چگونه می توان 300 دلار در هر روز آنلاین

[ad_1]

در این مقاله من می خواهم به شما نشان می دهد چگونه می توان 300 دلار در هر روز آنلاین با استفاده از یک روش ساده 3 مرحله است. من دنبال طرح و تماشای درآمد خود را رشد می کنند. آن't matter if you're یک مبتدی کامل I'کردم این طرح گذاشته شده در یک ساده برای استفاده از فرمت.

در اینجا 3 چیزهایی که شما باید انجام دهید را به 300 دلار در هر روز آنلاین:

مرحله 1: به منظور ایجاد درآمد اضافی آنلاین شما باید یک محصول یا خدمات برای ترویج. توصیه من چسبیده با یک موضوع می شود که بسیاری از مشتریان بالقوه جستجو در وب برای اطلاعات بیشتر. تو رفتگی در دیوار موضوعاتی مانند “پول” “دوستیابی” “بدن سازی” و “کاهش وزن” در حال موضوعات بزرگ برای ترویج.

شما می توانید این محصولات را در شبکه های وابسته مانند ClickBank و Jvzoo. این شبکه که یک آرایه وسیعی از محصولات است که پرداخت های مختلف کمیسیون درصد. این شبکه های وابسته در حال آسان برای پیوستن به. مطمئن شوید که هر چه محصول شما تبلیغ می پردازد کمیسیون 50٪. شما همچنین می خواهید به کسب حداقل 100 دلار در هر فروش برای این فرایند به درستی کار کند.

مرحله 2: ایجاد یک ساده منجر آهنربا. سرب آهنربا یک وب سایت است که متشکل از یک تیتر و تماس به عمل است. ارسال ترافیک به این صفحه. این اطمینان خواهد داد که شما در حال ساخت بلند مدت کسب و کار آنلاین. به یاد داشته باشید خود را منجر آهنربا باید فریبنده به بازدید کنندگان خود را. بالقوه خود را مشترک باید دریافت سود برای اشتراک به لیست خود.

هنگامی که شما خود را ایجاد کرده اند منجر آهنربا, it's زمان به نوشتن خود را پیگیری مبارزات انتخاباتی. مطمئن شوید که شما باید حداقل 7 ایمیل پیگیری در محل. من شخصا استفاده از 10 ایمیل پیگیری اما 7 تعداد خوب است و همچنین. مردم don't اعتماد همه آنها انجام کسب و کار آنلاین. که's why it's مهم است که به دنبال آن به ترتیب در محل.

مرحله 3: این جایی است که آن را سرگرم کننده و سودآور! حالا که شما خود را ایجاد ایمیل پیگیری مبارزات انتخاباتی شما می توانید شروع به استفاده از انواع استراتژی های تبلیغاتی برای بدست آوردن کلمه را در مورد محصول یا خدمات شما. من توصیه می که شما را انتخاب کنید 3 استراتژی های ترافیک ساختمان و آزمون آنها به طور کامل.

برای مثال من با استفاده از تبلیغات وقتی که من می خواهم برای دریافت نتایج فوری. من به معنای واقعی کلمه می توانید از 2000 کلیک به من منجر آهنربا در عرض 5 روز. شما می خواهید برای تبدیل حداقل 40 درصد از ترافیک شما ارسال به خود منجر آهنربا به مشترکان است. در حال حاضر به یاد داشته باشید زمانی که من گفت: شما می توانید 300 $ در هر روز ؟

در اینجا's, آنچه باید اتفاق می افتد. شما می خواهید به ارسال 200 بازدید کنندگان را به خود منجر آهنربا در هر روز است. که راه شما در حال گرفتن 80-100 مشترکین جدید در هر روز است. تست و نیشگون گرفتن و کشیدن خود را قیف فروش تا زمانی که آن را تبدیل 3 درصد از مشترکان خود را به مشتریان پرداخت. در 100 دلار در هر فروش است که's 300 دلار است.

که's آن! آن't زیادی را برای انجام این کار. اما آن را نشانی از صبر و تمایل به تست کردن منابع مختلف ترافیک است. هنگامی که شما در پیدا کردن منبع ترافیک که تبدیل به خوبی برای شما, it's آسان به مقیاس کسب و کار آنلاین شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *