کیف در کیف – سازمانی که باعث تعویض کیف ها می شود!

به یاد داشته باشید آن قافیه قدیمی که می گوید: “دست های پاک و تمیز برای دیدن خوب است!” خوب ، دستان ما دیگر کمی نیستند ، اما قطعاً آنها باید همیشه تمیز باشند! همه ما از اهمیت شست و شوی مناسب دستان خود می دانیم ، اما وقتی صابون و آب در دسترس نباشد ، برای انجام کارها به سمت ضدعفونی کننده دست خود رجوع می کنیم. ضد عفونی کننده دست ژل هایی هستند که حاوی الکل هستند و به معنای از بین بردن باکتری ها و ویروس ها هستند. از آنجا که الکل می تواند باعث خشکی شود ، اکنون اکثر مارک ها حاوی مرطوب کننده هایی هستند تا خشکی و تحریک پوست را به حداقل برسانند.

خرید ژل ضد عفونی کننده دست از دیجی کالا خوب دیگر در مورد ضد عفونی کننده دست این است که شما می توانید هنگام بیرون آمدن و بیرون رفتن ، آنها را با خود ببرید ، هنگامی که شستن دست ها ممکن نیست. بسیاری از آنها مینی اسپری هایی هستند که به راحتی در جیب ، کیف پول ، کیف پول ، کوله پشتی ، کیف کامپیوتر یا کیف شما جای می گیرند. برخی از اندازه های بزرگ برای خانه شما ارائه می دهند که تمام خانواده شما می توانند از آنها استفاده کنند. و اگر برای مسافرت و تفریح ​​سفر می کنید ، مینی اسپری ها همراهان عالی شما هستند. شما می توانید آنها را با خود ببرید ، چه در گشت و گذار باشید و یا در آفتاب در یک ساحل زیبا لذت ببرید.

این قطعاً موضوعی نیست که نادیده گرفته شود. از طریق تحقیق من 9 نکته مختلف در مورد این موضوع ارائه داده ام که به شما و یا عزیزان شما از ابتلا به آنفولانزای خوکی جلوگیری می کند.

برای از بین بردن شیره ، به ضد عفونی کننده دست ، آب و یک پد تمیز کننده پارچه نیاز دارید. با استفاده از ضدعفونی کننده دستی مستقیماً روی لکه شیره شروع کنید. آن را با انگشتان خود مالش دهید. بگذارید چند دقیقه بنشیند. این کار باعث می شود تا ضدعفونی کننده وارد شیر شود. اجازه ندهید خیلی طولانی بنشیند. شما نمی خواهید ضد عفونی کننده خشک شود. حالا می توانید پد تمیز کاری را بگیرید و شیره را کار کنید. ناخن انگشتی نیز کار خواهد کرد. فقط کارش را ادامه دهید تا تمام شیره از بین نرود. به عنوان مرحله آخر کوسن را با آب بشویید تا تمام الکل موجود در ضد عفونی کننده از بین برود. این ماده مخفی است که شربت را از بین می برد.

یک مبارزه ضد ضد عفونی کننده دیگر وجود دارد که در آن بسیار موثر است در کشتن میکروب ها. اکثر آنها دقیقاً همان چیزی را که تبلیغ می کنند ، می کشند: 99.9 درصد از باکتری ها. اما این می تواند به طور شگفت آور برای سلامتی شما مضر باشد. برای اینکه سیستم ایمنی بدن در برابر آن به خوبی محافظت کند ، افراد به مقدار کمی باکتری احتیاج دارند. اگر برای مدت طولانی بدون باکتری خاصی بروید ، می تواند هنگامی که سرانجام دوباره با آن روبرو شوید ، بیمار شوید.

برای کسانی که با بچه های کوچک سر و کار دارند ، یک پاک کننده سریع و در دسترس در دسترس می تواند یک کیف پول یا کیف پول پوشکی محسوب شود. کودک در بیشتر مواقع ناراحت کننده می تواند به پوشک جدید احتیاج داشته باشد و ممکن است در نزدیکی آن هیچگونه شستشو وجود نداشته باشد. آماده بودن برای هر زمان و هر کجا می تواند کمک کند تا این کار کمی ساده تر شود.

محلول ضدعفونیور دست شخصی

اگر مطمئن نیستید که چه نوع پارچه ای دارید ، قبل از درمان ، برچسب را بررسی کنید. غالباً برچسب هایی برای تمیز کردن کوسن های مبلمان پاسیوی شما و همچنین درمورد هرگونه مواد مخدر که می توانند مضر باشند مانند سفید کننده ذکر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *