کسانی که خوشمزه ماهی قزل آلا

[ad_1]

کالیفرنیا برخی از مکان های فوق العاده با بسیاری از جریان جریان از طریق کوه ها که مجهز به طور منظم با ماهی. ماهی قزل آلا را ترجیح می دهند, سرد, تمیز کردن آب با اکسیژن بالا محتوا. آنها معمولا در جریان کوه و در کساني رودخانه. اگر چه شما می توانید پیدا کردن آلمانی پوست قهوه ای اینجا در جنوب کالیفرنیا, من اعتراف کنم که من را ندیده قاتل ماهی قزل آلا در گردن ما از جنگل. ماهی قزل آلای رنگین کمان آنهایی اصلی که سهام آنها در کالیفرنیا است. کالیفرنیا طلایی ماهی قزل آلا بومی ماهی زندگی می کند که در بالا کوه دریاچه ها و رودخانه ها.

ماهی قزل آلا دارای دو باله پشتی راست و دم و خال خال بدن با مقیاس. رنگ آن متفاوت است با توجه به محیط زیست: رودخانه ماهی قزل آلا بیشتر رنگ روشن تر از آنهایی که زندگی می کنند در یک دریاچه است. ماهی قزل آلای قهوه ایبرای مثال نشان می دهد تنوع در نشانه گذاری و پس زمینه تن.

ماهی قزل آلا بسیار چالاک ماهی قادر به شنا با سرعت 6 تا 12 مایل در ساعت و سریعترین شناگر در میان ماهی های آب شیرین. ماهی قزل آلا در حال فعال ترین زمانی که درجه حرارت آب بین 41 و 50 درجه است. اگر افزایش درجه حرارت بالاتر از این سطح ماهی قزل آلا غیر فعال تبدیل. به یاد دارم یک بار دیدن یک اندازه متوسط ماهی زیپ خیلی سریع بود که من با تعجب به آن سرعت در تمام آن فضا است.

ماهی قزل آلا ترجیح می دهند به تنهایی زندگی می کنند و دفاع از سرزمین. خوراک آنها بر آرام minnows حشرات و لارو. من آنها را دیده بلعیدن کوچکتر یا کمتر چالاک ماهی قزل آلا ، حشرات کوچک پرواز نزدیک به سطح آب نیز خورده غالبا. هنگامی که ماهی قزل آلا خوردن حشرات در این راه به آنها گفته می شود “در حال افزایش است” و اگر شما با دقت تماشا کنید شما قادر خواهید بود برای دیدن آنها را به انجام این کار در رودخانه است.

فصل تخم ریزی است که در آغاز زمستان است. در این زمان ماهی قزل آلا به دنبال سرد امتداد آب با اکسيژن محتوا. هر زن مجموعه برای ذخیره کردن تخم مرغ خود را به دنبال آن تعدادی از مردان; حس می کند. تخم مرغ تخمگذار می گیرد در شب و تخم مرغ گذاشته است همه در یک دسته ای; در عوض, آنها گذاشته در اعداد کوچک در مکان های مختلف. این شگفت انگیز است که یک ماهی قزل آلا با وزن بیش از 2 پوند. می تواند ذخیره تا 2000 تخم مرغ در این راه و پس از آن مردان می آیند و آنها را بارور میکند.

دوره کمون بسیار طولانی است و بستگی به درجه حرارت آب مصرف چند ماه در آب سرد درجه حرارت. سرخ هستند 1/2-1 اینچ در زمانی که آنها تخم. کوچک ماهی قزل آلا خوراک در پلانکتون و رشد در سرعت بسیار آهسته در حدود 1/2 اینچ در ماه است. در کوه و دریاچه ها برخی از نمونه ها ممکن است زندگی می کنند تا 5 سال در نهایت رسیدن به طول 3 فوت و وزن 33 lb.

مزارع پرورش ماهی پرورش ماهی قزل آلای رنگین کمان به دلیل رشد سریع آنها است. رسیدن به یک وزن از 1 1/2 پوند با دو سال سن و سپس مناسب برای فروش. یکی از جالبترین مکان های من بازدید کرده است Mt. ویتنی Fish Hatchery. من همچنین یاد گرفتم که از یک مزرعه ماهی در روسیه و همچنین اما من هرگز.

در جریان قزل آلا پناهگاه در عمق استخر در پشت تخته سنگ. آنها را به حرکت به سرعت برای گرفتن مواد غذایی سرعت. پسر ما بزرگ است پرواز ماهیگیر با استفاده از رول بازیگران برای جلوگیری از پرواز tangling با پوشش گیاهی است. من با استفاده از قدرت طعمه گاهی اوقات من با استفاده از ماهی قزل آلا و تخم مرغ و فقط بازیگران در کنار ساحل رودخانه است که آهسته در حال حرکت است. من همیشه دوست داشتم ماهیگیری که آیا آن تازه است و یا در دریا.

نگه داشتن در ذهن است که برخی از اماکن در حال گرفتن و انتشار و البته داشتن مجوز ماهیگیری ضروری است. به طور کلی ابتلا به حد خود و بودن در خارج از منزل من می گویند که قزل آلا است که یک راه فوق العاده برای تصویب روز. با راست میله و چرخ نخ ریسی شما تمام مجموعه.

من می دانم که شما تعجب اگر من قرار دادن طعمه در قلاب لمس کردن ماهی, پاک, آن, خودم, طبخ و خوردن آن را بیش از حد. جواب این است: “بله.” ماهی قزل آلا استخوانی اما آنها مطمئن شوید که خوشمزه است. از همه مهمتر, من فکر می کنم که آنها قرار داده تا یک مبارزه خوب وقتی با یک قلاب و خط. من دوست دارم به شنیدن داستان ماهی به خصوص در مورد one that got away!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *