چیزی درست نیست درست! بدن خود را در تلاش است تا چیزی به شما بگویم – شما در حال گوش دادن ؟

[ad_1]

بدن ما عطسه و سرفه بدون هشدار. این است که بدن را از صحبت کردن به ما و اجازه ما می دانیم که چیزی اشتباه است. آیا آلرژی یا سرماخوردگی ما می دانیم که بدن ما در حال تلاش به ما چیزی بگویید. در این روز مردم با استفاده از به می گویند که وقتی شما عطسه یا سرفه که شما در واقع ابتلا به سرماخوردگی. در واقع بدن خود را در مبارزه با سرماخوردگی و هنگامی که این اتفاق می افتد. بدن ما ساخته شده است به طوری منحصر به فرد است که آن را می داند که برای ارسال یک سیگنال هشدار به شما که چیزی اشتباه است. بنابراین بدن شما هیچ چاره ای جز به تلاش و مبارزه با آنچه که در تلاش برای حمله به. پاسخ بدن شما توسط عطسه و سرفه و یا ارسال یک سیگنال درد چیزی است که صدمه زدن به. بدن ما صحبت ما با اجازه ما می دانیم که چیزی درست نیست راست. هنگامی که این اتفاق می افتد, ما نیاز به پاسخ درآمده است. نادیده گرفتن درد و یا علائم فقط بدتر شدن درد می شود. پس از آن ما خودمان را پیدا کنید که برای درمان نشانه های متعدد هنگامی که ما می تواند گرفتار کرده ایم آن را از ابتدا. این مهم است برای گرفتن بیماری در ابتدا به آن را نگه دارید از گسترش در سراسر بدن است. بدن خود را به صحبت کردن است. لطفا برای گوش دادن!

این مشترک برای بزرگسالان به چشم پوشی از علائم هشدار دهنده است که بدن ما به ما که چیزی درست نیست. یک sniffle می تواند منجر به سرد است. سرد می تواند منجر به چیزی جدی تر مانند آنفولانزا یا ذات الریه اگر نادیده گرفته شود. بله, من می دانم که ما منابع مالی لازم نیست که هر بار که ما یک sniffle یا دو به رفتن به دکتر. وجود دارد, اما بیش از حد داروها که برای کمک به تسکین علائم به عنوان آنها بوجود می آیند. اگر آنها را رها در سه روز و یا آنها را بدتر در سه روز پس از آن خود را ببینید ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.

در حال سرد است و نه برای بدن خوب است. آن را تضعیف سیستم ایمنی بدن آن را به عنوان بدتر. شما می توانید خود را به طور منظم انجام وظایف به طور موثر با توجه به احساس بد در همه زمان ها. درد در بدن اجازه می دهد تا شما می دانید که چیزی درست نیست. چیزی در جریان است که نباید نادیده گرفته شود. وقتی پرسیده شد که توسط پزشک در مورد علائم شما یک لیست از همه چیز است که رفتن در بدن خود را باید گفت. شما باید قادر به دکتر بگویید که دقیقا چه چیزی در بدن شما می گذرد. از جایی که درد است به آنچه که در مقیاس خود درد است. پزشک از شما می پرسد برای رای دادن به درد خود را از 1-10. شما باید قادر به انجام این کار. دکتر احساس نمی کند و آنچه که در بدن شما است. تنها شما می توانید آن را احساس کنید. در صورتی که درد وجود دارد که در بدن شما این است که یک علامت هشدار دهنده است که وجود دارد چیزی در جریان است. این بدان معنی است که چیزی است که وجود دارد و می توان آن را دیگر نمی توان نادیده گرفت. یک عطسه ممکن است آلرژی اما شما هرگز نمی خواهد می دانم برای مطمئن مگر اینکه شما در حال دیده شدن توسط یک دکتر.

علائم می تواند از جزئی و عمده در ساعت و روز بدون هیچ درمانی. این است که چرا مهم است دیده می شود در نگاه اول هیچ نشانه ای از هر چیزی در بدن شما می گذرد. نادیده گرفتن درد تنها باعث می شود اتاق را برای دیگر بیماری را به محل. بدن ما متفاوت از اتومبیل. هنگامی که چیزی در ماشین شما را شکسته شدن بخش دیگری در خود ماشین نیاز به تعمیر. دلیل این است که همه چیز متصل است. بدن ما با هم برگزار شد کاملا. هنگامی که یک چیز شکسته است یا معلول آن باعث می شود چیز دیگری به لکنت زبان پیدا کردن. در اولین نشانه از بیماری آن را مهم دیده می شود توسط یک دکتر. بدن خود را به شما صحبت کردن. شما در حال گوش دادن به آن ؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *