10 چیزهایی که در نظر بگیرید هنگامی که شما شروع PDR کسب و کار

[ad_1]

با توجه به دلایلی که دندانه paintless تعمیر سریع و کارآمد آن است که به سرعت تبدیل شدن به محبوب. اما یک کمبود تکنسین های آموزش دیده و حرفه ای که ماهر در تکنیک های مورد نیاز برای این تجارت است. اگر پس از آموزش شما می خواهید برای شروع کسب و کار خود را, و سپس در اینجا چند راهنمایی برای حفظ در ذهن در هنگام شروع خود را تعمیر دندانه Paintless (PDR) کسب و کار.

1. بررسی بازار:

بسیار مهم است که شما در نظر بگیرید بازار بالقوه خود را. تصمیم می گیرید که شما کار خواهد کرد ؟ آیا شما هر گونه اتصالات در بدن تعمیر, فروشگاه, عمده فروش, فروشنده ماشین, جزئیات, فروشگاه, مرکز خدمات و غیره خواهد شد که استخدام شما هنگامی که شما خود را کامل حذف دندانه paintless دوره ؟

2. بررسی رقابت خود را:

جمع آوری اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از حذف دندانه paintless تکنسین های وجود دارد در منطقه خود را و چگونه آنها عامل در بازار بالقوه خود را. چه هزینه برای خدمات خود را و چه نوع از ارتباط می کند خود را در رقابت با بازار بالقوه خود را به عنوان به خوبی. توجه داشته باشید همه این کارها را برای مرجع است.

3. ثبت نام کسب و کار شما:

اتمام دولت خود را دولت سایت و دریافت اطلاعات در مورد نحوه ثبت نام کسب و کار شما. مطمئن شوید که شما انتخاب می کنید یک نام کسب و کار است که شما متصل به paintless dent repair میباشد و شما حتی می تواند استفاده از کلماتی مانند فرورفتگی ضربه و تعمیر دندانه و غیره. کامل تمام مراحل ثبت نام و یا حتی گرفتن برخی از کمک های حرفه ای.

4. آیا دولت خود را با الزامات ؟

قوانین و مقررات ایالتی به ایالت متفاوت است و بنابراین مهم است که شما به طور کامل آگاه از همه الزامات مورد نیاز برای راه اندازی یک PDR کسب و کار. شما ممکن است نیاز به کسب و کار بیمه, مجوز فروش, فروشگاه, فضا, و غیره. شما می توانید درخواست یک فروشنده های محلی یا دفتر مدیر ناسا شرکت آنچه را نمایندگی نیاز خود را از فروشندگان که به شما است.

5. آموزش و خرید ابزار:

شما نیاز به روت در یک آکادمی بسیار خوب به طوری که شما به خوبی در تکنیک ها و مهارت های مورد نیاز در این کسب و کار. شما می توانید در نظر به نام فرورفتگی R Us برای حذف دندانه paintless آموزش. برای اطلاعات بیشتر در آنها را بررسی کنید در http://www.dentsrus.com.au. همچنین شما می خواهد نیاز به خرید ابزارهای خود را برای این کار و شما نیاز به عمل به عنوان آنجا که ممکن است.

6. کسب و کار مواد:

شما نیاز لوازم التحریر اداری و کارت ویزیت و فاکتور و غیره و حتی برخی از حسابداری مواد.

7. آیا ترک شغل فعلی خود را!

این مهم است که شما نگه داشتن شغل فعلی خود را به عنوان شما نیاز به برخی از درآمد برای حمایت از کسب و کار و خانواده تا شما واقعا در راه خود را.

8. تمرین خود را از آشنایان:

همانطور که شما شروع کسب و کار خود و شما نیاز به تمرین زیادی به عنوان شما می توانید دریافت کنید و یکی از بهترین راه برای تمرین با ماشین متعلق به اتصالات خود را و آشنایان. البته هنوز بسیاری از مردم را بیش از این کلید خود را به BMWs تا زمانی که شما مطمئن شوید که از مهارت های خود را, اما تا آن زمان شما حتی می توانید درخواست خود را به محلی فروشگاه بدن به شما برخی از کار برای هیچ پرداخت.

9. زمین خودتان:

شما باید بهترین استراتژی بازاریابی است. شما نیاز به شروع به صحبت کردن در مورد کار خود را به مشتریان بالقوه و یا افرادی که برای شما کار می کنند. شما نیاز به آنها را نشان می دهد آنچه شما قادر به و شما نیاز به آنها را متقاعد کند که شما تنها بهتر و آن را به شما است که برای آنها کار. مسئول و به شما توصیه.

10. مشروعیت:

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, نهایی خود را قانونی کسب و کار و کراوات به پایان می رسد شل در لغت به انجام کسب و کار شما به عنوان یک فروشنده به مغازه ها بدن به نمایندگی.

اینها چند چیز شما می توانید نگه دارید در ذهن خود را هنگامی که شروع کردن. امیدوارم آنها شده است برخی از کمک.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *