چگونه به تشخیص و درمان شایع باکتریایی و قارچی کوی بیماری

[ad_1]

به عنوان یک مسئول Koi pond صاحب شما می خواهید را به مطمئن شوید که برای محافظت از ماهی خود را از هر دو باکتریایی و قارچی کوی بیماری است. بهترین راه برای انجام این کار به انجام روزانه یک بررسی تصویری از هر ماهی. تغذیه زمان ارائه می دهد بهترین فرصت برای اطلاع اگر چیزی به نظر می رسد به “خاموش” با توجه به کوی خود نگاه و/یا عمل می کنند.

اول من بررسی خواهد شد که چگونه به تشخیص و درمان برخی از شایع باکتریایی اشکال کوی بیماری است.

باکتری هموراژیک Septicemia علائم شامل رگه های قرمز بر روی باله ها و بدن و یا قرمزی در بدن خود است. ماهی خود را نیز ممکن است زخم های باز و/یا از دست دادن از فلس است. برای درمان شما باید با استفاده از یک آنتی بیوتیک کوی بیماری دارو یا اکسیکونولین در خوراک و یا قارچ کش/protozoacide شیب/حمام درمانی در آب است.

باز قرمز یا زخم زخم و باله و/یا دم آسیب (آنها گاهی اوقات می تواند کاملا دور خورده) نشان می دهد از باکتری سودوموناس. دوباره با استفاده از یک آنتی بیوتیک کوی بیماری دارو یا نئومایسین یا کانامایسین در خوراک خود را و یک قارچ کش/protozoacide شیب/حمام در آب است.

FlexiBacteria که باعث Columnaris بیماری نشان داده شده است زمانی که یک fuzzy, نازک, سفید پوشش به نظر می رسد بر روی بدن و باله. آن را شبیه به یک قارچ. برای درمان استفاده سولفتیازول سدیم.

Piscine سل یک باکتری است که باید تحت درمان با مراقبت بزرگ به عنوان آن ممکن است گسترش به انسان است. برخی از نشانه هایی از استخر سل هستند; ماهی شما بیمار شده است برای چند ماه است که بی حال خواندن نشان می دهد مقیاس یا باله از دست دادن و اتساع معده است. شما نیاز به درمان این کوی بیماری با کانامایسین و ویتامین B6 برای حداقل 30 روز.

Furunculosis یکی دیگر از باکتری بیماری شما باید نگه داشتن چشم را برای. یک یا چند ماهی را تشکیل تاول بر روی پوست خود را که پر از روشن یا زرد رنگ مایع. این تاول پاپ و تبدیل شدن به بزرگ زخم های باز. این ماهی نیاز به درمان با Furzolidone pwder برای 10 -14 روز.

در حال حاضر ما نگاهی به برخی از متداولترین اختلالات قارچی که در نظر گرفته کوی بیماری است.

اگر ماهی خود را دریافت آب قالب عفونت آنها را شبیه آنها جلبک های سبز در حال رشد در آنها. شکل موثر درمان هستند یا با استفاده از اریترومایسین به مدت 10 روز و یا یک قارچ کش/protozoacide شیب/حمام درمانی در آب است.

علائم نشان داده شده توسط ماهی withSaprolegnia قارچ سفید کرکی پاف در پوست و آبشش است که به نوبه خود به باز قرمز زخم در عرض 24 ساعت. برای این کوی بیماری شما می خواهید به درمان با سولفات مس.

زمانی که ماهی قرارداد Branchiomycosis آنها به نظر می رسد ضعیف و بی حال و آنها را برای هوا کشیدن. برخی از ماهی تاخیر در پشت مدرسه در برکه. این است که بسیار جدی کوی بیماری و مقدار زیادی از مرگ و میر می تواند رخ دهد در استخر خود را. مطمئن شوید که برای درمان تمام ماهی با قارچ/protozoacide شیب/حمام درمانی در آب است. همچنین مهم است به مطمئن شوید که شما نمی ازدحام ماهی های شما و نگه داشتن آب خود را با کیفیت بالا.

با تمام این اختلالات قارچی بسیار مهم است که به نگه داشتن خود را در حوضچه آب فیلتر شده و از ازدحام و رایگان از مازاد مواد آلی. در واقع این اقدامات نه تنها مهم برای این اختلالات قارچی اما برای هر کوی بیماری است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *