10 کتاب قانون جذب که هر آدم موفقی باید بخواند

از طرف دیگر ، شاید شما فکر می کنید که همه کارهای صحیح را انجام داده اید ، قانون جذب نی نی سایت اما هنوز درک نکرده اید که چگونه از قانون جذب برای به دست آوردن پول استفاده کنید. با این حال ، شاید از آن زمان متوجه شده باشید که تکنیک های جذب پول از آنچه انتظار می رود گیج کننده است. این به شما کمک می کند تا روی آنچه می خواهید تمرکز کنید – و به شما در دستیابی به هدفتان کمک می کند و تاثیر بسزایی در زندگی شخصیتان می گذارد. تمرکز یعنی از شاخه ای به شاخه دیگر نرفتن و بر روی یک توانایی خود متمرکز شدن تا رسیدن به هدف. افکار و زبان خود را روی آن چیزی که می خواهید جذب کنید متمرکز کنید. مرحله دریافت زمان خاصی ندارد لذا توصیه میشود اگر در مراحل قبل خواسته خود را مشخص کرده اید، خیلی بر روی زمان دقیق آن اصرار نکنید زیرا خداوند و کائنات اگر مقدر کند که شما به هدف خود برسید، در بهترین زمان و بهترین شرایط آنرا دریافت خواهید کرد.

سایت قانون جذبدر هنگام بیماری تاجای ممکن باید حواس و تجه تان را از روی بیماری منحرف کنید و اینکار را با پرداختن به کار ها و چیزهایی که خیلی شما را خوشحال می کنند انجام دهید. قانون جذب به زبان ساده میگوید: به هر چیزی فکر کنی به طرف تو جذب میشود؛ بر اساس قانون جذب ، افکار تبدیل میشوند به اشیاء، افراد، اتفاقات و شرایط پیش روی شما در زندگی. از نظر من به این دلیل است که کاشت تصاویر مثبت در ناخودآگاه شما مغز شما را به حالتی تبدیل می کند که به موجب آن بطور خودکار اندورفین هایی ایجاد می شود که انگیزه طبیعی لازم برای موفقیت را به شما می دهد. با مطالعه این کتاب به الهام بخشی و شفادهندگی قانون جذب پی بردم. این عالی نیست؟ این کتاب به شما یاد میدهد قانون جذب چگونه برای کار میکند.

مطالب این کتاب کاربردی و به راحتی قابل فهم است.

شکر کنیم. توجه ما بر روی این داشتهها سبب میشود تا سلامتی بیشتری را به سمت خود بکشانیم. به عنوان فردی مثبت اندیش، برایم عجیب بود که تا چه حد اندیشههای روزانهام میتوانست روی روابط و آنچه از زندگی میخواستم تأثیر منفی بگذارد. قانون جذبی که اینجا مطرح میشود با نیروی جاذبه زمین و بین مولکولی متفاوت است ولی تا حدودی شبیه آنها کار میکند. مطالب این کتاب کاربردی و به راحتی قابل فهم است. آثار بسیاری در حوزهی قانون جذب نوشته شده که هرکدام نگرشی کلی از این قانون را ارائه میدهند. مایکل لوسیر در کتاب قانون جذب: مهارت جذب آنچه میخواهید و دفع آنچه نمیخواهید، با استفاده از درک بالایی که از قانون جذب دارد آن را به نحوی ارائه میدهد که برای همگان به راحتی قابل فهم باشد.

اگر چنین است ، شما تنها نیستید.

اگر میخواهید بدانید چرا زندگی تان به این شکل است و بدانید چگونه میتوانید زندگیتان را به شیوه ای مطلوب تغییر دهید، این کتاب دستورالعملهایی را در این زمینه ارائه میدهد و زبانی ساده دارد. درک این اثر برای همهی افرادی که به تازگی با قانون جذب آشنا شدهاند و افرادی که کاملاً با آن آشنا هستند، راحت است. اگر چنین است ، شما تنها نیستید. پس از همه – اگر شما سفارش خود را به جهان نگویید ، چگونه می دانید چه چیزی را به شما تحویل می دهد؟ قانون جذب (Law of Attraction) یک قانون ثابت در جهان است که همیشه و در همه جا در حال عمل کردن است. ما نیز همینطور برخورد میکنیم، وقتی کسی چیزی را به ما ثابت میکند، میگوییم: «باشه، باور کردم.» با استفاده از این ابزار متوجه خواهید شد چگونه از شواهد به نفع خودتان استفاده کنید.

قانون جذب ثروت

علاوه بر این ، حتی اگر فراوانی هدف اصلی تجلی شما نیست ، مطمئناً بدون توجه به جذب پول بیشتر به زندگی خود سود خواهید برد. دوست دارم علت حضورتان اینجا جذب موارد مثبت بسیار بیشتری به زندگیتان خواه در شغل و پول و خواه در عشق و روابط باشد. با توجه به سوالات که بسیاری از دوستان در این باره از من میپرسند تصمیم گرفتم یک مقاله کامل و جامع در زمینه قانون جذب ثروت برایتان داخل سایت قرار دهیم و به شما بگویم که چطور می توانید از قانون جذب ثروت استفاده کنید و پول و ثروت فراوانی را وارد زندگیتان کنید. باور کنید که اگر به کائنات اطمینان کامل داشته باشید، سرانجام دیر یا زود قانون جذب کار خود را برای شما خواهد کرد.

قانون جذب کائنات

مطمئن باشید با خواندن این کتاب ها و درک کامل قانون جذب میتوانید بهترین زندگی را برای خودتان رقم بزنید. غالباً در صدر لیست نکات مربوط به جذب پول ، این تمرین بر اساس فرضیه قانون قانون جذب است که شما بیشتر آنچه را که روی آن تمرکز دارید ، جذب می کنید. این دیدگاه روانشناسی از افراد میپرسد، شما چه تواناییهایی دارید و بیشترین تاکیدش روی تقویت توانمندیهای بالقوه و بالفعل کردن آنهاست. این ماییم که چیزی از آن نمی دانیم. با این وجود ، قانون جذب توجه برخی از دانشمندان به دلیل نقض اصول علمی مورد انتقاد قرار گرفته است. جهت کسب موفقیتهای بزرگ، بهکارگیری اصول این کتاب را توصیه میکنم. دانش راز و استفاده آگاهانه از قانون جذب در هر مورد از زندگی کاربرد دارد و از این قانون برای بدست آوردن هر چیزی می توان استفاده کرد.

قانون جذب پول

این مفهوم با نامهای جذب، قانون جذب، راز، قانون راز و گاهی هم با نام تجسم خلاق، بر سر زبانها است. خطر دروغها و تنها راز قانون جذب (ویدیویی که باید دید)… به یاد داشته باشید که برای قانون جذب مهم نیست که شما شکرگزار شواهد باشید یا تظاهر به شکرگزاری کنید، شکوه و گلایه کنید، نگران باشید یا نه. در یکی از کلیپ هاش با افتخار میگه من حتی ورزش هم نمیکنم چون باور دارم که کاملا سالمم و قلبم بهم میگه نیازی نیست! ولی یه چیز خیلی باحال دیگه که اتفاق می­افته اینه که؛ بعضی­ها هستن و کاملا منفینگرن. » خیلی ساده و مستقیم، شما تنها چیزی را دریافت میکنید که سفارش دادهاید، نه کمتر و نه بیشتر.

قانون جذب به انگلیسی

بدون شک آنچه کتاب “قانون جذب” را از دیگر آثار منتشر شده متمایز میکند این است که، شما حس میکنید مطالب با سبک یادگیری او هماهنگ هستند. حس واقعی “دانستن” را احساس کنید که آنچه می خواهید در حال انجام است ، حتی اگر مجبور شوید خود را در اعتقاد به آن فریب دهید. در بعضی موارد، عدهای ممکن است بگویند: «این دقیقاً همان چیزی نیست که میخواهم»، «او دقیقاً همان فردی نیست که به دنبالش بودم» یا «خیلی نزدیک به چیزی است که میخواستم اما آنچه که میخواستم نیست.» امثال تمام این گفتهها و افکار، ارتعاش منفی ایجاد میکنند. 9. قانون جذب یک قانون ثابت و دائما فعال است، که شما آن را باور کنید و چه نکنید، چه آن را بفهمیم و چه نفهمید این قانون برای تمام افراد کار میکند.

منبع اصلی : https://parvaresheafkar.com/law-attraction/