از رنگ های متنوع. این راه راه ها نگهداری می شوند به طور مداوم توسط عرض و فضا به عنوان ماهی رشد می کند. رنگین کمانی آبی و سبز از هافبک و مانند ببر راه راه سیاه و سفید هستند چند ادویه جات ترشی جات از نوعی کوسه ماهی. بعضی از آنها بیشتر نارنجی رنگ شبیه به مانند طلوع آفتاب در بدن خود است. این راه راه به دست آوردن انواع مختلفی از رنگ ها با توجه به رنگ و یا به دلیل فعل و انفعالات نور با ترکیبات مختلف. جمعی اثرات واقعا برجسته است.

وجود دارد بسیاری از جذاب مشاهدات درباره نوعی کوسه ماهی راه راه, الگوهای. میله ها بر روی آنها ظاهر می شود که از گورخرها و silvers با تعدادی از الگوها و اشکال است. این راه راه در شدت متفاوت است و گاهی محو دور به طور کامل در عرض یک چشم به هم زدن از زمان.

هنگامی که ما به جزئیات این الگوها و مطالعه sub-اصطلاحات تلفن همراه ما می توانید ببینید که محو شدن از راه اتفاق می افتد با توجه به نوعی کوسه ماهی integumentary سلول. درم و اپیدرم دو لایه از ماهی پوست. در درم رنگدانه حاوی سلول های پوست به نام chromatophores که برای کمک در توسعه فلس در ماهی. آن است که لایه های عمیق به مقیاس و ویژگی های نور-بازتاب سلول های به نام iridophores. این تولید نمایش رنگین کمان ماهی و در ترکیب با chromatophores تولید انواع رنگ در ماهی پوست. برای مثال Melanophores مهار سیاه-قهوه تنتور به نام melanins است که مسئول رنگ تیره الگوهای روی بدن ماهی. آن هم کردم کیفیت به محو دور با حرکات خاص از melanosomes در هر رنگدانه سلول است.

سطح استرس در ماهی ترویج به شدت تغییر در الگوهای در یک مقیاس بزرگتر. تاریک متمایز راه راه یافت در آرامش ماهی و هنگامی که همان ماهی در معرض نور که به طور غیر مستقیم باعث می شود برخی از استرس در ماهی و محو دور راه راه. این به ما می گوید در مورد کنترل سیستم از سیستم عصبی سمپاتیک در بدن خود است.

دلیل اصلی در اینجا – توزیع melanosomes در سراسر melanophores باعث تیره رنگ را ناپدید می شوند و کاهش شدت راه راه. این نتایج همچنین در تغییر اندازه و شکل یک کوسه.

این الگوی شدت تغییرات رخ می دهد با توجه به پدیده های طبیعی در عرض یک فرشته و مشاهده شده به طور موقت. برعکس پژمرده سایه در ماهی راه راه نیز به نظر می رسد با توجه به هر گونه ضعف و یا شرایط ناسالم است که بوجود می آیند با توجه به محیط ناراحت کننده و یا در حالی که رنج می برند از هر گونه بیماری. این ممکن است منجر به دائم محو شدن از راه راه الگو در ماهی.

من امیدوارم که این کمک خواهد کرد که امروز نوعی کوسه ماهی پاسداران به بهبود مهارت های خود را برای حفظ نوعی کوسه ماهی مناسب است. به یاد داشته باشید یک کوسه ماهی در هنگام سقوط امن و سالم را کاهش سطح استرس خود را. این را می توان با قرار دادن آنها در آکواریوم که با داشتن تیره کف و یا یکی با نور کمتر منابع و خوب دکوراسیون.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *