یک سگ ارشد مدیریت سلامت – رژیم غذایی غنی از ورزش دامپزشک معاینات و مکمل

[ad_1]

به عنوان انسان و سگ خود را بیش از حد سنین و آن نسبتا زودتر از یک انسان عصر است. با سن متعدد مسائل بهداشتی بوجود می آیند در سگ خود را مانند خراب شدن پوست و باد و از دست دادن توده عضلانی هضم مسائل مربوط به چاقی و ورم مفاصل و مشکلات دهان و دندان و کاهش توانایی برای مبارزه با عفونت. اما اندازه بزرگ سگ تجربه تغییرات وابسته به سن زودتر نسبت به سگ های کوچکتر که دیگر زندگی می کنند. این به ما می دهد اشاره به برآورد زمانی که آن زمان برای تغذیه سگ خود را از سران رژیم غذایی مواد غذایی بر اساس اندازه.

استاندارد و دستورالعمل به دنبال تعیین چگونه سگ های مرتبط با سن به اندازه است:

  • نژادهای کوچک یا سگ ها با وزن کمتر از 20 پوند – 7 سال سن.
  • متوسط نژاد و سگ ها با وزن 21 به 50 پوند – 7 سال سن.
  • بزرگ نژاد و سگ ها با وزن 51 تا 90 پوند – 6 سال سن داشتند.
  • غول نژاد و سگ ها با وزن 91 پوند یا بیشتر – 5 سال سن داشتند.

نه گفتن به رژیم غذایی است که سطح پایین پروتئین

معمولا اعتقاد بر این است که به عنوان سگ سن آنها نیاز به مقدار کمتر از پروتئین است. این است به مراتب پشت سر حقیقت واقعی است. ارشد سگ نیاز به مقدار پروتئین آنها به عنوان مصرف شد قبلا. مطالعات ثابت کرده اند که سگ مسن تر نیاز به تسهیل می شود با سطح مناسب از پروتئین و این باز نمی شود, دروازه به توسعه یا پیشرفت کليه شکست. آن است که حتی حیاتی برای تغذیه سگ ارشد با سطح مطلوب به راحتی قابل هضم پروتئین برای کمک به حفظ خوب توده عضلانی است.

اطمینان از ارائه رژیم غذایی کم کالری

سگ ارشد ثبت شده برای رسیدن به یک چربی های اضافی بدن با وجود مصرف کالری کمتر. با توجه به سن این تغییر در بدن غیر قابل توقف است و ممکن است باعث شود به دلیل کاهش انرژی صرف و یا یک تغییر ناگهانی در سوخت و ساز بدن. هر دلیل این مهم است که برای تغذیه یک رژیم غذایی کم کالری برای جلوگیری از هر امکان افزایش وزن و مشکلات ناشی به چاقی است. اما جلسه مناسب سطح پروتئین مهم است که به حمایت در حفظ توده عضلانی است.

صحبت کردن با دامپزشک خود در مورد تغییر رژیم غذایی خود را, سگ

پیری می تواند به طور مستقیم تحت تاثیر یک سگ's روده قابلیت. آن می تواند مانع باکتری های روده که می تواند سطح علائم عفونت های دستگاه گوارش. در هنگام انتخاب یک سگ ارشد رژیم غذایی اطمینان حاصل شود آن را شامل FOS (fructooligosaccharides) است که باعث رشد باکتری های مفید این کمک می کند تا همواره در هضم غذا مناسب و جلوگیری از هر گونه مسائل مربوط به دستگاه گوارش.

انتخاب مواد غذایی با نسبت بالایی از ویتامین E و بتا کاروتن

آنتی اکسیدان ها مانند ویتامین E و بتا کاروتن کمک در از بین بردن رادیکال های آزاد که می تواند تا حد زیادی آسیب بافت بدن است و می تواند نشانه ای از پیری است. سگ ارشد رژیم غذایی باید حاوی سطوح بالاتری از این ترکیبات آنتی اکسیدان. مقدار خوبی از آنتی اکسیدان ها است مسئول افزایش اثربخشی قدرت سیستم ایمنی بدن در سگ.

چوب به قوام

هرگز متناقض وقتی که می آید به یک روال مراقبت از سالمندان حیوانات خانگی. همراه با سازگار در زندگی روزمره به موقع دامپزشکی امتحانات درگیر باید برای تشخیص حضور و یا پیشرفت یک بیماری مزمن. موقعیت های استرس زا و تغییرات ناگهانی در زندگی روزمره باید دوری کردند. در صورتی که شما به دنبال ایجاد یک تغییر بنیادی در خود را, حیوان خانگی's روال به یاد داشته باشید برای قرار دادن آن در یک تدریجی مقیاس.

در یک کلام سگ ارشد انجام انواع تغییرات فیزیولوژیکی همراه با تغییرات روانی. برای مقابله با این تغییرات بهتر است آن را به پیروی از رژیم غذایی مناسب است که توصیه می شود برای سگ. دو چیز را به مراقبت از خود را وزن و چابکی. خود را بزرگتر سگ نیاز دارید که نه تنها رژیم غذایی مناسب و وزن مطلوب اما همچنین معاینات منظم سلامت در یک دامپزشک ، نه محدود به این مراقبت باید تمدید شود در اضافه کردن مکمل های تغذیه ای برای کمک به سلامت جسمی خود را. خوب گرفتن مناسب مراقبت از خود سگ شما می تواند کمک به آنها را پاس طلایی خود را سال خوش و خرم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *