چگونه به ماهی با شمع

[ad_1]

شاخه چوبی ، پلاستیکی و یا فلزی lures های طراحی شده برای تقلید از طعمه ماهی درنده. وجود دارد در حال حاضر چهار نوع اساسی از شاخه: غواصان شناور floaters آهسته وزنه و بند. مهم این است که برای مطابقت با فریب به معدن و توجه داشته باشید از این شرایط بیش از حد.

شناور غواص شمع

قدیمی, تثبیت شده و شناخته شده به عنوان مثال از یک شناور غواص پلاگین بزرگ است S که می آید در طیف گسترده ای از اندازه. این lures های حمل غواصی پره در مقابل ایجاد شیرجه اثر زمانی که آنها زخم در: سریع تر بازیابی عمیق تر شیرجه رفتن. با تغییر پره زاویه شیب از شیرجه کنترل می شود. کوچک, شدت زاویه دار لب در پلاگین نشان دهنده آن است که کم عمق غواص و عمیق-در حال اجرا طعمه را کاملا کم عمق و زاویه دار لب. یکی از ویژگی های مفید این نوع پلاگین است که هنگامی که شما را به زیر آب فرو رفته و آن را با یک تیز جلو و می گویند به 2 فوت (60 سانتی متر) زیر سطح ثابت ثابت بازیابی را حفظ خواهد کرد آن را که در آن عمق است که بسیار مفید برای جستجو در عمق هرز مناطق.

شمع با قابلیت اجرا در سطح تنظیم شده در کنترل سرعت در حال آنهایی را انتخاب کنید هنگامی که شما در جستجوی زیادی آب توسط چرخش – بکسل فریب پشت آهسته در حال حرکت قایق. بسیاری از شمع در حال حاضر ساخته شده در پلاستیکی توخالی و حفره بدن شخم با چند سطوح بازتابنده به تقلید نقره ماهی فلس است. آنها همچنین با یاطاقان توپ به طوری که آنها سر و صدا افزایش صدا جاذبه است. پالایش بیشتر در شناور غواص دسته است که در مجلس شمع که دو بدن بخش است که می تواند حرکت به طور مستقل افزایش و حتی بیشتر عمل و اختلال به عنوان آنها را از طریق آب.

این های rapala یکی از یک خانواده شناخته شده به عنوان ماهی قنات شمع که همه موفق lures. شناور یک شناور ماهی قنات پلاگین پایین دست می تواند به شما کمک کند ماهی در فاصله بیشتر از شما می تواند احتمالا بازیگران با نور فریب. احتمالا بهترین شناخته شده است دوون ماهی قنات که یک باله گردان و نوع دوست داشتنی با ماهی قزل آلا ماهیگیران تفننی.

شمع شناور

انواع عجیب و شگفت انگیز طرح های در دسترس هستند به تقلید تقریبا هر حیوانی حشره یا خزنده. برخی از این ایده آل برای چوب ماهیگیری و همچنین برای پایک. با این سطح lures های بسیار نامنظم بازیابی -توقف و شروع در یک تشنجی مد به آنها را پاپ به آب می تواند دیدنی و جذاب طول می کشد.

یکی دیگر از هیجان انگیز سطح ارائه شده است که تولید باطل حملات ممکن است با اقتباس از سطح استاندارد پلاگین که شامل یک پروانه در پایان جلو به طوری که آن را در واقع buzzes وقتی بیرون کشیده و در سرعت بالا را از طریق سطح فیلم است. این مناسب به اندازه کافی به نام propbaits. بهتر است برای بستن این lures به طور مستقیم بر روی خط و یا ردیابی با یک لوپ گره بدون استفاده از جرقه بزند و یا چرخش. هنگام ماهیگیری با این, و در واقع تمام سطح lures همیشه خود قابل توجه بازو در بررسی حیاتی یک دوم یا دو. آن را بسیار آسان به اعتصاب فورا در هیجان لحظه ای و جلو و فریب مستقیما از دهان ماهی. درست مثل گرفتن یک چوب شناور پوسته اجازه پایک به نوبه خود با طعمه قبل از تنظیم قلاب. به یاد داشته باشید که بسیاری از lures باید قلاب امتیاز است که به مراتب بیش از حد کند و آن را پرداخت خواهد به صرف زمان جوش آنها را قبل از ماهیگیری به ویژه هنگامی که piking.

غواصی شمع

اینها احتمالا کم استفاده می شود و متعلق به آن دسته از موارد در هنگام ماهیگیری آب بسیار متغیر عمق با برخی از حفره های عمیق برای کشف. می توان آنها را زیر تقسیم آهسته غواصان مانند Kwikfish و سریع غواصان مانند Hi-Lo که در واقع قابل تنظیم غواصی پره به متفاوت نرخ آن از تبار. با غواصان این روش برای شمارش تعداد مجموعه ای از ثانیه بعد از وصل بازدید آب قبل از شروع یک ثابت بازیابی, تغییر, تاخیر در دوره های متفاوت بازیابی عمق. هنگامی که در عمق مورد نیاز افزایش بازیابی سرعت ارسال خواهد شد فریب عمیق تر.

تعلیق شمع

این جالب برای استفاده از, ایده کلی این است که آنها از خنثی شناور و فقط چسبیدن به “معلق” در آب هنگامی که شما را متوقف بازیابی برای یک لحظه. راه اندازی مجدد به بازیابی آنها شیرجه رفتن. این stop-and-go بازیابی روش موثر برای همه گونه است اما ظاهرا کارآمد ترین راه فریب ماهیگیری برای zander که فوق العاده مشکوک شکارچیان. زمانی که ماهیگیری برای zander در این راه برخی از این طول می کشد به معلق شاخه باطل در شدید و با سرعت بالا بنابراین لازم نیست که شما کلاچ تنظیم بیش از حد تنگ است.

به عنوان ماهی دیدن سطح lures در شبح آنها اغلب از دست ندهید و در اولین تلاش به دلیل انکسار نور. آنها را فرصتی برای گرفتن تا با فریب و دیگری بروید. ماهیگیران تفننی اغلب به اشتباه احساس می کنید که پایک به عمد “می” در فریب که در واقع آن را واقعا از دست رفته خود را هدف قرار دادن و به پایان می رسد تا فقط به عنوان نا امید به عنوان ماهی گیر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *