چگونه سطح 3 و 3A زره بدن از یکدیگر متفاوت

[ad_1]

به دنبال در استاندارد تعیین شده توسط موسسه ملی, عدالت, شما متوجه خواهد شد “” در هر سطح. به عنوان مثال وجود دارد سطح 3 و 3A زره بدن. این شمار زیادی از سوالات از کاربران به خصوص کسانی که به این نوع از لباس های محافظ.

در این مقاله شما کشف تفاوت و مزایا بین این دو نوع جلیقه ضد گلوله. در پایان این مقاله شما را نیز کشف کردن آنچه در سطح بالستیک جلیقه مربوط است به روز خود را به فعالیت های روز.

در سال 1970 آمریکا وزارت دادگستری انجام تحقیق و مطالعه به منظور به آمده تا با استاندارد و مناسب باشد. پس از چند آزمایش و تست و ارزیابی نهایی مقاومت استاندارد تکامل یافته است که امروز شناخته شده به عنوان موسسه ملی استاندارد 0101.

این استاندارد اجرا شد و در سال 1987 است و تا به امروز اولیه استاندارد مورد استفاده در سراسر جهان برای مقاومت در برابر گلوله جلیقه. همراه با سفت و سخت کنترل کیفیت استفاده کنندگان مطمئن و با اعتماد به نفس که جلیقه ضد گلوله می تواند حفاظت را به عنوان مشخص شده در برچسب.

استاندارد مقاومت است تقسیم به شش سطح. است که در سطح 1 1A, 2, 2A, 3, 3A و 4. سطح 1 تا 3A در نظر گرفته شده است به عنوان بخشی از نرم زره بدن در حالی که سطح 3 و 4 متعلق به سخت زره پوش. سخت بدن زره پوش طراحی شده است برای دفع بسیار قدرتمند امنيت. این نوع جلیقه های بالستیک شامل سخت صفحات زره قرار داده در جیب نرم زره بدن. این است که اساسا تفاوت اصلی بین سطح 3 و سطح 3A زره بدن. سطح 3A متعلق به نرم و مقاوم در برابر گلوله جلیقه در حالی که سطح 3 سخت زره.

سخت صفحات نیاز به همراه نرم جلیقه های بالستیک در نظر گرفته شود به عنوان سخت زره بدن. این به این معنی است که پس از تست انجام شده است برای مقاوم جلیقه اضافی برای کالیبر و همچنین کسانی که تفنگ مشخص شده در استاندارد NIJ گنجاندن +یک در سطح تهدید تایید شده است. یک بار از یک زره پوش صفحه و یا صفحات اضافه شده به نرم و مقاوم در برابر گلوله جلیقه و سپس آن را تبدیل به سطح 3. در نتیجه بالاتر از سطح حفاظت سنگین تر و حجیم تر جلیقه می شود.

معمولا یک سطح 3A جلیقه ضد گلوله می تواند مقاومت در برابر.22 طولانی تفنگ سرب دور .380 ACP, 9mm .40 full metal کت .357 magnum و دیگر اسلحه. سطح 3 جلیقه های بالستیک از سوی دیگر می تواند مقاومت در برابر 7.62 full metal jacketed گلوله و دیگر 48 ژول انرژی می دهد. این در نظر گرفته شده است بالاترین سطح حفاظت از میان استاندارد مقاومت در برابر ظرفیت به جز سطح 4 که به احتمال زیاد سفارشی جلیقه ویژه طراحی شده برای شکست پیشرفته تر امنيت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *