یک ماجراجویی ماهیگیری در ایسلامورادا

[ad_1]

هر کسی که طول می کشد ماهیگیری به عنوان یک سرگرمی ممکن است شنیده مکانی به نام ایسلامورادا ، واقع در جنوب میامی و شمال Key West, کوکونات کریک یکی از پر بازدید ترین نقاط ماهیگیری در فلوریدا. جزیره به انتخاب های متنوع از ماهی و مرجان که آنها را به مکان های ایده آل برای به دست آوردن یک لب گرفتن در هر زمان از روز است. در اینجا به گونه های مختلف از ماهی های آب شور شما ممکن است پیدا کردن در منطقه:

Blue Marlin

آبی مارلین است که بسیاری از ماهیگیران تفننی’ مورد علاقه بگیر. این گونه دراز فک شبیه یک نیزه که با استفاده از آن برای بریدن و یا بی حس کردن شکار خود را. آبی مارلین نیز اشاره کرد و باله های آمیخته با سایه کبالت آبی. آن را نیز معروف برای زیبایی و نادر که آن را به یکی از معتبرترین جلب هر ماهی گیر می تواند داشته باشد. شما نیاز به مجموعه ای از اوایل اگر شما می خواهید برای گرفتن این ماهی آن را به عنوان شکار و تغذیه بیشتر در طول روز است.

سیاه, درام

با وجود اندازه و وزن این گونه است که یکی از ساده ترین راه برای گرفتن در ایسلامورادا ، این درام سیاه و سفید می تواند رشد حدود 16 اینچ اما می تواند وزن به عنوان سنگین به عنوان 140 پوند است. معمولا شنا inshore به عنوان شما می توانید آنها را در آب های کم عمق در طول ماه های تابستان است. شما نمی نیاز به استفاده از گران قیمت تجهیزات ماهیگیری برای گرفتن ماهی – همه شما نیاز دارید این است که طعمه خوب و شما مطمئن شوید که برای گرفتن یک در هیچ زمان. برخی از ماهیگیران تفننی ترجیح می دهم طعم ماهی تن و Blue Marlin به این گونه سیاه و درام است رضایت بخش و کمتر چرب عطر و طعم.

سرخو

در میان تمام ماهی در نوع خود سرخو یکی از شایع ترین گرفتار در ایسلامورادا ، این ماهی تیز و خاردار باله های پشتی و دم. ماهیگیران تفننی در نظر گرفتن این گونه به عنوان یک باارزش ماهی با توجه به اندازه آن — از آن می تواند به رشد 20 اینچ طول و وزن بیش از 35 پوند است. این سرخو محبوب است به ماهیگیران تفننی بسیاری از قایق اجاره اما محدود عمدتا توسط ماهیگیری محدودیت برای حفظ جمعیت پایدار. این گونه شنا در پایین آب در مدارس, بنابراین شما ممکن است نیاز به استفاده از یک ویژه ماهیگیری خط.

Cobia

معمولا در بر داشت در نزدیکی inshore آب و بیص این Cobia نیز محبوب برای آسان گرفتن. این گونه تیره مقیاس های طولانی و برجسته فک پایین. برخی از مردم اغلب به اشتباه آنها را برای کوسه ها به عنوان آنها می تواند به رشد بیش از 80 پوند است. این گونه نیز محبوب برای آن شرکت بافت و عطر و طعم بسیار عالی که آن را باارزش گرفتن برای بسیاری از ماهیگیران تفننی. صید این ماهی نیز می تواند آسان به عنوان شما تنها نیاز زنده طعمه برای فریب آنها را نسبت به سطح.

آماده شدن برای سفر ماهیگیری خود را

ماهیگیری برای هر یک از این گونه ها طول می کشد مقدار زیادی از برنامه ریزی است. مطمئن شوید که تمام تجهیزات خود را آماده و بررسی قبل از برخورد به آب است. کمک گرفتن از کارشناسان اگر شما به ماهیگیری – برخی از منشور قایق در ایسلامورادا ممکن است اختصاص یک راهنمای که می تواند با کمک شما نیاز دارد. چک کنید اگر وجود دارد هر گونه fishing regulations شما به دنبال برای جلوگیری از مشکلات بعد از آن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *