کلاژن – زیبایی-اهدای و ارتقاء سلامت پروتئین

[ad_1]

کلاژن شناخته شده است به یک نوش دارو برای همه مربوط به سن گلایه و آن را's یک جزء ضروری ترین محصولات مراقبت از پوست – به خصوص ضد پیری هستند. اما این همه نیست! کلاژن شده است یکی از گسترده ترین استفاده از افزودنی های مواد غذایی و همچنین به عنوان یک جزء باید داشته باشند بسیاری از Nutri آرایشی و بهداشتی که در حال به دست آوردن محبوبیت است. اجازه دهید's اکتشاف بازار احساسات به این رمان پروتئین است.

پروتئین ها یکی از مهم کلاس از مواد مغذی است. پروتئین های ساختاری جزئی از بافت های بدن کمک می کند که در رشد و توسعه کلی بدن است. پروتئین کلاژن است و سیمان که دارای همه چیز را با هم.

کلاژن فراوان ترین پروتئین در قلمرو حیوانات را تشکیل حدود 30 درصد از پروتئین ها در بدن است. آن است که به طور طبیعی تولید شده در بدن حیوانات و جزء اصلی بافت همبند و در نتیجه کمک به خاصیت ارتجاعی پوست است. جدای از آن, کلاژن نیز یکی از اجزای مهم اولین خط دفاع و مانع از جذب و گسترش پاتوژن (بیماری زا) و مواد و سموم محیطی میکروارگانیسم ها و سلول های سرطانی.

چگونه بازار جهانی در پاسخ به این شیرین کننده طبیعی?

یک گزارش توسط یک شرکت تحقیقات بازار تخمین جهانی کلاژن بازار به رشد در CAGR از 6.3% در طول دوره 2017-2022.

همانطور که در منبع وجود دارد دو رقم کلاژن یعنی حیوان بر اساس کلاژن و دریایی مبتنی بر کلاژن. سابق غالب بازار با بیش از 75 درصد از کل استخراج منابع بودن از حیوانات به خصوص گاو و خوک منابع. دلیل عمده این سهم بازار از حیوانات-بر اساس کلاژن اقتصادی خود را استخراج و عرضه فراوان و دسترسی آسان.

با وجود اینکه یک منبع غالب کلاژن محبوبیت این حیوانات بر اساس بخش کاهش پیدا کرد و به تدریج با توجه به خطر بیماری انتقال ايمنی زايی, allergenicity و اجباری حلال وضعیت مورد نیاز در کشورهای اسلامی که در آن خوک های مبتنی بر کلاژن است که به شدت ممنوع است.

دریایی مبتنی بر کلاژن بخش است که انتظار می رود متوسط رشد در هزینه های حیوانی مبتنی بر کلاژن و موقعیت خود را به عنوان یک جایگزین مناسب. دریایی مبتنی بر کلاژن است که توسط مزیت های مختلف مانند بالا فراهمی زیستی (جذب به سرعت وارد جریان خون) بی بو و بی مزه و کیفیت و سهولت ترکیب و صفر و محتوای کلسیم است که در این مورد با حیوانات-بر اساس کلاژن. علاوه بر این استخراج دریایی بر اساس کلاژن یک مثال کلاسیک از ضایعات محصول استفاده به عنوان کلاژن بافت majorly موجود در پوست و استخوان و فلس که به منزله حدود 30 درصد از ماهی های دریایی فرآوری زباله.

در سطح جهانی و آمریکای شمالی بزرگترین سهم را از کلاژن بازار با توجه به بزرگترین مصرف مردم ساکن در ایالات متحده است. محبوبیت رو به رشد استخوان-آبگوشت در میان millennials با توجه به افزایش تغذیه ورزشی بخش و تقاضای زیادی برای مکمل های غذایی از رشد سالمندی جمعیت شده است حفظ سهم بازار برای مناطق در حال توسعه مانند آمریکای شمالی و اروپا است.

آسیا-اقیانوس آرام است که سریع ترین بازار رو به رشد برای کلاژن و آن مشتق شده محصولات با توجه به افزایش سلامت آگاهی افزایش درآمد یکبار مصرف و خواسته های زیادی از انواع نرم افزار, بخش, مانند, مکمل های غذایی, افزودنی های مواد غذایی, گوشت, گوشت و محصولات, و نوشیدنی های ویژه کاربردی نوشیدنی.

اصلی ترین موانع برای بازار در حال کم اثر ایزوله پروتئین کلاژن به انتقال مورد نظر فواید خطر انتقال بیماری و allergenicity و محبوبیت رو به رشد گیاهی جایگزین های گیاهی ژلاتین سیلیس و سویا-پروتئین است.

راه پیش رو: به طور کلی سهم بازار کلاژن بعید است که اسیر گیاهی جایگزین حداقل در آینده نزدیک. این را می توان به تحول مزایای درمانی کلاژن در خصوص اثرات مفید در حفاظت از سلامت قلب و عروق, بازسازی بافت و سطح گلوکز خون از بدن است. این نرم افزار طیف کلاژن به عنوان یک افزودنی غذایی نیز در حال گسترش است و این مواد غذایی افزودنی بخش تنها انتظار می رود به رشد در پرتو رشد کلی از تکنولوژی پردازش مواد غذایی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *