یک نگاه در مقیاس صنعتی

[ad_1]

ترازو های صنعتی مورد استفاده در طیف گسترده ای از حرفه ای صنایع. آنها را می توان مورد استفاده برای, پزشکی, کشاورزی, ساخت و تولید, زمینه, فقط به نام چند. انواع مقیاس های گنجانده شده در مقیاس صنعتی منطقه مانند شمارش ترازو دیجیتال پستی ترازو, طبقه, مقیاس, مقیاس حمل و نقل و کامیون پالت ترازو.

در زمین و نیمکت مقیاس زمینه چند مقیاس وجود دارد که از چوب برای خود دقت و ویژگی های. و HL-WP جمع و جور شستشو-پایین مقیاس بزرگ برای محیط های خشن در حالی که GSE Pro-وزن 84 سنگین مقیاس طبقه طراحی شده است برای سنگین صنعتی. GSE Porta-Tronic قابل حمل مقیاس طبقه. این Sartorious FB سری مشابه و ایده آل برای آزمایشگاه.

برای پر کردن و یا checkweighting این Sartorious QC شمارش و Checkweighing مقیاس multiuse مقیاس با پاسخ سریع در حالی که Setro فوق العاده II شمارش مقیاس ترکیبی از دقت و صحت با چاپ سفارشی است که بسیار مفید ویژگی های پیشرفته صنعتی فلس است. این Setra فوق العاده-تعداد شمارش مقیاس دارای وضوح بالا و سرامیک سنسور با یک هوشمندانه طراحی شده کامل-عملکرد صفحه کلید به ارائه دقت بالا.

برای سربار وزن این دیلون دينممتر اد-انجمن is a top-of-the-line دينممتر در حالی که دیلون AP دينممتر با 5 اینچ قطر دارای تطبیق پذیری در تنش و کشش و وزن اندازه گیری. CAS Caston دوم جرثقیل مقیاس ناهموار آلومینیوم خونسردی در حالی که دیلون AP جرثقیل مقیاس نیز قابل اعتماد و سخت برای محیط های افراطی. MSI 3360 چلنجر 2 جرثقیل مقیاس نیز متنوع و قابل اعتماد است. مهمتر از همه آن را دقیق ،

دیگر بالا ترازو های صنعتی شامل و GX-12K واقعا با دقت بالا تعادل است که مطابق با IP-65 اعتبار برای آب و ضد گرد و غبار. این مقیاس مقاوم در برابر آب است که کمک می کند تا در محیط های که در آن است که می تواند یک عامل باشد. برای آشپزخانه تجاری با استفاده از Tanita را TLC-161 دیجیتال سرویس غذا آشپزخانه مقیاس کمک می کند تا برای افزایش سود و کاهش ضایعات. این مقیاس صنعتی طراحی شده است برای تضمین مطابق دستور العمل ها و به حداکثر رساندن سود با محدود کردن زباله در رستوران ها و دیگر مواد غذایی سرویس آشپزخانه. این است ایده آل برای صنعت غذا از جمله نانوایی و مواد غذایی-پردازش آشپزخانه ها و اغذیه فروشی شمارنده.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *