چگونه به احساس کوارتز و سنگ

[ad_1]

بسیاری از مردم تلاش کرده اند با تلاش خود را به احساس ارتعاشات کوارتز و سنگ های دیگر.

هنگامی که شما را نگه دارید یک تکه سنگ در دست شما, شما هم می توانید آن را با شتاب خود را با خرما یا کلاچ آن را با راهنمایی از 5 انگشت. من شخصا به نفع با استفاده از پنج انگشت نگه دارید و احساس سنگ. انگشتان دست حساس تر هستند به احساس ارتعاشات.

و دست چپ را ترجیح داده است; به اصطلاح دست چپ به عنوان دریافت و با دست راست به عنوان طرح ریزی.

اولین بار که شما احساس ممکن است هر چیزی فقط شاید فقط لمس سرد جسم با وزن آن قرار دادن فشار بر روی انگشتان دست خود را. آیا احساس حقارت. آن زمان من سه ماه از برگزاری اولین قطعه ای از کوارتز روز و شب قبل از اینکه من می توانم آن را احساس مثبت.

انجام برخی از محور ورزش – توصیه من تنفس عمیق از سه تنفس در نگه داشتن در تعداد سه و سه تنفس کردن در مجموعه ای از شش. بستن چشم خود را هنگامی که شما انجام این ورزش متعادل. و یا یک قطعه از ببر و آن را در خود را دریافت و دست چپ برای 10 دقیقه قبل از لمس هدف سنگ. من می تواند کمک به دانش آموزان با استفاده از انرژی من برای باز کردن دست خود را جزئی چاکراها به آنها را قادر به احساس سنگ بهتر است.

در حال حاضر زمانی که شما شروع به احساس سنگ در دست خود را, شما ممکن است برای اولین بار آن را تجربه دما و وزن خود را. که طبیعی است. چشمانتان را ببندید و استراحت به جای تلاش برای فشار به خودتان خیلی سخت ذهنی. شما را در پیدا کردن که سنگ آغاز می شود به چوب به انگشتان دست خود را وجود دارد و به نظر می رسد به یک اثر مکش به عنوان اگر چسب انگشتان دست خود را به سنگ.

شما ممکن است شروع به احساس می کنید برخی از تکان دهنده احساس از سنگ و شما گمان می برند که شما احساس خود را نبض. این خوب است اگر شما می توانید احساس خود را نبض تپنده هنگام برگزاری سنگ خود را. حداقل شما شروع به کودک تازه براه افتاده در اولین تلاش خود را.

در حال حاضر فراتر از ضربان نبض شما ممکن است احساس می کنید سطح دیگری از ارتعاشات ساطع از سنگ که ارتعاش متفاوت از نبض خود را ضرب و شتم ریتم. گاهی اوقات این ارتعاشات آنقدر کم نور است که شما scantly آنها اطلاع می دهد. اکثر کوارتز است که به درستی پاک باید سوگند و پر جنب و جوش ارتعاشات که پيشينه متفاوت از خود نبض یا ضربان قلب. نگه داشتن توجه خود را دیگر به ارتعاشات کوارتز و آنها را برجسته تر تا زمانی که شما احساس می کنید آنها مثبت.

برخی از سنگ های نور هستند و برخی از سنگ های سنگین در ارتعاشات. آنها به طور معمول به دنبال مقیاس رنگین کمان 7 رنگ – قرمز نارنجی زرد سبز آبی نیلی و بنفش (یا سفید). سنگ قرمز را سنگین تر ارتعاشات و سنگ های دیگر به تدریج باید سبک تر ارتعاشات. من آموزش یکی دیگر از روش های احساس کردن سنگ با استفاده از سیستم چاکرا به احساس آنها.

به عنوان یک هنجار سنگ و یا حتی اشیاء که ارتعاشات منفی هستند سنگین تر در احساس. به یاد داشته باشید که پایین اشخاص رشد در کاهش لرزش realms – شاید آنها ترجیح می دهند لرزش در مقیاس پایین تر قرمز و نارنجی و یا زرد است. خود را سنگین تر ارتعاشات متفاوت از ارتعاشات از این رنگ اصلی; سابق را دفع و احساس یا سوزن سیخ زنی درد گاهی اوقات ساخت شبکه خورشیدی خود را نوتبوک خونتان در حالی که بعد از هر چند سنگین در احساس باید این احساس خوشایند پس ما را لمس کنید.

بعد از در نظر گرفتن قدرت از ارتعاشات. برخی از سنگ ها قوی و بعضی ضعیف در فرکانس لرزش. برخی از آنها آنقدر قوی است که آنها به نظر می رسد بی حس دست خود را بر لمس در حالی که برخی از آنها تا نور شما به سختی می تواند آنها را احساس می کنید. به طور معمول یک سنگ که برکت بوده است و یا مغناطیسی با شعار یک قدرت بالاتر از ارتعاشات; هر چند برخی از آنها به طور طبیعی قوی توسط خود قانون اساسی است. شهاب سنگ منشأ سنگ طبیعی این قوی ارتعاشات و آنها مورد علاقه سنگ برای حفاظت در برابر negativities.

من هم آموزش برنامه نویسی از سنگ که شامل فهیم از ارتعاشات احساسات است. من دانش آموزان من برای برگزاری هر سنگ در یک زمان و سعی کنید برای پروژه افکار خود را به آن. به آنها گفته شده به پروژه فکر گذشته رویداد خوشحال و دیگری یک رویداد غم انگیز. هنگامی که آنها را انتخاب کنید تا این سنگ دوباره به احساس ارتعاشات خود آنها متوجه است که وجود دارد در واقع یک تفاوت مشخص بین این دو است. برای سنگ ریزی با خاطرات خوش آن است که سریع تر سبک تر و زنده تر و دلپذیر به لمس در حالی که یکی که محصور ناخوشایند گذشته است و کسانی که سنگین تر آهسته تر و ناخوشایند ارتعاشات. برخی از دانش آموزان ممکن است به اشک نقل مکان کرد زمانی که آنها را لمس ناراضی سنگ.

علاوه بر احساس ارتعاشات در نوک انگشتان ما همچنین می توانید resonation از سنگ در سایر نقاط بدن ما است. یک اثر در ما چاکراها بسته به نوع و رنگ سنگ. اما گاهی اوقات ما ممکن است مربوط به احساس در فرد نقاط بدن مانند شانه ها و پیشانی ما یا ما ،

من نیز تدریس روش انتقال انرژی; دانش آموزان خواسته شد برای برگزاری و احساس ارتعاشات این سنگ در دست چپ خود را خواهد شد و این ارتعاشات را به دست راست خود. بعد از تمرین آنها باید قادر به احساس همان ارتعاشات البته کمتر برجسته در دست راست خود را. این یک گام اساسی برای تدریس به دانش آموز من چگونه به شیر انرژی از سنگ با چپ خود را دریافت دست و پروژه آن را از طریق حق طرح دست.

علاوه بر این با استفاده از دست ما به احساس کوارتز و سنگ در سطح پیشرفته تر ما می تواند با استفاده از چشم ما به آنها نگاه کنید و انتخاب کنید تا خود را از ارتعاشات. و فضا و زمان و ابعاد تبدیل شدن به غیر موانع به عنوان ما می تواند این احساس کوارتز و سنگ با نگاه کردن به آنها و حتی آنها را در عکس. ما حتی می تواند خود را انتخاب کنید تا ارتعاشات زمانی که ما به یاد بیاورید از حافظه ما بانک چگونه آنها نگاه کرد.

و یا ما می تواند حتی با استفاده از کل بدن ما به احساس و انتخاب کنید تا خود را در فرکانس های ارتعاشی. به عبارت دقیق تر ما با استفاده از خلل و فرج ما به حس آنها. به یاد داشته باشید زمانی که شما رفتن به یک محاصره از کوارتز و سنگ طبیعی و اولین تجربه خواهد بود گسسته یا, نشاط بخشی, vibes در هوا. شما احساس کل جامعه از این سنگ ها در نزدیکی. همان می رود با تجربه خود را هنگامی که شما برای اولین بار قدم به یک سنگ فروشگاه. شما ممکن است ناخودآگاه و یا آگاهانه احساس خود را با پوست برای اولین بار جمعی ارتعاشات سنگ های مختلف در فروشگاه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *