چگونه چای سیاه با این نسخهها کار به طور معجزه آسایی برای پوست شما

[ad_1]

چای است که اغلب به عنوان یک محرک است. هنگامی که شما مشغول هستند و در یک کار است که نیاز به بالا توانایی ذهنی شما ندانسته مصرف مقدار زیادی از چای. هر یک جمع مهمانی شام یا ناهار باقی مانده است ناقص و بدون چای. این نوشیدنی نه تنها شما را تسکین می دهد از استرس اما نیز ارائه می دهد برخی از دیگر مزایای بهداشت و درمان.

  • چگونه ثروتمند است که چای سیاه و سفید?

چای سیاه حاوی مواد معدنی مانند روی و پتاسیم و منیزیم است. دیگر مواد مغذی مانند ویتامین های C, E و B2 نیز موجود در این چای. برخی از آثار تانن پلی فنول ها و روغن های ضروری موجود در چای است.

این مواد مغذی کمک چای برای محافظت از خطرات ناشی از سرطان است. به خصوص پلی بازی نقش مهمی به عنوان آنها در خنثی کردن رادیکال های آزاد و ترویج طول عمر.

تانن موجود در چای سیاه دارای خواص آنتی اکسیدان است. به همین دلیل است که رنگ چای تاریک است. تانن همچنین می توانید محافظت از شما را از عوارض خطرناک از محیط زیست است. این ترکیبات می تواند ایمنی در برابر باکتری های مضر وارد بدن و بهبود گردش خون در مغز است. اینها برخی از مزایای که چای را فراهم می کند در داخل بدن است. آنچه در مورد خارج ؟ برخی از مطالعات ثابت کرده اند که این چای با این نسخهها کار به طور موثر در کاهش جوش و تقلید از چین و چروک است. بنابراین خرید آسام چای سیاه بدون ado.

  • چای سیاه را نگه می دارد پوست سالم

تانن و فنول موجود در چای کمک در سریع بازسازی پوست. این چای نیز ارائه می دهد حفاظت از تقلید چین و چروک و پیری زودرس پوست.

چای سیاه می تواند به راحتی استفاده می شود برای آماده سازی در خانه, دستور العمل های زیبایی. در اینجا برخی از بهترین راهنمایی برای استفاده از چای سیاه برای زیبایی خود روال روزانه. قبل از شما نیاز به خرید چای آنلاین.

  • نکاتی برای مبارزه با تقلید از چین و چروک

اول شما باید برای دم کردن چای و یخ آن را در قالب یخ. برخی از تکه های یخ و مالش بر روی پوست خود را برای رسیدن به لحن مناسب. مناطق که در آن شما خواهد شد کشویی تکه های یخ در گردن و صورت. انجام این روش در طول صبح و شب. چای یخ در شکل نگه می دارد رطوبت در سطح پوست خود را سالم و دست نخورده. این روش طراوت و باعث می شود صورت خود را به نظر می رسد صاف است.

  • به عنوان کمپرسور برای پوست های چرب

اگر پوست چرب است مشکل خود را, شما می توانید با استفاده از چای برای سفت کردن منافذ پوست از زایش تا پوست شما و ارائه درخشنده درخشش طبیعی به صورت خود را.

  • این مراحل را دنبال کنید

نگاهی به یک قاشق چای خوری از چای و قرار دادن آن در یک لیوان. اضافه کردن آب گرم و تند برای حدود پانزده دقیقه. پس از آن با استفاده از یک صافی برای زور زدن چای. شیب یک پارچه نرم و یا پارچه را به صورت دم کرده چای و فشار پارچه. نگه داشتن پارچه فشرده بر روی صورت خود را برای حدود بیست دقیقه. سپس شستن صورت خود را با آب ولرم و مرطوب کننده. تکرار این روش هر سه تا چهار روز. شما را پیدا خواهد کرد که پوست شما را تبدیل به تنگ به خلل و فرج کمتر باز است.

  • خلاص شدن از سلولیت

برخی از مطالعات نشان داده اند که چای داخل موثر برای پوست است. مصرف چای داخل دو بار در هفته کمک می کند تا در تقویت بدن و خلاص شدن از سلولیت به طور طبیعی. برای که شما نیاز به گرفتن چهار قاشق غذا خوری از چای را در یک لیوان بریزید و یک لیتر آب جوش. اجازه می دهد چای به شیب برای بیست دقیقه. فشار چای و انتقال عصاره به وان حمام.

شما می توانید ببینید که چای سیاه نه تنها فراهم می کند و انرژی آن نیز به خوبی کار می کند برای جوان سازی پوست. خرید آسام چای سیاه آنلاین.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *