کاشت مو افراد مشهور ایرانی در سال 2021

کاشت مو در ایران و سایر نقاط جهان روشی جهت ایجاد زیبایی به شمار می رود که متقاضیان بسیاری از جمله افراد معروف را به خود علاقه مند کرده است. همانطور که می دانید زیبایی هر فرد در چهره و موهای او خلاصه می شود. از این رو کاشت مو افراد مشهور یکی از بهترین روش هایی است که همواره آنها را در نگاه مردم زیباتر نشان خواهد داد.

متاسفانه ریزش در موها، افراد مشهور و غیر مشهور نمی شناسد و هر فردی با توجه به شرایط زندگی خود ممکن است این عارضه را به صورت دائم یا موقت تجربه کند. از این رو مراجعه به پزشک در انتخاب بهترین راه حل امری ضروری است. جهت پاسخ به این پرسش که کاشت مو در افراد مشهور چگونه است؟ در این مقاله توضیحات کاملی را ارائه کرده ایم. برای اطلاع از نحوه کاشت مو افراد معروف ایرانی با ما همراه باشید.

 

چرا کاشت مو افراد مشهور ایرانی دارای محبوبیت است؟

کاشت مو روشی نوین و در عین حال دائمی است که جهت برگرداندن رشد طبیعی موهای ریخته شده به کار می رود. شاید اینکه افراد طاس روزی موهای طبیعی خود را مجددا مشاهده کنند تا چندین سال قبل غیر قابل تصور بود. اما امروزه به لطف پیشرفت های پزشکی، متدهای نوین در کاشت مو، امید به زندگی را در افراد افزایش داده اند. از این رو افراد مشهور ایرانی که دچار ریزش مو می شوند، قادر خواهند بود تا ظاهر خود را همچنان زیبا نگه دارند.

کاشت موی افراد مشهور ایرانی به دلیل هزینه های بسیار پایین نسبت به سایر کشور های جهان مخاطبان بسیاری را از سراسر دنیا به ایران کشانده است. مهارت بالای پزشکان ایرانی و کلینیک های تخصصی همچون کلینیک رویان سلامت نیز در این خصوص نقش پررنگی را ایفا می کنند.

در این کلینیک روش های زیبایی پوست و مو مانند: کاشت مو، ریش و سایر عمل های زیبایی با هزینه ای مقرون به صرفه و با حرفه ای ترین کادر درمان انجام می شود. لوازم و تجهیزات پزشکی پیشرفته و به روز در این کلینیک افراد مشهور بسیاری را در ایران به این مکان می کشاند. از این رو کیفیت بالای خدمات این مجموعه محبوبیت آن را در نزد افراد مشهور ایرانی افزایش داده است.

 

روش های کاشت مو  افراد معروف ایرانی کدام است؟

کاشت مو در تمامی مراکز زیبایی و درمانی جهان با روش های مشخصی انجام می شود. در ایران نیز به دلیل بالا بودن سطح علم و مهارت پزشکان ایرانی کلیه متد های به روز در این خصوص قابل انجام است. در ادامه محبوب ترین و بهترین روش های کاشت مو افراد مشهور را عنوان می کنیم.

 • کاشت مو به روش FIT
 • کاشت مو به روش FUE
 • کاشت مو به روش SUT
 • کاشت مو با روش SUPER SUT
 • کاشت مو با روش HRP
 • کاشت مو با روش BHT

کدام روش کاشت مو در افراد مشهور متقاضی بیشتری دارد؟

روش های کاشت مو با توجه به نتیجه بخش بودن و روند انجام آنها محبوب می شوند. هزینه کاشت مو در ایران نسبت به سایر کشور های دیگر ارزان تر است. از این رو به روزترین روش های کاشت مو اولین گزینه ای است که افراد مشهور ایرانی انتخاب می کنند.

کاشت مو در گذشته با برخی از متدهای دستی انجام می شد که این امر در بسیاری از مواقع نابودی فولیکول ها و گرافت های مو را در پی داشت. همچنین روش های تهاجمی مانند FUT که شامل برش های نواری پوست سر بود؛ درد و خونریزی بسیاری را ایجاد می کرد. از این رو روش های نوین با دستگاه های پانچ اتوماتیک نتیجه بخش بودن این روش زیبایی را تضمین کرد.

در روش SUT، HRT و SUPER SUT دیگر نیازی به برداشت دستی گرافت ها نیست و دستگاه های اتوماتیک این کار را در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین آسیب به فولیکول ها انجام می دهند. از این رو این روش ها در بین مخاطبان به خصوص افراد مشهور ایرانی محبوبیت فراوانی دارند.

کاشت مو افراد مشهور در کلینیک رویان سلامت این فرصت را در اختیار سایرین قرار می دهد تا با اعتماد کامل به این مجموعه و پزشکان متخصص آن گام بزرگی در ایجاد زیبایی خود بردارند. در این کلینیک انواع روش های کاشت مو و سایر جراحی های زیبایی با متد های غیر تهاجمی انجام می شود که نتیجه ای باور نکردنی به همراه خواهد داشت.

 

مزایای ترمیم مو افراد مشهور با متد های نوین چیست؟

کاشت مو افراد مشهور سبب شده است تا افرادی که دچار ریزش مو و طاسی هستند، جهت برطرف کردن آن اقدام کنند. تاثیر افراد مشهور در انجام کاشت مو با روش های مدرن سبب می شود تا اعتماد افراد عادی به این درمان زیبایی افزایش پیدا کند. روش های نوین به دلیل مزایای بسیاری که دارند مورد استقبال قشر وسیعی از افراد دارای ریزش مو قرار گرفته اند. در ادامه این مزایا را ذکر می کنیم.

 • عدم برش پوست سر جهت انجام پیوند مو
 • بدون هیچ گونه بخیه و جای زخم
 • بدون خونریزی
 • دارای دوران نقاهت بسیار کوتاه
 • عدم نیاز به پانسمان و مراقبت های ویژه
 • بدون نیاز به بیهوشی
 • سرعت بالای انتقال گرافت های مو به محل طاس سر
 • دقت بالا در برداشت فولیکول های مو
 • امکان پیوند تعداد بیشتری از گرافت ها در هر جلسه
 • نتیجه بخش بودن روش های نوین
 • بدون عوارض جانبی همچون: درد، التهاب و عفونت

دوره نقاهت کاشت مو در افراد چگونه است؟

دوران نقاهت کاشت مو افراد مشهور به عوامل متعددی بستگی دارد. از این رو نباید انتظار داشت تا نتایج کاشت مو در دو فرد به صورت یکسان قابل مشاهده باشد. زیرا هر فردی روش متفاوتی را انتخاب می کند و با توجه به شرایط فیزیکی خود دوران نقاهت متفاوتی را خواهد گذراند.

با این حال روش های نوین تر دوران نقاهت کمتری نسبت به روش های قدیمی تر مانند FUT دارند. در حالت کلی توصیه های پزشک باید حدود یک الی دو هفته اول بعد از کاشت مو جدی گرفته شود تا گرافت های کاشته شده در پوست تقویت شوند.

بعد از این دوره موهای کاشته شده شروع به ریزش می کنند تا جهت رشد طبیعی آماده شوند. این روند تا مدت 3 ماه به طول می انجامد و رشد مجدد موها از این دوره آغاز می شود. به طور کلی نتیجه کاشت موی افراد معروف ایرانی در مدت حدود 9 الی 12 ماه قابل مشاهده است. این زمان در برخی از افراد کمتر و در برخی دیگر بیشتر گزارش می شود.

 

 

عوامل تاثیر گذار در نتیجه کاشت مو افراد مشهور ایرانی چیست؟

نتیجه کاشت مو در افراد به عوامل متعددی بستگی دارد که در ادامه به ذکر آنها می پردازیم.

 • سن فرد
 • نوع پوست و ارتجاعی بودن آن
 • میزان ریزش در موها و طاسی سر
 • متد های اجرایی در کاشت مو
 • مهارت و علم پزشک مورد نظر
 • رعایت توصیه های قبل و بعد از پیوند مو
 • تخصصی بودن کلینیک و تجهیزات آن

تمامی این عوامل به خودی خود نقش به سزایی در نتیجه بخش بودن کاشت مو افراد مشهور دارند. از این رو معاینه متقاضی و انجام آزمایشات مخصوص قبل از پیوند تا حدود زیادی پزشک و مخاطب را از نتیجه کار مطمئن می کند.

 

 

نتیجه گیری

ظاهر زیبا و جذاب برای افراد مشهور و سلبریتی ها از اهمیت بالایی برخوردار است. این افراد نیز مانند سایرین به ریزش مو مبتلا می شوند و باید برای رفع آن از روش های به روز کاشت مو استفاده کنند. امروزه متد های SUT و  SUPER FUE از جمله پرکاربردترین و کم خطرترین روش های کاشت مو افراد مشهور ایرانی به شمار می روند که محبوبیت فراوانی دارند.

اخذ اطلاعات دقیق در خصوص متدهای نوین کاشت مو تنها با مراجعه و مشورت با پزشکان حاذق در کلینیک تخصصی پوست و مو امکان پذیر است. در صورتی که متقاضی پیوند مو و سایر روش های زیبایی هستید با کلینیک رویان سلامت همراه باشید.

سوالات متداول

در ادامه این مقاله به تعدادی سوال رایج در خصوص کاشت مو و دوره درمان آن اشاره می کنیم.

هزینه کاشت مو افراد مشهور چگونه است؟

هزینه های کاشت مو بر اساس تعرفه های بهداشت و درمان تعیین می شود. همچنین عوامل دیگری نیز در محاسبه هزینه ها تاثیرگذار است که شامل: میزان موهای کاشته شده، مهارت پزشک و دستمزد او، میزان ضایعه ایجاد شده، نوع ریزش مو و هزینه های کلینیک زیبایی می شوند.

به چند جلسه جهت کاشت مو احتیاج است؟

کاشت مو یکی از روش های زیبایی و درمانی به شمار می رود که نهایت در دو جلسه به اتمام می رسد. این مسئله به مهارت و سرعت پزشک مورد نظر نیز بستگی دارد.

آیا کاشت مو افراد معروف نتیجه ای موقت دارد؟

کاشت مو تنها روشی است که به دلیل نتیجه دائم خود مورد استقبال مخاطبان به خصوص افراد مشهور ایرانی قرار گرفته است. از این رو نتیجه بخش بودن آن توسط پزشک تضمین می شود.

چه عواملی نتیجه کاشت مو افراد مشهور را بی اثر می کند؟

کاشت مو مانند هر روش دیگری به مراقبت نیاز دارد. در صورت رعایت نکردن توصیه های پزشک، کاشت مو نتیجه مورد نظر را به ارمغان نخواهد آورد. این عوامل شامل: عدم وجود رژیم غذایی مناسب، انجام ورزش های سنگین در چند هفته اول، ماساژ و خارش سر، خوابیدن روی ناحیه کاشته شده و غیره می شوند.

آیا برای کاشت مو نیازی به بیهوشی است؟

کاشت مو یکی از روش های کم تهاجمی به شمار می رود. بدین منظور هیچ گونه برشی روی پوست ایجاد نخواهد شد. تنها گرافت های مو در سوراخ های میکرو ایجاد شده روی ناحیه مورد نظر قرار خواهند گرفت. از این رو نیازی به بیهوشی فرد نیست و تنها از بی حسی موضعی در نواحی تحت پیوند استفاده می شود.