چگونه برای درمان استسقاء ماهی قرمز

[ad_1]

چه ماهی های قرمز استسقاء

ماهی قرمز استسقاء داخلی ایجاد می شود عفونت باکتریایی است که بر کلیه ها از یک ماهی قرمز است و بیشتر شایع در میان ماهی قرمز نسبت به دیگر گونه های ماهی. یک ماهی قرمز با استفاده از osmoregulation و فشار اسمزی برای کمک به تنظیم غلظت مایعات داخل بدن آن; کلیه از یک ماهی قرمز با استسقاء را حفظ کنید این مایعات بدن و باعث تورم در شکم بیمار ماهی قرمز. تشخيص استسقاء دشوار است از تمایل وجود دارد که چند خارجی علائم. این علامت شایع متورم حلقه با ظاهری بیرون زده مقیاس است که در اواخر مراحل استسقاء عفونت است. هنگامی که این علائم مشاهده شده که ماهی قرمز استسقاء است که اغلب ترمینال و شانس درمان عفونت پایین هستند. حتی اگر یک درمان موفق است نارسایی ارگان اغلب شرح زیر است.

اگر یک خیز عفونت تشخیص داده است که در اوایل یک ماهی قرمز می تواند زنده ماندن. در مراحل اولیه علائم می تواند شامل: بی حالی و از دست دادن اشتها از دست دادن رنگ غرق شده چشم و حلق آویز کردن سطح یا پایین مخزن و یک ماهی قرمز است که به طور کلی نگاه نمی کند سالم است. بسیاری از این علائم شایع در میان دیگر ماهی های قرمز بیماری و اگر یک ماهی قرمز تنها نمایش یک چند از این آن است که لزوما استسقاء.

چگونه برای درمان استسقاء ماهی قرمز

  1. حذف آلوده ماهی قرمز و محل آن را به یک تانک قرنطینه با مطلوب شرایط آب. ماهی قرمز خیز است و مسری نیست و درمان استسقاء می تواند مضر به سلامت ماهی قرمز زنده گیاهان آبزی و فیلترهای بیولوژیکی.
  2. اضافه کردن سولفات منیزیم به تانک قرنطینه. 2.5 قاشق چای خوری (7.5 گرم) به ازای هر 10 گالن (38 لیتر). نمک فرنگی اصل شامل سولفات منیزیم; این کمک خواهد کرد که قرعه کشی کردن بیش از حد مایعات از ماهی قرمز و از بین بردن ساخته شده است تا فشار.
  3. اضافه کردن Maracyn-دو برای درمان استسقاء عفونت باکتریایی است. به دنبال دستورالعمل های ارائه شده دقت کنید. مطمئن شوید که مقدار زیادی آب در گردش; Maracyn-دو خواهد ابری آب و کاهش سطح اکسیژن در آب است. خاموش کردن مخزن نور و حذف هر گونه فیلتر کربن از آنها کاهش اثربخشی Maracyn-دو. توجه: مصرف بیش از حد Maracyn-دو می تواند مضر برای کلیه ها از یک ماهی قرمز. یا درمان با کانامایسین: اضافه کردن 125-250 میلی گرم به ازای هر 10 گالن تا کنون 48 ساعت (به مدت ده روز). انجام 20-30 درصد آب تغییر قبل از هر درمان است. کانامایسین جذب به کلیه ها بهتر از Maracyn-دو.
  4. خوراک آلوده ماهی قرمز ضد باکتریایی ماهی مواد غذایی و یا مواد غذایی آغشته به نئومایسین به مشاور در ماهی قرمز درمان استسقاء.

چگونه برای جلوگیری از ماهی قرمز استسقاء

ماهیت دشوار تشخیص ماهی قرمز استسقاء در اوایل روز باعث پیشگیری بهترین راه حل است. عاملی عمده برای بسیاری از ماهی های قرمز بیماری است که کیفیت آب فقیر. از نظر ماهی قرمز استسقاء آن بالا است نیترات که بیشتر مضر است. آن را ضروری است به پریفورم روال تغییرات آب و حفظ بهینه پارامترهای آب. خلاء شن بستر و حذف هر گونه پوسیدگی گیاهان و یا uneaten ذرات غذا به حذف منابع نیترات. کیفیت آب فقیر ایجاد استرس اضافه شده در یک ماهی قرمز که منجر به ضعیف محافظ لجن کت و آن را بیشتر مستعد ابتلا به بیماری است. آن یک ایده خوب برای اضافه کردن یک استرس-کت راه حل هر زمان که یک ماهی قرمز است که مجروح یا بیمار را تشویق به بهبود و افزایش سیستم ایمنی بدن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *