گوشت خوک و بیشتر – نجس برای همه شکم نه تنها یهودی نوع

[ad_1]

سراسر از خانه پدر و مادر در کارولینای جنوبی یک رستوران به نام “خوک n’ بیشتر است.” آنها در خدمت گوشت خوک و گوشت از حیوانات دیگر است که خدا را “نجس” در کتاب مقدس است. در فرانسه که در آن من زندگی می کردند برای تقریبا پنج سال آنها خوردن گوشت اسب قورباغه و دیگر گران غذاهای دریایی خوراک. آنها حتی یک کلمه فانتزی برای حلزون escargot اما آن را نمی باری دارم به مسافت از فروشگاه های مواد غذایی. چرا ؟

دلیل ساده است: من کشف چهل سال پیش که خدا به معنای آنچه که او گفت: در کلام او.

که باید بهتر بدانید که چه بدن ما نیاز به ماندن در سلامت خوب تر از اونی که ما ؟ اگر چه خوشبختانه برخی از مسیحیان شروع به تدریس کتاب مقدس قوانین غذا بسیاری از مسیحیان امروز بر این باورند کسانی که قوانین یهودی و ما خودمان را “قانون” اگر ما آنها را مشاهده.

بدن از یک یهودی های مختلف از بدن انسانی دیگر? آیا خدا را یهودی معده از یک قالب ؟ غذا قوانین لاویان 11 و تثنیه 14 نیستند معنوی یا اخلاقی ، آنها به سادگی قوانین سلامت.

ما به خوردن گوشت حیوانات مگر اینکه آنها بخشی سم و جویدن خود را نشخوار. در مورد ماهی باید در باله و فلس است. این است که در راه خدا از هم جدا حیوانات است که به درستی هضم مواد غذایی خود را و ارائه تمیز کردن گوشت برای انسان از کسانی که از رفتگران یا راه رفتن, شنا, قوطی های زباله از جهان طبیعی است.

در بسياري از حوزه ها شروع به گرفتن با خدا و کتاب مقدس. متاسفانه این شده است به طور کامل به دست آورد در تغذیه قلمرو. وجود دارد, اما برخی از حقایق جالب است که توضیح دهید که خدا سلامت ، مطالعات نشان داده اند که مردم یهودی که حفظ قوانین غذا تقریبا به طور کامل عاری از بیماری های خاص. ارتباط بین مواد غذایی و قوانین آنها را رعایت و این پدیده اجتناب ناپذیر است.

یک مجله علمی اظهار داشت که حتی مقدار کمی از گوشت خوک بد است برای بدن انسان است. پروتئین در گوشت خوک است که تقریبا یکسان به انسان است. به هضم گوشت بدن به منظور توسعه آنزیم است که خوردن دور در معده است. پزشکان را به مردم با مشکلات قلبی به خوردن گوشت خوک در عین حال آنها نمی خواهد بگوید مردم برای جلوگیری از آن به طوری که آنها می تواند به جلوگیری از مشکلات.

مطالعه دیگری ساخته شده بود به تازگی به تدریس رشته دریانوردان چگونه به زنده ماندن در اقیانوس ماهی. آنها به این نتیجه رسیدند که بهترین ماهی برای غذا خوردن بودند کسانی که باله و فلس است. خدا آنقدر احمق بعد از همه! آن را بی ثمر البته سعی کنید برای اثبات این چیزها علمی. بیوشیمی و متخصصان تغذیه به طور کلی مانند بسیاری از کارشناسان در مسائل علمی: آنها حاضر به اعتقاد به خدا و کتاب مقدس مگر اینکه و تا زمانی که علم می تواند ثابت کند چه کلمه می گوید. و مطالعات به هیچ وجه قطعی در این نقطه است.

یک کتاب است که کارشناسان موافق با لاویان 7:23-24. چربی حیوانی حاوی هورمون است که تشویق به ذخیره سازی چربی و اعتیاد آور مصرف غذاهای چرب. خدا در حال حاضر قرار داده شده بیشتر گران امتیاز در چربی زمانی که او گفت: “تمام چربی ابدی” در لاویان 3:17.

چربی متعلق به ابدی (عیسی). یکی از معانی معنوی از چربی گوشت و شهوات است که ما باید تسلیم به عیسی در ازای قدرت عضلانی از بدن خود را در صمیمیت و همدلی. او منع حیوانات خون به افتخار خون او را ریخته و برای ما – و در انجام این کار او ساخته شده آن را غیر قابل قبول برای مصرف انسان است. او می خواست ما را به تکیه بر قدرت خون او در صمیمیت و همدلی برای ما معنوی و فیزیکی زندگی و سلامت.

افسوس که حتی مسیحیان حاضر به باور آنچه که خدا می گوید. یک سوء تفاهم از طبیعت عهد جدید است که مقصر اصلی. قربانی عیسی مسیح انجام دور با نیاز به قربانی های حیوانی و آداب و رسوم. مرگ خود را نمی, اما,, تغییر, ساختار انسانی معده و بدن است. شما نمی خواهد قرار داده و شیر را به مخزن گاز شما, نظر شما? خدا طراحی شده انسان معده و بدن به اجرا در برخی سوخت. او املای آن است که مناسب نیست.

در اعمال رسولان 10:14, پطرس باعث می شود جالب اعلامیه – ده سال بعد از او یک مسیحی است. او گفت که او تا به حال هرگز هر چیزی خورده نجس است. خدا به او یک چشم انداز گفتن او را به خوردن حیوانات نجس. آیا خدا انجام یک معجزه بزرگ در آن لحظه تغییر بدن انسان برای همیشه به طوری که نجس مواد غذایی در حال حاضر می تواند تولید سلامتی خوب است ؟ هیچ! پیتر معده ماند همان. آن نگرش خود را تغییر! آیه 28 به وضوح نشان می دهد که این حیوانات نجس شد تنها یک نماد برای ناپاک مردان یعنی امتها آنها یهودیان در نظر گرفته نجس و نامناسب برای اولین بار وارد جامعه یهودی و سپس بعد از وارد کلیسای مسیحی. با این دیدگاه خدا نشان داد که پیتر امتها آمده می تواند به کلیسا.

خدا منع خوردن خون و همچنین به این دلیل که زندگی و همچنین به عنوان مواد سمی و خطرناک هورمون ها در خون است. به همین دلیل او حتی گفت به خوردن حتی تمیز کردن حیوانات که خفه و یا فوت به طور طبیعی و نمی شد به درستی ذبح اجازه دهید به خون نشت. خدا حتی تکرار این برای امتها تحت عهد جدید!

که در اعمال رسولان 15:29. برخی ادعا می کنند که این چهار چیز را تنها چیزهایی که از زبان عبری بخش از کتاب خدا عشق است که پشت مسیحیان باید به جلوگیری از. مضحک! که به معنی آن را خوب برای مسیحیان غیر یهودی به ارتکاب قتل یا سرقت یا دروغ ، بدون این شورا ذکر آن چهار چیز به این دلیل که آنها تنها بخش هایی از قانون تشریفاتی است که مورد نیاز برای اشاره به مسیحیان غیر یهودی که قبلا گرفته شده در طاغوت مراسم که آنها مرتکب زنا و نوشیدن خون است.

آنچه که جالب است این است که آنچه خدا می گوید در اینجا – در بخشی از کتاب مقدس است که قرار است برای انجام دور با قوانین عبری کتاب مقدس. او می گوید که حتی امتها تحت عهد جدید باید پرهیز “از خون و از همه چیز خفه.” اگر قوانین غذا در برابر خوردن خون و حتی تمیز کردن حیوانات که خفه هنوز هم معتبر برای همه تحت عهد جدید هستند بنابراین قوانین در مورد نجس گوشت!

این آیات از قلم دقیق لوقا روشن هستند. پیتر گفت که مردم اغلب اشتباه گرفته Paul. و در سوال از نجس و گوشت و همچنین این مورد. اگر پیتر ادامه داد: به خودداری از نجس گوشت پس از تبدیل مسلم است که پولس را به عنوان به خوبی. آن است که فراتر از محدوده این کتاب به بررسی آیاتی از پل که مردم با استناد به توجیه خوردن گوشت خوک. کافی است بگویم که زمینه رومیان 14 شامل نه قضاوت دیگران در مورد روز روزه.

برخی از پل اظهارات ممکن است به نظر می رسد معلوم نیست به برخی از. او کاملا روشن است, اما زمانی که او می گوید که ما در معبد خدا (من Cor. 3:17). ارتباط با خیمه بی تردید است. خدا اجازه نداد حیوانات نجس به خیمه. پس چرا ما به عنوان معبد خدا امروز – اجازه می دهد تا گوشت حیوانات نجس به معبد ما? کشیش بودند هرگز مجاز به خوردن گوشت قربانی نجس جانوران است. چرا خدا خواست هر گونه کمتر از ما – خود عهد جدید کشیش ؟ باید انسان معده بوده و به طور معجزه آسایی تغییر زیر در عهد جدید و در این قرن بیست و یکم?

و پایان زمان نبوت آن را نشان میدهد. عیسی هرگز تغییر و قضاوت خود را در حال آمدن است در برابر کسانی که “خوردن خوکی گوشت مکروه چیز و موش” (Isa. 66:15 – 17). دوباره در پایان وقت زمینه ملاکی 4:4 به ما می گوید به یاد داشته باشید قوانین خدا به موسی – که “عتیق مسائل است.” که شامل قوانین ،

به عنوان من انجام آخرین لحظه در حال ویرایش کنم. در ترینیتی پخش تلویزیون دکتر تد Broer المللی شناخته شده متخصص تغذیه است که احترام بالا رهبران سیاسی و مذهبی. او موعظه از بني اسرائيل که در آن خدا به تماس کسانی که خوردن گوشت خوک و موش “دود در سوراخهای بینی خود را” (65:4-5). به او هشدار می دهد در برابر خطرات ناشی از قند جایگزین او lambastes خرچنگ عاشقان تماس با این جاذب (صدف – نه مردم!) “غول سوسک.”

در موعظه مدار در سال 1987 خانواده من غذا خوردن در یک رستوران لذیذ در کارائیب زمانی که من هفت ساله دختر لیزا جاسوسی یک سوسک غول پیکر در سقف. در او کمربندش را بست و به پیشخدمت “چه شده است که حیوانات وجود دارد؟” به نظر می رسید تقریبا به عنوان بزرگ به عنوان یک خرچنگ. اما تا به حال از آن کاهش یافته در بشقاب من فکر نمی کنم آن را به ارزش 25 دلار در یک پوند!

طعم فریب. میوه ممنوع نگاه کرد و طعم خوب است. هنگامی که ما اجازه خدا به ما نشان می دهد از کلمه دانش تشخیص بین خوب و بد ما پیاده روی در سلامت معنوی و فیزیکی. هنگامی که ما غذا خوردن که خدا می گوید نجس است ما باز کردن درب برای استاد نجس به ما حمله با بیماری.

این ساز از معده می داند پایان از ابتدا. او می دانست که ارکان و مردان خواهد مدفوع-پیف اصول خود و اثبات علمی از مواد غذایی خود را در قوانین خواهد بود نادر و زمانی که ارائه شده افشا و خنثی. به همین دلیل او نشان داد این حقیقت در کلام او. او هرگز سازش با آن حقیقت است. و نه باید به ما اگر ما می خواهیم به در سلامت خوب است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *