یک راه جالب برای درمان نقرس, اسید اوریک از طریق دستکاری PH

[ad_1]

نقرس اسید اوریک یکی از اصلی عوامل مرتبط با درد علائم تجربه شده توسط افراد مبتلا به نقرس. از اين رو کنترل تولید این ماده کلیدی برای گرفتن علائم تحت کنترل است. یکی از تکنیک های که در حال حاضر استفاده می شود برای به انجام رساندن این است که با تغییر سطح pH بدن به منظور دستکاری آن تولید اسید اوریک.

pH مخفف قدرت هیدروژن و اشاره به سطح اسیدیته در بدن است. زمانی که سطح pH بدن در حال مطرح می شود بیشتر قلیایی در حالی که کاهش سطح pH باعث می شود بدن اسیدی.

بنابراین با افزایش سطوح pH در بدن شما به طور موثر قرار دادن به عمل طبیعی درمان نقرس. تئوری پشت این است که با ساخت بدن بیشتر قلیایی سطح اسید اوریک را کاهش خواهد داد. دلیل این است که اسید اوریک را می توان رقیق شده با نوشیدن آب قلیایی بدن است که بیشتر آب-محلول اسید اوریک می شود. و بنابراین بالاتر نسبت قلیایی به اسیدی در بدن است که بالاتر از سطح pH بدن (یا تعداد در مقیاس pH) بیشتر قلیایی بدن خود خواهد بود و بیشتر اسید اوریک خواهد شد محلول را به آب می نوشید.

اگر سطح اسید اوریک از بدن نگه داشته است در زیر سطح معینی (6.0 میلی گرم/دسی لیتر برای آقایان و کمی کمتر از آن است که برای زنان) و سپس نقرس کریستال تشکیل خواهد شد بسیار کمتر به احتمال زیاد به رخ می دهد.

به منظور بدن خود را بیشتر قلیایی ترین روش معمول توصیه می شود به نوشیدن قلیایی (یونیزه) آب است. این آب است که اضافی آه اکسیژن به عنوان مخالف به O2. شما می توانید آن را بنوشید یا با آن طبخ.

قلیایی, مواد غذایی و نوشیدنی نیز می تواند خورده شود به منظور افزایش سطح pH بدن. این سختتر است برای برخی از مردم هر چند از آنجا که سطح pH از غذاهای ذکر شده است بر روی برچسب های مواد غذایی در مواد غذایی بسته بندی محصول. با این حال وجود دارد برخی از مواد غذایی است که شناخته شده برای خود را قلیایی و همچنین به عنوان خوب برای کمک به کنترل علائم نقرس برای خواص دیگر مانند ضد التهابی است. این خدمات عبارتند از:

– گیلاس (تیره تر بهتر)

– کرفس

– توت فرنگی

الکل است که بسیار اسیدی و همچنین سایر غذاهای اسیدی باید اجتناب شود به عنوان آنها به سرعت در حال کاهش سطح pH بدن نافی تاثیر است که مواد غذایی قلیایی را داشته باشد.

اگر شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد افزایش سطح pH بدن خود را به منظور کمک به درمان نقرس خود را, شما باید با پزشک خود صحبت. او قادر خواهد بود به شما توصیه می کنیم که آیا این نوع درمان برای شما خواهد بود قادر به کمک به شما در انتخاب غذاهای مناسب و پیدا کردن یک تامین کننده آب یونیزه.

شما ممکن است دریابید که علاوه بر تغییر سطح pH بدن, نقرس, اسید اوریک نیز می توان با استفاده از برخی گیاهان دارویی, اما مطمئن شوید که به شما مشورت دکتر برای اطمینان از وجود تعامل با هر گونه داروهای تجویز می شوند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *