چگونه به خلاص شدن از شر بوی چرم

[ad_1]

چرم بو ممکن است نسبتا آسان برای مقابله با در یک مقیاس کوچک اما در مقیاس بزرگ آنها می تواند به نظر می رسد کاملا غیر ممکن است. با کیفیت خوب, چرم, بوی بسیار قوی برای چندین سال ، بنابراین سوال اصلی این است که باید پرسید این است: آیا شما مطمئن هستید که می خواهید به حذف بوی چرم از چرم خود را ، برخی از مردم در واقع پیدا کردن بوی چرم و نه و آن's یک شاخص خوب است که خود را از چرم است که از کالیبر بالا. چه کسی't می خواهید به که بوی چرمی خود را در مورد چرم?

اما به هر خود را و اگر شما'd نه که خود محصول چرم (که آیا آن's a قنتد, ژاکت, ماشین, اثاثه یا لوازم داخلی مبل یا حتی کیف دستی خود را) بوی چیز دیگری به طور کامل و سپس به دنبال راهنمایی و مشاوره زیر کلیک کنید. برای آنچه در آن's ارزش شما چیزی ساخته شده از حیوانات مخفی. شما احتمالا باید انتظار آن را به بوی مانند حیوانات پنهان.

چرم, حذف بوی

* تنها درمان واقعی (با عرض پوزش برای آن جناس) برای چرم مشک سن; منتظر بوی به دور به عنوان چرم سنین است. شما احتمالا می تواند از ماسک آن را با چیز دیگری اما قرار دادن چیزی بر روی چرم را احتمالا آن را طولانی تر برای بوی برود.

* پوشش عوامل اغلب استفاده می شود را امتحان کنید و مراقبت از مشکل بو. مشکل با یک پوشش عامل آن می کند که فقط آن “ماسک” و یا پنهان چرم بوی آن را نمی خواهد آن را حذف کنید.

پوشش عوامل اغلب مبتنی بر نفت است و می تواند باقی مانده در مواد تحت درمان. پوشش عوامل نیز می تواند باعث واکنش های آلرژیک در افراد حساس مانند آبریزش بینی و خارش چشم آبکی. یک پوشش عامل نیز پراکنده با زمان و ممکن است که از چرم اصلی بوی بد باز خواهد گشت بنابراین با احتیاط استفاده کنید.

عطر گل fresheners هوا بدن, فروشگاه عطر, ویژه شامپو معطر, عطر, آب لیمو و فلان چیز تنها برخی از نمونه های بسیاری از شما می توانید با استفاده از ماسک است که حیوانات پنهان کردن بوی بد.

* شما ممکن است بخواهید برای رفتن به یک رویه فروشگاه (لوازم اسب) اگر وجود دارد's یکی در این نزدیکی هست و از آنها بخواهید برای کمک به. وجود دارد تمام انواع چرم مطبوع و پاک کننده و برخی از آنها می تواند کمک به پوشش بو. مورفی's روغن صابون است که همیشه چه کابوی ها استفاده می شود برای تمیز کردن زین و چکمه نیز ممکن است کار کند (و همچنین ساخت چرم براق) اما بعد از آن دوباره بسیاری از کسانی که همان کابوی ها معمولا تلاش برای نگه داشتن چرم بوی!

* در یک مقیاس کوچک چرم بو را می توان به سادگی با قرار دادن متخلف مقاله از لباس یا چرم محصول را به یک ظرف مهر و موم شده با جوش شیرین برای چند روز. ترمیم این درمان ممکن است یا نه ممکن است کار با این بوی خاص است و آن را قطعا ممکن است برای انجام در مقیاس بزرگ است.

* در اینجا's یکی دیگر از جوش شیرین ترفند; قرار دادن چرم خود را در مورد یک کیسه / بالش. نم نم لیبرال مقدار بی کربنات سودا در آن است. را ببندید و کیسه را خوب تکان دهید و سپس آن را ترک در آن وجود دارد برای حداقل بیست و چهار ساعت است. جوش شیرین باید کمک به جذب برخی از بو.

* شما همچنین می توانید خود را قرار داده چرم آیتم در یک کیسه پلاستیکی با مچاله کردن روزنامه برای چند روز آن باید به جذب بو. این نیز بخشی از دلیل که چرا برخی از فروشگاه کفش قرار دادن روزنامه در داخل کفش چرم محصولات (جدا از اجتناب از کفش به پیچ و تاب آنجا که از توخالی داخل).

* زغال فعال ممکن است فقط به عنوان به خوبی به عنوان روزنامه, روش, اما شما don't می خواهید آن را به لمس چرم خود را مورد دلیل آن را خراب و لکه های روی سطح آن است.

* شما همچنین می توانید اسفنج ژاکت را با ¼ فنجان سرکه سفید را به یک سطل یا نزول از آب است. اسفنج را محبوب چرم ژاکت با راه حل. شستشو پس از آن و سپس اعمال سرکه حل دوباره پس از شستشو یک بار دیگر و آویزان برای خشک کردن برخی از مکان کردن از نور مستقیم خورشید به گرما می تواند آسیب چرم.

سرکه را شرط و تمیز چرم و حذف بو و یا حداقل آن را هنگامی که آن را ترشی توان از چرم خود را مورد. شما می توانید این کار را گاهی اوقات و یا هنگامی که آن را به شدت آلوده.

* شما می توانید محل پندن برگ خود را بد بو چرم مورد به عنوان به خوبی. پندن (P. amaryllifolius) برگ استفاده می شود در جنوب شرقی آسیا پخت و پز به اضافه کردن متمایز عطر به برنج و کاری ظروف مانند nasi بسته, کایا ('جم') نوشیدنی و دسر مانند پندن کیک.

برگ های تازه به طور معمول پاره را گره خورده در یک گره به منظور تسهیل در حذف قرار داده شده در مایع پخت و پز و سپس حذف در پایان پخت و پز. برگ های خشک و بطری عصاره ممکن است خریداری شده در برخی از مکان های.

* شما همچنین می توانید جایگزین Febreze با بسیاری از عوامل تمیز کردن در اینجا. Febreze با استفاده از یک ترکیب شیمیایی به نام cyclodextrin استفاده شده است که در خانواده و وادار سازد تمیز کردن محصولات برای مدتی.

قند مانند ماده لزوما “پاک” چرم بو اما به عنوان یک جاذب مانند جوش شیرین و یا روزنامه مچاله شده به کمک خیس, چرم, بو کردن.

* شما همچنین می توانید شیب پوشاک چرم در یک سطل سفید کننده الکل یا آمونیاک راه حل برای حدود یک ساعت. شما خواهد شد و سپس پیدا کردن که ناپاک بوی جایگزین شده توسط یک دوست در بیمارستان بو که قطعا جذب سوراخهای بینی از آقایان جوان. یک reapplication تهویه چرم پس از آن ممکن است لازم باشد.

در اینجا برخی از کلمات از هشدار هر چند مطمئن شوید که به انجام برخی از تست ثبات رنگ بالا روی چرم به مطمئن شوید که آن را برنده't محو شدن چون از سفید کننده. آن را نیز توصیه به استفاده از اکسیژن مایع سفید کننده به جای کلر سفید کننده برای جلوگیری از محو شدن و خشک شدن در وهله اول.

چرم پرسش و پاسخ

چه تفاوتی بین تمام دانه دانه بالا و واقعی و پیوند می خورند ؟

تمام چرم برابر نیست و این مهم است که به درک تفاوت زمانی که شما در حال خرید محصولات چرمی. چرم یک ماده طبیعی است. آن است که قوی ساخته insulates و قالب به بدن خود را. آن است که ترکیبی از زیبایی و قدرت است. چقدر زیبا و چقدر قوی هستند که تحت تاثیر پنهان کردن منبع برش و روند.

* دانه کامل چرم: این بهترین چرم پول می توانید خرید. آن گرفته شده است و از لایه های پنهان را نشان می دهد و طبیعی نشانه گذاری و دانه از چرم است. سطح طبیعی از دانه کامل چرم صیقل دادن و زیباسازی با استفاده از. دانه کامل چرم burnishes در طول زمان است.

این استثنایی چرم ضخیم و چرمی و کالاهای چرم, لوازم جانبی. با کیفیت بالا گاو و گاومیش دانه کامل چرم بسیار قوی و با دوام است. آن استفاده می شود در موارد لوکس و گران زین و headcollars.

آن's این نوع چرم است که بیشتر ', مشک,' از همه انواع دیگر. پس از (و یا نه چندان پس از) بوی آن باعث متمایز در میان بقیه.

* دانه بالا چرم: این دومین بالاترین درجه از چرم است. دانه بالا چرم تقسیم شده است و از لایه های معیوب پنهان کردن و سمباده و refinished. دانه بالا چرم نیست صیقل دادن و زیباسازی با استفاده از, اما آن را به عنوان قوی و با دوام به عنوان دانه کامل چرم.

* پیوند چرم: چرم چرم است's پایین. جیر تکه زمین هم با چسب و مطرح در یک فرآیند شبیه به وینیل ساخت. باند چرم ضعیف است و تنزل به سرعت با استفاده از.

* چرم: این است که تولید از لایه های پنهان که باقی می ماند پس از بالا تقسیم شده است برای نمرات بهتر. این ضعف در زیر لایه های شناخته شده به عنوان جیر. (Don't اشتباه با فازی در پایان همچنین به عنوان “جیر.”) به جیر سطح معمولا refinished شبیه به یک درجه بالاتر. می توان آن را صاف یا خشن. توجه: کیفیت پایین تر از چرم آشکار می شود با استفاده از.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *