چگونه خود را به آزمون سطح pH

[ad_1]

تست داخلی خود pH سطح به شما می دهد یک لحظه معتبر لحظهای از سلامت کلی شما. بدن شما مایعات فوق العاده قابل اعتماد اندازه گیری و انعکاس سوخت شما بدن خود را. این نوع تست بسیار ارزشمند است چرا که آن را اجازه می دهد تا برای یک پیشگیرانه رویکرد سلامت به جای انتظار برای یک اختلال به توسعه است.

شما می توانید تعیین سرعت و به راحتی در حفظ حریم خصوصی از خانه خود را چه pH است. تف کردن روی یک پنی ارزش pH کاغذ را به طور کلی یک شاخص خوب از چه اسید یا قلیایی pH کل بدن خود را است.

DEFINTIONS: اسیدی/قلیایی مقیاس برای اندازه گیری اسیدیته و قلیایی. اگر ما تعداد تغییرات از یک واحد از خنثی pH 7 هر یک نشان دهنده یک ده برابر تفاوت دارد.

PH 7.4 …. ایده آل قلیایی بدن سطح.

7.0 pH …. بدن شما است و نه قلیایی و اسیدی (pH خنثی)

6.4 pH …. بدن خود را 10 برابر بیشتر اسیدی از pH 7.4

5.4 pH …. بدن خود را 100 برابر بیشتر اسیدی از pH 7.4

(ثابت جزئی مشکلات سلامتی که منجر به توسعه بیماری)

4.4 pH …. بدن خود را 1000 برابر بیشتر اسیدی از pH 7.4

(جدی بیماری دژنراتیو(ع) ممکن است در حال حاضر)

3.4 pH …. بدن خود را 10000 برابر بیشتر اسیدی از pH 7.4

آن را در آخرین سطح (pH 3-4) که ما پیدا کردن امکانات ترمینال بیماری های دژنراتیو. تنها در یک مایع بدن و pH حدود 7.4 می تواند یکی حفظ مقدار مناسب از مواد معدنی قلیایی در بدن آن را به تابع ساخت و تعمیر.

در اینجا چگونه به خودتان آزمایش در حال حاضر :

1. تست اولین چیزی که در صبح و یا صبر کنید تا 2 ساعت بعد از غذا. باقی مانده مواد غذایی, نمک, و غیره. می توانید باقی می ماند در بزاق تا 2 ساعت بعد از غذا باعث نادرست خواندن. صدای فش فش زدن دهان خود را با بزاق و بلع. تکرار دو بار. 3rd زمان نگه داشتن تازه بزاق در دهان است.

2. یک نوار کوچک از کاغذ pH و تف برخی از بزاق بر روی آن. وجود دارد سه رنگ است که به طور کلی نشانه ای از بدن خود را به سطح pH.

رنگ طیف نتیجه آزمون

الف) آبی به بنفش 7.0 – 7.4 – سالم

ب) نور سبز 6.0 – 6.5 – سرد را, آنفولانزا را مداوم اختلالات ،

ج) زرد 4.5 – 6 – امکان مجزا از بیماری

PH غیر کمبود و فرد سالم است در 7.5 (آبی تیره) به 7.0 (آبی) کمی قلیایی می برد. طیف وسیعی از 6.5 (سبز-آبی) است که ضعیف اسیدی 4.5 (نور زرد) که به شدت اسیدی نشان دهنده متحده از خفیف کمبود به شدت دچار کمبود بود.

اکثر کودکان در حال آبی تیره pH 7.5. بیش از نیمی از بزرگسالان در حال سبز-زرد pH 6.5 یا پایین تر بازتاب نقص پیری و شیوه زندگی. بیماران مبتلا به سرطان معمولا به رنگ زرد روشن pH 4.5 به ویژه هنگامی که ترمینال.” (کلسیم عامل: علمی راز سلامتی و جوانی توسط Robert R. پابرهنه و Carl J. رایش M. D.)

**توجه: در تلاش برای خرید کاغذ pH از داروخانه بیهوده است به عنوان یکی از حقیقی ترین منابع خود کمک کشیده شده از قفسه های خرده فروشی. بهترین شرط بندی شما این است که به منبع این نوار در اینترنت. آن را نسبتا آسان به آنها را پیدا کنید; آنها ارزان به خرید و یک شاخص بزرگ بدن خود را از وضعیت سلامت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *