28-04-2021·کیت مکش و هدرز دو قطعه جذاب خودرو

یکی از بخش های مهم و تاثیر گذار در خودرو 405 ، تیونینگ موتور پژو 405 می باشد . برای بهبود لاستیک پژو پرشیا می توانید از لاستیک های خاص با عاج و اندازه مناسب استفاده نموده و شتاب اولیه خودرو را افزایش دهید. در نتیجه نفس خودرو باز شده و شتاب بیشتری به خود می گیرد. سوپرشارژرها بصورت مستقیم نیروی خود را از موتور خودرو دریافت میکنند، حال این دریافت نیرو میتوانداز طریق یک تسمه که به میل لنگ متصل شده و کارکرد موتور باعث حرکت تسمه و پولی سوپرشارژر می شود. این قطعه یک جزء متحرک است که برای انتقال نیرو از بنزینی که در سیلندرها به میل لنگ گردش دارد برای چرخاندن چرخ ها استفاده می کند. استفاده از کمک قنر با دوام بالاتر و جنس بهتر سبب بهبود عملکرد این قطعه شده و در نتیجه عمکرد کلی پژو پرشیا بهتر می شود. تعویض سپرها به رینگهای اسپرت باعث میشود تا آیرودینامیک پژو پارس بهتر شود و در نتیجه این بهبود، قدرت شکستن باد ماشین بیشتر شود. به طور کلی ، اتومبیل های تولید شده دارای نسخه های نسبتاً استاندارد و مشابهی هستند ، به این معنی که آنها می توانند خیلی بیشتر از آنچه درحاضر انجام می دهند ، ارائه دهند.

و بیشتر برای مقاصد مسابقه و درگ انجام می گردد در این نوع ریمپ تمامی تغییراتی که در STAGE شهری انجام می گیرد ، انجام گرفته و در عین حال امکان حذف سنسور اکسیژن پایینی جهت حذف کاتالیزور و یا نصب هدرز و تنظیم با کیت مکش استاندارد برقرار می باشد خرید هدرز پراید . در واقع برخی سازندگان این هواکشها بیان میکنند که با نصب این هواکشها ۵ تا ۲۰ اسب بخار به قدرت موتور خودرو اضافه میشود و در کنار لوازم دیگر، مانند کیت اگزوز با کیفیت و تنظیم موتور مناسب شاهد افزایش بیشتری در قدرت موتور خود خواهید بود. چرا؟ دلیل این امر این است که هدف تولیدکننده خودرو ، ارائه اتومبیلی به شما است که توانایی خرید و نگهداری آن را دارید و دستیابی به تعادل مناسب بین جنبه اقتصادی و عملکرد آن است. با تیونینگ سیستم فرمان پرشیا ، به نتایج مثبتی نظیر: تامین یک اتصال مطمئن بین چرخ ها و فرمانی که توسط راننده کنترل میشود ، تامین روابط سینماتیکی کنترل شده به منظور دستیابی به زوایای صحیح چرخ های داخلی و خارجی ، به حداقل رساندن انرژی مصرف شده در هدایت خودرو ، دست می یابیم.

این قطعه یک سیستم الکترونیکی است که مانند یک مغز متفکر تمامی عملکردهای خودرو را از میزان سوخت و هوای ورودی به سیلندر گرفته تا برق خودرو و… استفاده از سیستم توربو شارژر یا سوپر شارژر:راهکار دیگری که برای افزایش راندمان حجمی موتور استفاده می شود این است که هوا را به نحوی تحت فشار وارد سیلندر نماییم بدین منظور سیستم های توربو شارژر و سوپر شارژر طراحی شد تا با پرخوران سیلندرها باعث افزایش حجم هوای ورودی به موتور شده و توان موتور افزایش یابد. میلسوپاپ ریس به نسبت مدل معمولی، برجستگیها و زاویههای متفاوتی دارد که باعث میشود عملکرد موتور خودرو بهبود یابد. از دست خارج نشدن ماشین باعث میشود تا راننده بتواند با خیال راحتتری نسبت به حالت عادی به سرعت ماشین بیافزاید. اما پیدا کردن قطعه ای که توان تحمل ولتاژ بالا را داشته باشد و عایق بندی مناسبی هم داشته باشد سخت است که برای اینکار به قطعه ای که در خودروهایی که از دو سیستم جرقه برای مسابقات طولانی مدت استفاده میکنند میتوان تکیه کرد. این سوپرشارژر قیمت پایینی داشته اما دور بالای موتور انرژی زیادی صرف می کند و صدای زیادی نیز تولید می کنند.

اما در سطح حرفه ای تر میتوان تغییر منیفولد هوا را نیز شامل کیت مکش کرد چراکه منیفولد جزئی مهم و با اهمیت در مسیر هوا رسانی خودرو است. لازم به ذکر است که این کیت مکش مناسب برای خودروی پژو ۲۰۶ و خودروی رانا هست با این تفاوت که لوله آلومنیومی مورد نیاز در اتصال فیلتر هوا و دریچه گاز در خودروی رانا بلند تر هست که در پکیج برند ای کا تیونینگ قرار داده شده است. در حالت فابریک جنس میل لنگ پژو 206 از فولاد ریختگی است که برای تقویت موتور مناسب نیست و برای تیونینگ موتور پژو 206 بایستی با نوع تراشیده شده توسط CNC تعویض گردد. تعویض سپرها قدم بعدی برای تیونینگ پژو پرشیا است. استفاده از فیلتر هوا، برای جلوگیری از ورود گردوغبار به داخل موتور خودرو است. دقیقاً به همین دلیل است که در طراحی این هواکشها پیچوخمهای نامعمول و لولههایی با طول بلند مشاهده میشود چرا که باید خنکترین هوای ممکن را به داخل موتور هدایت کنند. کلمه پورت هم به معنای گشادکردن است که با اعمال این عمل بر روی سیلندر، این امکان فراهم میشود که با بزرگشدن ورودی سوخت و هوا، مقدار بیشتری ماده اولیه احتراق وارد سیلندر شود تا شتاب خودرو افزایش پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *