چگونه pH بدن شما تاثیر می گذارد سطح انرژی

[ad_1]

چه بسیاری از مردم درک نمی کنند; ما هستند زیستی موتورهای الکتریکی

به منظور به انجام رساندن بسیاری از میلیون ها نفر از توابع پیچیده ای رخ می دهد که در طول روز بدن شما را قادر به برقراری ارتباط با خود… تمام راه را به سطح سلولی. و آیا شما می دانید که چگونه آن را نشانی از این ؟ از طریق پالس های برق است. درست است که برق.

بدن خود را در عمل در یک الکترو مغناطیسی فعلی. باور کنید یا نه, همه ارگان های بدن خود را منتشر می کنند در این زمینه جریان الکتریکی. در واقع سیگنال های عصبی هستند چیزی بیشتر از بارهای الکتریکی.

چه چیزی باعث ایجاد این قدرت الکتریکی در بدن شما بسیار خوب و تعادل وجود دارد که در بیو شیمی است. و از تمام سیستم های بدن شما بستگی دارد که این ظریف, بیوگرافی تعادل شیمیایی, یکی از مهم ترین جریان خون خود را. این جایی است که pH را به بازی می آید. اما آنچه که pH?

چه PH است و به همین دلیل مهم است که به تمام بدن خود را در توابع

PH مقیاس است که اقدامات چگونه اسیدی و یا قلیایی در یک ماده است. مقیاس محدوده از 1 تا 14 1 بودن بسیار اسید 7 خنثی و 14 بسیار قلیایی است.

پس چه pH باید با شما و خون خود را? خب pH خون شما بسیار مهم است. PH ایده آل برای رسیدن به سطح خود را از خون مناسب است در اطراف 7.35 و بدن خود را می رود به طول های عظیم به حفظ این سطح.

چرا ؟ چرا که اگر pH خون شد به متفاوت 1 یا 2 امتیاز در هر دو جهت آن را تغییر دهید و برق و شیمی در بدن شما وجود دارد خواهد بود بدون برق و در مدت زمانی کوتاه شما خواهد رها کردن مرده. همانطور که می بینید حفظ سطح pH مناسب در خون شما بسیار مهم است!!

با این در ذهن یک راه خوب برای جلوگیری از ناراحت کننده این ظریف زیستی تعادل شیمیایی می توان به نگاهی به آن چیزهایی است که می تواند سازش نگهداری از ایده آل سطح pH در بدن شما است. و آنچه که مقصر اصلی در این مورد ؟ پاسخ این است که ایجاد اسید در بدن شما است.

قبل از اینکه ما نگاهی به آنچه باعث می شود اسید در اینجا یک گرافیک به عنوان مثال به شما یک ایده از آنچه اتفاق می افتد در خون خود را هنگامی که pH قطره به کمتر از ایده آل است. سلول های قرمز خون که اکسیژن را حمل و نقل به تمام سلول ها در بدن می شود.

به عنوان سلول های قرمز خون حرکت به tiny little مویرگ ها به فضای آنها را به حرکت از طریق می شود بسیار کوچک است. در واقع قطر مویرگ ها آنقدر کوچک است که سلول های قرمز خون گاهی اوقات باید به تصویب از طریق این مویرگ ها یکی از سلول های قرمز خون در یک زمان!

به این دلیل و به دلیل آن مهم است برای سلول های قرمز خون قادر به جریان به راحتی و به سرعت از طریق بدن خود را, آنها یک مکانیسم است که اجازه می دهد تا آنها را به باقی می ماند جدا از یکدیگر است. این مکانیزم می آید در صورت از خارج از سالم سلول های قرمز خون داشتن بار منفی. این باعث می شود آنها را از هم جدا ماندن از یکدیگر مرتب کردن بر اساس مانند زمانی که شما سعی می کنید به فشار منفی به پایان می رسد از دو آهن ربا به هم. آنها مقاومت در برابر یکدیگر و از هم جدا ماندن.

متاسفانه اسید تداخل با این بسیار مهم مکانیزم بسیار ترسناک راه است. اسید در واقع نوار دور منفی شارژ از سلول های قرمز خون. نتیجه این است که خود را در سلول های قرمز خون و سپس تمایل به انبوه با هم و نه جریان به راحتی. این باعث می شود آن را بسیار مشکل تر برای آنها را به جریان به راحتی از طریق جریان خون است.

اما آن را نیز باعث می شود آن را سخت تر برای آنها را به حرکت آزادانه را از طریق کسانی که مویرگ های کوچک. این به این معنی اکسیژن کمتر می شود به سلول های خود را. اسید نیز تضعیف سلول های قرمز خون و آنها شروع به مردن. و حدس بزنید چه آنها به سیستم خود را زمانی که آنها می میرند ؟ بیشتر اسید.

من می توانم توصیف یک لیست کامل از فرآیندهای است که زمانی رخ می دهد که سیستم شما می شود و باقی می ماند اسید, اما من فکر می کنم شما ایده را دریافت کنید. نکته این است که گذشته از این اسید است که ترشح معده برای کمک به هضم غذا اسید در بدن شما بد است. واقعا بد است.

با توجه به تولید انرژی در بدن, در اینجا یک سوال آسان برای شما. فکر می کنید چه اتفاقی می افتد به یک فرد سطح انرژی اگر در طول زمان سیستم خود را بیشتر و بیشتر می شود اسید را بیوشیمیایی تعادل مختل شده است و خود را به سلول های قرمز خون نمی تواند تحویل اکسیژن و مواد مغذی به عنوان کارآمد به تمام سلول های خود را? پاسخ ساده است. انرژی خود را در سطح قطره. به طور چشمگیری.

شما شروع به دریافت تصویر در اینجا به عنوان به اهمیت pH در بدن شما ؟ خوب. حال بیایید نگاهی سریع به آنچه باعث می شود اسیدیته در بدن خود را و سپس نگاهی به مراحل شما می توانید برای گرفتن بدن خود را pH به سطح ایده آل.

چه چیزی باعث می شود اسید در بدن

علت اصلی یک شرایط اسیدی در بدن شما است از آنچه شما را در دهان خود. به عبارت دیگر آنچه می خورید و آنچه شما نوشیدن. و آن را چگونه “اسید” چیزی ممکن است به نظر می رسد زمانی که شما غذا خوردن یا نوشیدن آن. آن را با چه مانده است بیش از زمانی که شما آن را هضم.

به طور خاص آیا خوردن یا نوشیدن چیزی را پشت سر بگذارید یک اسید یا قلیایی “خاکستر”. برای مثال من در مورد شما نمی دانم اما من عاشق غذاهای دریایی است. حلزون اسکالوپ یکی از مورد علاقه های شما. زمانی که بدن خود را هضم, حلزون اسکالوپ, برگ های آن بسیار اسید خاکستر. در واقع حلزون اسکالوپ یکی از مهمترین اسید مواد غذایی که می توانید بخورید.

متاسفانه بسیاری از چیزهایی که بسیاری از افراد در دهان خود قرار داده ایجاد یک اسید خاکستر. این خدمات عبارتند از الکل و قهوه و مقدار زیادی از گوشت و پروتئین در رژیم غذایی خود را. به اندازه کافی جالب و استرس و همچنین تمایل به ایجاد یک بیماری اسید در بدن است.

مراحل شما می توانید بلافاصله خود را به بهبود PH

خوشبختانه, آن را بسیار آسان به بلافاصله خود را تغییر pH برای بهتر و آن را بیشتر قلیایی است. اولین گام این است که به درک که از این مواد غذایی شما در حال غذا خوردن و نوشیدنی شما در حال نوشیدن اسید هستند و که هستند قلیایی. سپس آن را به سادگی یک ماده از بین بردن برخی از اسید بیشتر مواد غذایی شما در حال غذا خوردن و اضافه کردن در بیشتر مواد غذایی قلیایی است.

اما قبل از شروع آن مهم است برای دریافت یک پایه از آنچه pH در بدن خود را به طوری که شما می توانید ببینید که چگونه شما در حال بهبود و یا اگر شما نیاز به ادامه به از بین بردن اسید بیشتر مواد غذایی و اضافه کردن در بیشتر قلیایی هستند.

شما می توانید این کار را با تست pH بزاق خود را به صورت منظم. این است که واقعا ساده برای انجام است. اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به انجام این کار ارائه شده در برخی از صفحات وب را ایجاد کرده برای شما به شما کمک کند. لینک این صفحات زیر ارائه شده است.

در علاوه بر این به کاهش مقدار اسید غذاهایی که می خورید و افزایش مقدار مواد غذایی قلیایی به شما غذا خوردن یکی از بهترین راه ها به سرعت شروع به تغییر pH را به نوشیدن “سبز نوشیدنی”. شما می توانید این را به سادگی با اضافه کردن یک پودر که ساخته شده است تا از یک میزبان کامل از سبزیجات است که به شدت قلیایی به یک لیوان آب. اطلاعات در پیشنهاد سبز پودر نوشیدنی برای استفاده گنجانده شده است در صفحات که من لینک زیر.

منابع که در آن شما می توانید اطلاعات بیشتر

کلیک کردن بر روی لینک زیر شما را به برخی از صفحات من ایجاد شده است که اطلاعات بیشتر در قلیایی و اسید مواد غذایی, نحوه تست pH خود را و آنچه به دنبال در سبز نوشیدنی است.

http://www.ajpip.com/resources/site_map.htm

شروع به در نظر گرفتن مراحل بالا توضیح داده شد و شما به خوبی ممکن است سطح انرژی شما را افزایش در طول زمان است. معدن قطعا باید.

– اندی بلند

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *