کیت میدلتون و پرنس ویلیام – آیا آنها سازگار است ؟

[ad_1]

است که کیت میدلتون سازگار با شاهزاده ویلیام? می تواند خود را و طالع بینی مبحی معانی رمزی اعداد می دهد برخی از بینش به همین دلیل ارتباط خود را بر روی و خاموش ؟

مبحی معانی رمزی اعداد – کیت میدلتون – 9 ژانویه 1982 / Prince William – 21 ژوئن 1982

نمودار:

کیت | ویلیام

– – – – 9 | – – 6 – 9

2 – – – 8 | 2 – – – 8

11 – – – | 11 – – –

مسیر زندگی 30/3 و مسیر زندگی 29/11 – در نگاه اول خود را نمودار شبیه این تفاوت که فقط 6 در William's اعداد است که گم شده از Kate's. اما زندگی خود را در مسیر شماره یک عمده موثر بر عامل هستند که بیشترین سازگاری را از اعداد به خاطر پرنس ویلیام یک 29/11 که '2', و او's a '3' – numerologically odds and evens don't خوب مخلوط کنید. اما 2 و 3 بودن مجاور تعداد آنها حداقل مکمل. هر دو به اشتراک گذاری علاقه به هنر و زیبایی ایده ها و تعاملات اجتماعی. دو بیمار است و دیپلماتیک در حالی که سه شاد و روشنفکر. 6 خواهد داد ویلیام اضافه شده بعد از اینکه علاقه مند به زندگی در خانه و با احساسات و پرورش و مسئولیت که کیت احتمالا برنده't سهم هر چند که یک برج جدی او را ارزش تداوم و داشتن ساختار در زندگی او است.

اگر آنها حاضر به قبول هر یک از دیگر's تفاوت درک کنند که چرا آنها متفاوت هستند و همراه با آن به جای مبارزه با آن در دراز مدت همراهی می تواند بسیار انرژی زا و حمایت شده است.

کیت میدلتون

او همچنین منفعل 3 است که می تواند به معنای او ممکن است عدم تمرکز با یک شکست به طور کامل توسعه خلاق بالقوه او ممکن است فاقد خاصیت جنسی و غم انگیز در زمان و فقدان تخیل. این خواهد بود که چالش های اضافی برای او و شاهزاده ویلیام بودن 29/11 خواهد بود فوق العاده تخیلی با فوق العاده خلاق بالقوه است.

مسیر زندگی 3 : بسیاری از مسیر زندگی 3s کشیده شده به سمت مشاغل در هنرهای نمایشی به ویژه رقص; کل بیان بدن و ذهن است. خلاق اصرار می توانید رانندگی مردم به هنر فیگوراتیو و نوشتن یا حرفه ای که ممکن است به نظر می رسد بیشتر 'قابل قبول' به خشکه مقدس همسالان اما هنوز که هنوز ارائه یک خروجی خلاق: نقاشی و تزئینات نجاری و گچ; یا شاید یک کار با یک مشتری مداری که در آن فرد می تواند با استفاده از هدیه خود را با کلمات و تجربه تحقق فعل و انفعال انسان گفت و گو.

مسیر زندگی 3 باید به جلوگیری از خاتوله و سطحی و با احتیاط از صحبت بی وقفه و بسیار کوچک می گویند. آنها نیاز به نظم و انضباط خود را از انرژی و مقاومت در برابر گسترش استعدادهای خود را بیش از حد نازک. Threes اغلب اجرا با 'در جمعیت' و هنگامی که از هماهنگی می توانید اسراف دور استعداد زیاده روی لوکس و شبه پیچیدگی.

آنها تنها به تجربه لذت از بودن با دوستان به یادآوری خود را از بالقوه به مات و متحیر کردن, بیدار و الهام بخش جهان اطراف آنها را.

او دارای دو خط از ضعف (که یکی از آنها او سهام با ویلیام):

خط نا امیدی

زندگی خانوادگی و یا شغلی رنج می برند می تواند در صورتی که فرد نتواند به قانون مستقل از اراده دیگران است. مسئولیت باید در انجام یک's نیازهای خود و خواسته ها است. مراقبت باید انجام شود به زندگی می کنند زندگی خود را از طریق دیگران به خصوص کودکان خود را.

مانند شاهزاده ویلیام او همچنین دارای:

خط شکاک

این گم شده خط است همه چیز در مورد شخص's تمایل به قبول آن است که نمی توان ثابت با استفاده علمی یعنی دین و معنویت و یا علوم غریبه (مانند مبحی معانی رمزی اعداد!). دیگر جنبه های فرد's numerological پس زمینه مانند مسیر زندگی خود را شماره می تواند یک نشانه واقعی که به عنوان پایان این مقیاس از شک و تردید فرد همدردی با. این خط می تواند نشان می دهد هر چیزی را از مجموع شک و تردید از هر چیزی متافیزیکی از طریق یک روشنفکر روشنفکر رویکرد به اسرار وجود است.

برای جزئیات بیشتر از Prince William's مبحی معانی رمزی اعداد دیدن مقاله جداگانه: شاهزاده ویلیام – معروف مردم' مبحی معانی رمزی اعداد – چگونه می تواند به شما کمک کند

X – X – X – X – X

کیت و ویلیام's طالع بینی

کیت یک برج جدی و پرنس ویلیام یک برج جوزا لت.

Capricorns منعکس زحل's محافظه کاری خاکی عملی است. به عنوان یک علامت زمین وجود نفس اماره در Capricorns اما برخی می تواند تمایل به نگه داشتن آن مخفی عملی از این علامت اغلب به عنوان یک بیت از یک تشخیصی خود را عاشقانه ، آنها برای پیدا کردن آن سخت تر از بیشتر به بیان احساسات خود تفکر دارد که خطر درگیر در معرض آسیب پذیری از احساسات خود را. نیز وجود دارد یک نیاز در Capricorns به یک شریک آنها احترام بگذارند. اگر آنها را انتخاب کنید یک شریک افزایش می دهد که خود را در جایگاه اجتماعی آنها در نظر آن از همه بهتر است.

Capricorns ذاتی جاه طلبی و کار خستگی ناپذیر برای رسیدن به بالای زمینه انتخاب خود را. برج جدی خواهد شد, پوشیدن کفش خوب و بهترین کیفیت پارچه های خریداری شده در بهترین ارزش است. آنها را نگرفته اما موثر در ساخت یک حرفه ای برداشت. آنها می تواند به نظر می رسد جدی و stand-offish, شخصیت, اما هر کسی که می داند یک Capricornian به خوبی قادر خواهد بود به شما بگویم که این ظاهر ماسک ذاتی کمرویی و خود آگاهی است.

برج جدی خیلی بهتر است در تنظیم یک جلسه کسب و کار از ساخت یک تاریخ. در بالا از آن آنها را به اعتراف است که آنها عاشقانه حسرت, در زیر یک خنک و خود مطمئن بیرونی ممکن است آسان! اما don't ناامیدی – Capricorns باید حس شوخ طبعی و عمیق کردن واقعا نمی خواهید به اجازه مو خود را و لذت ببرید! آنها گاهی اوقات به نظر می رسد ابدی افراد بدبین هستند و هرگز ظاهر نمایشی ، این برج جدی بودن واقعا یک کشاکش معتقد به حرمت عشق و ازدواج است. بنابراین هنگامی که یک رابطه خوب می شود در جریان این نشانه ای خواهد بود واقعا شریک حمایت کامل از سازنده مشاوره و چوب آنها را از طریق ضخیم و نازک.

نجوم سازگاری

کیت میدلتون – برج جدی (Dec22-Jan20) و شاهزاده ویلیام – برج جوزا (May22-Jun21)

به اندازه کافی عجیب این است که یک رابطه است که می تواند کار به دلیل اشتباه. Capricorns می تواند واقعی workaholics, آمدن در سراسر به عنوان comfier با خود حساب و fonder از پنج هزار فایل از خود عشق واقعی. تا آنجا که به برج جوزا نگران است, آن را می دهد آنها را به یک مجوز برای جهش در مورد شهر با داشتن یک زمان فوق العاده و بدون سوال پرسید. پس از همه آنها'll پاسخ زمانی که شما بخواهید و بز's بیش از حد شلوغ در اتاق هیئت مدیره به زحمت.

نه آنها را می دانم آنچه یک دیگر در حال انجام است به طوری که آنها می تواند هر دو باشد ferociously بی وفا, معاشقه و philandering همه جا و نه خواهد بود هر عاقل تر. و مگر وعده بیشتر جذب می کند عزت بازدید آنها مناسب بین چشم آنها برنده't می خواهید به تغییر آرایش.

هنگامی که کار می کند این ارتباط می تواند بسیار شیطان به آن احساس به عنوان اینکه هر دو طرف می دانند که آنها're تا خوب اما این است که's نمی خواهید به توقف 'em! اگر آنها're نه بسیار مراقب باشید آنها می توانند از دست دادن بینایی از رابطه خود و تبدیل آن از یک مسابقه به یک مسابقه به ببینید که چه کسی می تواند بیشتر از آن. گاهی اوقات آنها می تواند تبدیل به بسیار حیله گری و conniving اشباع مجموعه خود را با مخفیکاری.

اشتباه نکنید, بز, زرق و برق دار در یک احتیاط خوب-let's-فکر می کنم در مورد این نوع راه است. این ضابط حلقه از حاکم خود را فوق العاده زحل آنها را محتاط و مراقب و با توجه به. برخی از آنها نیز می تواند فوق العاده محافظه کار با بیش از فقط یک اشاره از بودن از مد افتاده است. Geminis از سوی دیگر معمولا یک قدم جلوتر از هر کس دیگری همیشه به دنبال چیزی جدید در حال تغییر خود را چالاک ذهن در بازی شیر یا خط یک کلاه و scampering از سنگ به سنگ در طول زندگی's highway. قرار دادن تمام است که با هم آن را می توانید به اضافه کردن یک افتضاح مقدار از احساس وحشت و نگرانی به عنوان بز و برج جوزا سعی کنید برای برقراری ارتباط و پیدا کردن که آنها don't می دانم که در آن برای شروع است.

با نر بودن برج جوزا و بز می تواند heartbreaks بسیار است. برج جدی است القا با نیاز به امن و پایه های جامد در ریشه روزانه خود دور و اگر وجود دارد's یک چیز یک برج جوزا می't مقابله با آن's بودن nagged در مورد امنیت. حال کردن است و نه برای او. او doesn't مانند او در جهان به wobbled توسط merest میلیمتر اما چالاک است و یکی از بزرگترین wobblers مورد!

X – O – X – O – X – O – X

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *