چگونه به منظور بالا بردن ماهی Arowana از خانه

[ad_1]

Arowana بسیار جالب ماهی. بسیاری از افرادی که از افزایش Arowana به عنوان حیوانات خانگی را انتخاب کنید نقره ای ماهی Arowana. پس از همه, فرهنگ عامه می گوید که داشتن یک Arowana می تواند در مورد ثروت خوب و دفع کردن ارواح شیطانی. برای تلفن های موبایل مانند دلایل زیادی به من برای داشتن یکی از این ماهی.

ماهی منحصر به فرد است به دنبال طویل با یک بدن است که تحت پوشش فلس های نقره ای. ماهی نیز شناخته شده برای آن سر کوتاه و سفت و سخت فک. این ماهی است که در بسیاری از نقاط جهان از جمله آمریکای جنوبی و بخش هایی از آفریقا و ویتنام و استرالیا و آسیا, به نام چند.

اگر چه Arowana بسیار زیبا ماهی آن را بسیار درنده. در این Arowana می خورد ماهی های دیگر حشرات و حتی پرندگان. زیرا ماهی دارای توانایی برای به معنای واقعی کلمه به پرش به بیرون از آب می تواند مانع حیوانات از پایین آویزان شاخه های درخت و قلم مو. به عنوان حیوانات خانگی, این ماهی شناخته شده است که اغلب بیرون پریدن از مخازن ماهی. این به خصوص زمانی اتفاق می افتد که آنها spooked توسط صداهای بلند و اختلالات دیگر.

همچنین از آنجا که ماهی تهاجمی طبیعت آن را شناخته شده برای غذا خوردن جفت مخزن و حتی حمله به دیگر Arowana. به عبارت دیگر, آن را سخت برای این بچه ها برای پیدا کردن دوستان در تانک ماهی.

نه تنها این ماهی دشوار خود آنها نیز دشوار است به منظور بالا بردن در خانه. برای بالا بردن این ماهی خود را, شما نیاز به یک مخزن بزرگ. اکثر کارشناسان توصیه می کنند یک مخزن ماهی است که حداقل 250 گالن. که به دلیل رشد کامل Arowana می توانید به 47 اینچ طولانی است. و داشتن یک مخزن کوچک نمی خواهد اجازه می دهد آنها را به شنا کردن در مورد و به نوبه خود به عنوان مورد نیاز است.

علاوه بر این آب مانند با هر مخزن ماهی ها باید در دمای مناسب و صحیح pH.

برای Arowana درجه حرارت باید بین 75 و 86 درجه فارنهایت (24-30 C) و pH نگهداری باید بین 6.5 و 7.5.

پس از این ماهی بسیار تهاجمی اضافه کردن ماهی به تانک ماهی را می توان روی حیله و تزویر. اما ممکن است برای پیدا کردن جفت مخزن برای ماهی. برای مثال گاهی اوقات اسکار, جک دمپسی ماهی و گربه ماهی کار می کنند. پس گفت که, کاملا وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد به دلیل ماهیت تهاجمی این ماهی است.

نقره Arowana چالش می تواند به افزایش از خانه مراقبت مناسب ضروری است موفق باشد. اما افزایش آنها نیز می تواند بسیار پرارزش سرگرمی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *