چیزی است که اشتباه است اگر من کوی نشده منتشر تخم مرغ ؟

[ad_1]

هنگامی که زن خود را Koi می شود به اندازه کافی (3-5 سال) بدن او را در تولید تخم مرغ است. هنگامی که درجه حرارت آب بالا می رود به 65-70 درجه شما شروع به دیدن نشانه هایی از تخم ریزی. وجود خواهد داشت مقدار زیادی از تعقیب زن خواهد ماند و به خودش نزدیک پایین و آنها را از خوردن بسیاری از مواد غذایی است. گفته شده است که جفت گیری آغاز خواهد شد هنگامی که وجود دارد یک ماه کامل و تخم مرغ ها منتشر شد در اوایل صبح. آن است که مرد را برای کمک به او خلاص شدن از تخم مرغ و سپس آنها را بارور میکند.

در برخی موارد زن ممکن است انتشار تخم مرغ خود را. در اینجا چند دلیل که چرا.

· تالاب ساخته شده است تا از همه زن کوی.

· مرد کوی در برکه نیست به اندازه کافی به همسر.

· Koi بیمار است و نه حمل تخم مرغ است.

یک نشانه مطمئن است که Koi بیمار است و نه حمل تخم مرغ فلس است. اگر ترازو هستند چسبیده و یا اگر چشم ظاهر آن می تواند استسقاء. این است زمانی که کلیه ها شکست. شما می توانید با استفاده از یک نمک شیب برای کمک به ماهی بیمار. قرار دادن سطح 1 فنجان نمک را در یک سطل با 5 گالن آب. قرار دادن ماهی در سطل برای 1-2 دقیقه و سپس بازگشت آن به تالاب. این باید انجام شود 2 یا 3 بار در هفته تا زمانی که تورم پایین می رود. احتمال دیگر این است که یک تومور است باعث تورم شود. این امر باعث کوی به شنا مناسب است.

امکانات چه اتفاقی می افتد اگر Koi نمی تخم ریزی (همسر) و او در حال حمل تخم مرغ ذکر شده بعدی.

1. اگر این کوی نیست تخم ریزی تخم مرغ می تواند باقی می ماند در کوی فصول مختلف تا زمانی که او تخم ریزی می کند.

2. تخم مرغ می تواند reabsorbed. این بدان معنی است که او فقط می خواهد آنها را ناپدید می شوند دوباره به بدن خود.

3. گاهی اوقات تخم مرغ می تواند تبدیل به تخم مرغ ، تخم مرغ محدود است هنگامی که تخم مرغ فاسد و این را به کشتن زن کوی.

نه تغذیه ماهی در زمستان کمک خواهد کرد که این زن به کوی دوباره مکیدن و جذب تخم مرغ خود را اگر او نمی تخم ریزی در بهار. شما واقعا می خواهید او را دوباره مکیدن و جذب آنها به این امن است برای ماهی خود را. شما می خواهید به نگه داشتن خود را Koi از داشتن تخم مرغ تبدیل به تخم مرغ ،

برای تعیین اگر شما Koi همه زن شما می توانید احساس می کنید سر خود را. مرد سر را به احساس مانند کاغذ سنباده و یک زن آماده برای تخم ریزی لغزنده خواهد بود. اگر شما می توانید مدیریت به لمس هر یک از ماهی خود را به شما خواهد خود را می دانم sex. اگر شما پیدا کنید که شما را از یک نر کوی سپس او ممکن است به اندازه کافی بالغ به همسر است. سپس دوباره شاید کوی خود است که فقط در حال ضربه زننده است.

به مجموع این اگر از کوی خود است و فلس هستند OK و سپس احتمالا شما باید تمام زنان یا مردان نیست فقط به اندازه کافی برای جفت گیری. نه تغذیه ماهی خود را در زمستان کمک خواهد کرد کوی دوباره مکیدن و جذب تخم مرغ خود را. آماده به تماشای برای کودک کوی بهار آینده.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *